Kelios dovanų idėjos draugei, kuriai reikia atsipūsti

Turbūt kiekvienas ir kiekviena turime draugę ar kolegę, kuri nuolatos kur nors skuba, atiduoda visą save ir kartais skundžiasi laiko sau trūkumu. Arba neturi laiko net skųstis. Žinoma, noras, kad draugė tiesiog imtų ir pasikeistų, gali būti utopinis, tačiau yra ir kitų puikių būdų jai padėti. Jei artėja tavo geros bičiulės gimtadienis ar nori ją fainai nustebinti artėjančių Kalėdų proga, sveikiname, esi ten, kur ir turi būti! Galbūt, užuot dovanojus kavos ir saldainių, verta bičiulei padovanoti ką nors išties ypatinga? Štai keli variantai.

Kasdieniams asmeniniams ritualams

Kiekvienas mūsų turi savas rutinos tradicijas – veiklas, be kurių neįsivaizduojame savo kasdienybės. Vieni rytais bent pusvalandį skiria atpalaiduojančios arbatos puodeliui, kiti neįsivaizduoja savo vakaro be karšto dušo ar popietės be meditacijos.

Rituališkumą mūsų veiksmams ir veikloms sukuria ne tik mūsų nusiteikimas, bet ir daiktai, kuriuos jose naudojame. Jei tavo draugė domisi dvasiniais dalykais, sąmoningumu ir meditacija, jai tikrai patiks su šiomis temomis susiję dalykėliai. Galbūt draugės meditacijos praktiką praskaidrintų speciali tam pritaikyta grikių lukštų pagalvėlė patogiam sėdėjimui? Mūsų parduotuvėje gali rasti net kelis jų variantus, pasirinkti formą bei užvalkalą.

Dar vienas puikus dalykėlis yra Palo Santo medinės lazdelės, kurias žmonės degina ruošdamiesi meditacijai (ar medituodami). Tikima, kad degantis Palo Santo kažkokiu būdu valo energiją, kiti teigia, kad jiems tiesiog patinka šio deginamo medžio kvapas, aplinkoje sukuriantis ypatingą atmosferą.

 

Malonumo akimirkoms

Gali būti, kad gėda sau pirkti kokį malonumui skirtą daiktą, o ką jau kalbėti apie jo dovanojimą draugei. Cha! Mes šią gėdą norime ir siekiame prasklaidyti. Patirti malonumą vienam pačiam ar pačiai yra visiškai legalu ir sveikintina. Mokslas sako, kad masturbacija ne tik maloni, bet ir mums laaaaabai naudinga: masturbuodamiesi treniruojame savo lytinių organų raumenis, mūsų smegenys patirdamos orgazmą pagamina daugybę skirtingų teigiamai mus veikiančių hormonų, o tam, kad visa tai vyktų, tiesiog privalome skirti laiko sau (kas jau savaime yra nuostabus dalykas).

Taigi siūlome susipažinti su mūsų parduotuvėje ypač daug jūsų dėmesio sulaukiančiais vibratoriais. Vieni populiariausių yra inovatyvusis „Fireman“ ir kompaktiškasis „Surfer“, kurie skirti tiek malonumų medžiotojai, tiek dar vibratoriaus rankoje nelaikiusiai bičiulei. Abu šie vibratoriai yra atsparūs vandeniui ir pagaminti iš aukščiausios klasės silikono. Nepamirštamas malonumas tavo rankose!

Negalime nepasidalinti ir jaudinančia (bei puikiai vibruojančia!) naujiena, vos vakar parduotuvės lentynose atsidūrusiu mažiausiu mūsų parduotuvėje, kompaktišku vibratoriumi „Zee“. Jis puikiai tinka pasiimti į keliones. Jei tavo draugė keliauninkė, šis kelionių suvenyras jai bus puikiausia dovana. Be to, jis toks mielas ir mažytis, pažiūrėkit patys!

Jei vieno mažai: Nebegėda dovanų rinkiniai

Šiemet jūsų mėgstamiausius Nebegėda parduotuvės produktus sukomplektavome į rimtus dovanų rinkinius. Jei galvoji apie išties solidžią Kalėdų dovaną, kuri bus naudinga draugei bent keliais atvejais, drąsiai rinkis Nebegėda dovanų komplektą. Kiekvienas rinkinys supakuotas į šventinę Nebegėda dovanų dėžę su magnetiniu uždarymu.

Nuolatos įsitempusiai draugei rekomenduojame dovanų rinkinį „Pati sau“. Įteikdama jį savo draugei pasakyk ar užrašyk atviruką su šiais žodžiais: „Na, su šita dovana dabar esi pačioje savarankiškumo viršūnėje. Kartais juk taip gera viską turėti pačiai ir nesitikėti nieko iš kitų. Turės ar neturės nusižiūrėtas bernas prezervatyvų – kam spėliot, pasirūpink savo poreikiais pati su šiuo Nebegėda rinkiniu. O ir įtampos su šiomis dovanėlėmis – kaip nebūta!“ Tiesa, esant poreikiui, mūsų komanda mielai pridės ranka rašytą asmeninį palinkėjimą!

Komfortiškoms ir ekologiškoms mėnesinėms

Taip taip, menstruacine taurele jau turbūt ne daug ką nustebinsime :D. Tačiau šiuo nuostabiu išradimu kiekvieną ciklą džiaugiamės pačios, ir savo drauges vis dar įtraukiame į taurelių sektą. Jei tavo bičiulė dar neturi savo taurelės, prijaučia tvarumo idėjoms ir nori jai padėti sumažinti mėnesinių keliamą diskomfortą, padovanok jai taurelę, kurią išrinkti gali čia.

 

Jei išrinkti taurelę bičiulei atrodo sunku, gali jai dovanų pirkti puikias menstruacines kelnaites „FLUX“, kurios talpina net 20-25 ml skysčių (arba tiek, kiek sugeria keturi tamponai), tad itin tinka toms dienoms, kai reikia daugiausiai apsaugos ir palaikymo. Tiesa, šias kelnaites galima naudoti ir kaip papildomą apsaugą norint išvengti taurelės pratekėjimo.

Dar viena alternatyva – daugkartiniai įklotai „Hello“, kurie puikiai tinka kaip papildoma apsauga naudojant menstruacinę taurelę arba kasdieniam naudojimui, norint pakeisti vienkartinius įklotus.

Daugiau apie dovanų idėjas skaityk Dovanų idėjos Valentino dienai

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.