Nori išbandyti „role play“? Štai, ką turi žinoti

Nuotrauka: Unsplash

Jeigunori šiek tiek paaštrinti seksualinį gyvenimą ir jau seniai svajoji išpildyti keletą erotinių fantazijų, role play (arba vaidmenų žaidimai) tikriausiai yra tai, nuo ko tau reikėtų pradėti. Tokie žaidimai padeda išlaisvinti savyje slypinčias seksualines jėgas įsikūnijant į sugalvotą personažą. Ir tai nereiškia, kad vienas (-a) iš jūsų bus bosas, o kitas (-a) – nuolankusis. Role play susideda iš daug daugiau dalykų, ne vien iš botago ar antrankių miegamajame. Tad apie tai šiandien ir pakalbėsime – kas yra role play ir ką reikėtų žinoti, norint tai išbandyti.

Viskas prasideda nuo fantazijos

Visų pirma, vaidmenų žaidimai prasideda nuo mūsų vaizduotės. Turbūt kiekvienas turime kažkokią fantaziją, kurią norisi išbandyti. Kartais tokios fantazijos smarkiai skiriasi nuo to, kokie esate iš tiesų. Todėl čia jums gali padėti susikurtas vaidmuo – kai įsikūnijame į kažką kitą, mums tarsi atsiveria naujos galimybės. Tampame drąsesni, galime išsakyti viską, ko norime, ir atskleisti visas fantazijas, kurias jau labai ilgai slėpėme savo galvose. 

Todėl susikurkite fantaziją. Kuo norėtumėte tapti? Ką norėtumėte išbandyti? Ar jums reikės kostiumų arba kažkokios specifinės vietos, kurioje vyks veiksmas? Kas jus jaudina? Pirmam kartui nebūtina „išrasti dviračio“ – galite pasinaudoti jau egzistuojančiu scenarijumi. Pavyzdžiui, vienas iš jūsų bus treneris, o kitas – sporto klubo lankytojas. Arba masažistas ir klientas. Paprasta, tačiau efektyvu.

Kai turėsite šiokį tokį scenarijų, bus lengviau įgyvendint fantaziją, tad pradėkite nuo idėjos.

Pokalbis su partneriu (-e)

Kai jau išsigryninsite fantaziją, kitas žingsnis – tai aptarti su partneriu (-e). Sužinokite, ar jį (-ą) apskritai domina toks pasiūlymas. Aptarkite, koks tokio žaidimo tikslas. Galbūt norite šiek tiek paįvairinti seksualinį gyvenimą ir įveikti rutiną? O galbūt tai pirmasis žingsnis naujų potyrių link – pavyzdžiui, BDSM?

Jeigu jaudinatės prieš tokį pokalbį, sugalvokite, kaip užčiuopti vaidmenų žaidimų temą netiesiogiai. Galite papasakoti jam (-ai) apie kokį nors sapną (kad ir išgalvotą), kuriame įgyvendinai kokią nors savo fantaziją ir pabudai kupina (-as) jaudulio. Gali apie tai užsiminti žinute – kartais užrašyti fantazijas yra lengviau, negu pasakyti į akis. Jeigu tikrai to nori, tikrai rasi būdą atskleisti kortas savo partneriui (-ei). Abipusis pasitikėjimas tokiems žaidimams yra labai svarbus.

Pradėkite pamažu

Role play vilioja tuo, kad jį išbandyti gali kiekvienas. Tam nereikia kažkokių specifinių dalykų, dekoracijų ir kitų dalykų. Iš tiesų pirmam kartui geriau palikti tas dekoracijas už nugaros – į šį naują pasaulį ženkite pamažu, leiskite sau apsiprasti su ta mintimi.

Nebūtina visko imtis intensyviai ir vien tik iš seksualinės pusės. Susigalvoję sau vaidmenis galite pirmiausia tiesiog nueiti į pasimatymą. Įsivaizduokite, kad tai pirmas jūsų susitikimas ir jūs abu vienas kitą dominate. Flirtuokite, kalbėkitės, darykite viską, kas įneš daugiau jaudulio. Prieš pasimatymą netgi galite šiek tiek užkaitinti atmosferą – nusiųskite vienas kitam karštą žinutę ar kompromituojančią nuotrauką, kurią siųstų jūsų vaidinamas personažas. Net ir toks paprastas veiksmas leis susidaryti įspūdį apie tai, ar vaidmenų žaidimai jums priimtini ar vis dėlto tai nėra kažkas, ko reikia jūsų santykiams.

Taisyklės

Skamba neįdomiai, tačiau išbandant vaidmenų žaidimus reikėtų aptarti ir tam tikras taisykles. Pavyzdžiui, saugos žodžius. Juos naudoti galėsite tuo atveju, jeigu kuris nors iš jūsų norės nutraukti žaidimą. Juk paprastas „liaukis“ įsijautus gali ir nesuveikti – partneris (-ė) gali pagalvoti, kad tai – žaidimo dalis. Todėl pasirinkite žodį, kurio žaidime tikrai nevartotumėte. 

Apskritai prieš imdamiesi vaidmenų žaidimo, ypač jeigu jie nuves iki sekso, aptarkite savo lūkesčius ir norus. Iš karto išdėstykite, ko TIKRAI nenorite. Galbūt įsijautęs į savo vaidmenį tavo partneris (-ė) sugalvos, kad jis (-i) nori analinio sekso ir bus įsitikinęs, kad tai tikrai įvyks, o tu būsi užklupta (-as) nepasiruošusi (-ęs) šiai situacijai, nes analinio sekso tu tikrai nenorėjai.

Taip pat išdėstykite ir kas jums patinka – juk tai pats geriausias laikas visoms erotinėms fantazijoms. Pavyzdžiui: „Mano personažas labai mėgsta, kai darydama oralinį žiūri man į akis“ ir panašiai. Atskleiskite visas kortas ir pasirinkite, ką jums norėsis išbandyti drauge.

Show time

Viską apgalvojus atėjo laikas ilgai lauktam vakarui. Šiek tiek ima jauduliukas ir nežinai, ar pavyks išpildyti vaidmenį? Na, visų pirma, tai nėra aktorių mokykla, todėl niekas neteis tavo aktorinių sugebėjimų. Atsipalaiduok – jūsų porai tai nauja patirtis, todėl nebijokite klysti. Išsprūdus kokiai nors nesąmonei tiesiog nusijuokite, nesureikšminkite to ir žaiskite toliau. Neilgai trukus žaidimas jus įtrauks ir visai nebebus gėda reikšti savo minčių.

Žaidimui pasibaigus pasikalbėkite apie tai su partneriu (-e). Ar viskas vyko taip, kaip buvo tikėjotės? Ar buvo įdomu? Ir svarbiausia – ar norėsite visa tai pakartoti?

Taip pat klausykitės SULTYS epizodo apie naujoves miegamajame: Kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.