Kaip įgyti drąsos lovoje?

Ar žinojai, kad drąsa lovoje yra viena iš nepamirštamo sekso sudedamųjų dalių? Kai savimi nepasitikime arba jaučiamės, tarsi nieko nesugebėtume miegamajame, suprastėja ne tik mūsų sekso kokybė, bet ir mūsų partnerių.

Net jeigu ir nesijauti sekso guru ir nenori tokia (-iu) apsimetinėti, tai tikrai nereiškia, kad lovoje turi būti susikausčiusi (-ęs) ir laukti, kol viską už tave padarys partneris (-ė). Tikrai ne! Šiame tekste padėsime rasti būdą, kaip griebti jautį už ragų ir įgyti daugiau drąsos lovoje, nes net ir kukliausias žmogus už miegamojo durų gali atsiskleisti visiškai naujai.

Kaip įgauti drąsos lovoje? 

Išlaisvinti savo seksualumą gali būti sunku – daugeliui baimę kelia faktas, kad teks būti pažeidžiamam (-ai), baiminamasi ir atstūmimo. Tačiau miegamajame reikėtų visas šias baimes nustumti į šoną (nors, žinoma, kartais lengviau pasakyti nei padaryti). Kaip nebijoti ir lovoje įgyti drąsos? Dalijamės keliais labai paprastais patarimais.

Stebėk, kaip su savimi kalbi

Tai, ką mes sakome sau, labai paveikia mūsų jausmus ir netgi daro įtaką mūsų elgesiui. Pavyzdžiui, jeigu sakome sau, kad nesame patrauklūs ir visiškai nemokame elgtis lovoje, natūralu, kad mums tai trukdys jaustis seksualiai, atsipalaiduoti ir galiausiai pasiekti malonumą. Tad jeigu jauti, kad pradeda kilti įkyrių, savikritiškų minčių, primink sau, kad visi mes esame skirtingi, mūsų kūnai skirtingi, patirtis, mums patinka skirtingi dalykai – ir tai yra nuostabu! Meilė sau yra pirmas žingsnis drąsos lovoje link.

Domėkis savo kūnu ir tuo, kas tau patinka

Yra žmonių, kuriems žodis „seksas“ asocijuojasi su nerimu ar netgi gėda, kuri neleidžia jiems būti atviriems išbandyti naujus dalykus, taigi, ir sužinoti daugiau apie tai, kas juos jaudina. Būdami smalsūs savo kūnui ir seksualiniams potyriams, sužinome daugiau apie tai, kas mums patinka, galime apie tai papasakoti savo partneriui (-ei) ir paprašyti, kad jis (ji) padarytų tą patį. Kai žinosi, kaip maloniai nustebinti savo mylimą žmogų, tikėtina, kad įgysi daugiau drąsos ir ryžto pabandyti tai padaryti. 

Jeigu sunku apie tai kalbėtis paprastai, pavyzdžiui, prie vakarienės stalo, kartu su partneriu (-e) galite išbandyti mūsų kortas „Mudu“. Tai mūsų komandos paruošti net 69 smagūs klausimai apie seksą, erotines fantazijas, poreikius ir kita. Begėdžiai sako, kad žaidimo forma kalbėti apie intymius dalykus jiems yra lengviau. Šias kortas gali rasti tiek popieriniu, tiek skaitmeniniu formatu.

Paieškok informacijos internete

Jeigu miegamajame tau trūksta drąsos tik dėl to, kad nežinai, kaip ir ką daryti lovoje, tai galima labai greitai pakeisti! Internete apstu informacijos apie viską: nuo sekso pozų iki patarimų geriausiam erotiniam masažui. Mes taip pat esame parengusios daugybę tekstų su patarimais bei sukūrusios skaitmeninių gidų pačiomis įvairiausiomis temomis: oralinio, analinio sekso gidus, apie sekso pozas arba gidus su patarimais, kaip pasakyti, ko nori seksualiniame gyvenime. Visus juos rasi ČIA.

Tad nebijok ieškoti informacijos – kuo daugiau jos turėsi, tuo labiau savimi pasitikėsi.

Nepamiršk preliudijos

Visiškai normalu, jeigu be tinkamo nusiteikimo (kurį dažnai užtikrina preliudija) negali mėgautis seksu ir jaustis patogiai. Įžanga yra labai svarbi sekso dalis – ji padeda susijaudinti, padidinti libido, įgauti pasitikėjimo savimi. Keli paprasti būdai, kurie padės „apšilti“:

  • savo norų šnabždėjimas partneriui (-ei) į ausį;
  • ilgi bučiniai tiek į lūpas, tiek į įvairias erogenines zonas;
  • erotinis masažas vienas kitam;
  • glamonės rankomis, pirštais;
  • oralinis seksas;
  • masturbacija vienas priešais kitą.

Preliudija skirta atsipalaiduoti ir padidinti susijaudinimą, tad darykite būtent tai, kas jus jaudina.

Ženk pirmą žingsnį

Daugelį žmonių traukia partneriai, kurie žengia pirmą žingsnį miegamajame. Tokiu būdu partneris (-ė) supranta, kad taip jis (ji) demonstruoja pasitikėjimą savimi ir drąsiai imasi to, ko nori. Iniciatyva lovoje taip pat parodo partneriui (-ei), kad juo (ja) domiesi – tai padidina susijaudinimą.

Išbandykite vaidmenų žaidimus

Vaidmenų žaidimas, dar įvardijamas kaip „roleplay“, gali būti smagus būdas tyrinėti fantazijoms ir išeiti iš komforto zonos. Senesniame savo tekste rašėme: „Turbūt kiekvienas turime kokią nors fantaziją, kurią norisi išbandyti. Kartais tokios fantazijos smarkiai skiriasi nuo to, kokie esate iš tiesų. Todėl čia jums gali padėti susikurtas vaidmuo – kai įsikūnijame į ką nors kita, mums tarsi atsiveria naujos galimybės. Tampame drąsesni, galime išsakyti viską, ko norime, ir atskleisti visas fantazijas, kurias jau labai ilgai slėpėme savo galvose.“

Visą tekstą su patarimais, ką reikėtų žinoti apie vaidmenų žaidimus, rasi ČIA.

Žinok, kad lovoje tobulų nebūna

Pamiršk erotines knygas ir filmus, kur partneriai vienas kitam suteikia orgazmą 30 sekundžių nuo sueities pradžios – taip nebūna. Tokie lūkesčiai turėtų likti tik fantazijų pasaulyje, o realybėje pakanka būti savimi ir nusijuokti, jeigu kažkas nepavyksta. Keisti garsai, susipynusios kojos ar juokas dėl nepavykusios pozos yra tai, kas seksą daro tikra, intymia ir labai sava patirtimi. Mėgaukis ja ir nebijok, jeigu kažkas ne taip – lovoje tobulų nebūna.

Kaip įgyti drąsos lovojeTaip pat skaityk: 5 patarimai vyrams seksualiniam gyvenimui pagerinti

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.