Kam skirta barjerinė plėvelė?

Seksoprekių parduotuvėse apstu prekių, apie kurias daugelis iš mūsų net nėra girdėjęs. Keisčiausių rūšių vibratoriai, nematyti žaisliukai, skirti BDSM, ir daugelis kitų įdomių daikčiukų. Kai „Nebegėdos“ parduotuvėje pasirodė barjerinė plėvelė oraliniam seksui, ne vienas ir ne du pirkėjai rašė žinutes su klausdami: „Kas čia per plėvelė? Kur ji naudojama? Kam ji reikalinga?“ Į visus šiuos klausimus nusprendėme atsakyti šiame tekste.

Kas yra barjerinė plėvelė ir kam ji skirta?

Tai ploni, dažniausiai iš latekso pagaminti lakštai, naudojami oralinio sekso metu. Pagrindinė plėvelės funkcija – sumažinti kūno skysčių, kenksmingų mikrobų ir lytiškai plintančių ligų perdavimą ir plitimą besimėgaujant oraliniu seksu. Tai padaryti padeda barjeras, kai nėra tiesioginio kontakto tarp burnos ir lytinių organų.

Daugelis žmonių mano, kad oralinis seksas yra visaverčio sekso dalis, tačiau vos keletas žino, kad oralinio sekso metu taip pat patartina saugotis nuo įvairiausių iš pasalų tykančių ligų. Gonorėja, chlamidioze, lytinių organų herpesu, sifiliu ir daug kitų ligų galima užsikrėsti po nesaugaus oralinio sekso.

Tai, kad vis dar vengiama garsiai kalbėti apie seksą, o mokykloje lytinis švietimas vyksta vangiai, rodo, kad seksualiai aktyvūs asmenys (ypač jaunesnio amžiaus) netgi nežino, kad oralinio sekso metu taip pat galima užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. O kad to būtų išvengta, reikėtų naudoti tam skirtą priemonę – barjerinę plėvelę.

Kaip naudoti plėvelę?

Braškių skonio barjerinė plėvelė oraliniam seksui 8.50,-

Šią apsaugos priemonę naudoti labai paprasta – barjerinę plėvelę laikykite tarp vulvos arba analinės angos ir partnerio (-ės) burnos, taip sukurdami barjerą. Produktas pats prilips prie odos, tad nereikia jo prispausti arba ištempti. Plėvelė yra plona ir maloni liesti, todėl netrukdys patirti malonumo. Tą plėvelės pusę, kuri priglus prie partnerio (-ės) lytinių organų, galima patepti lubrikantu. Tai padės plėvelei geriau prikibti prie odos bei suteiks papildomo malonumo oralinio sekso metu.

Kai kurios barjerinės plėvelės netgi būna su maloniu skoniu ir kvapu, todėl tai padeda labiau mėgautis oraliniu seksu ir tam, kuris jį atlieka. Būtent tokias braškines barjerines pleveles galite rasti „Nebegėdos“ parduotuvėje. Jos labai plonos, todėl nesumažina malonumo. 25 cm x 15 cm dydžio barjerinės plėvelės padengs didelį plotą.

Tiesa, tos pačios plėvelės negalima naudoti skirtingoms vietoms (pavyzdžiui, vaginai ir analinei angai). Todėl jeigu norite pasimėgauti abiejų vietų oraliniu seksu, reikėtų naudoti dvi skirtingas barjerines plėveles. Šie produktai yra vienkartiniai, todėl po oralinio sekso reikėtų plėvelę išmesti.

Daugiau informacijos apie tai, kaip naudoti barjerines plėveles, gali rasti šiame vaizdo įraše:

Komentarai (2)

  • Gintarė

    Ar derėtų saugotis oralinio sekso metu gyvenant su pastoviu partneriu? Ir ar ši plėvelė naudojama taip pat atliekant oralinį jam?

    reply
  • GRAŽVYDAS

    Sveiki, mane domina ar ta plėvelė galima naudoti merginai kuri atlieka oralinį vyrui?

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.