Pusmėnulio formos meditacijos pagalvėlė

39.00 37.00 su PVM

Išvalyti

Viena universaliausių ir populiariausių meditacijos pagalvėlės formų, puikiai tinkanti įvairiausioms sėdėjimo pozoms meditacijos metu.

Jeigu norėsi pagalvėlę paminkštinti ar pakietinti – yra užtrauktukas, kurį pratraukęs galėsi reguliuoti ekologiškų grikių lukštų kiekį. / Jeigu norėsi pagalvėlę paminkštinti ar pakietinti – pratrauk užtrauktuką ir galėsi reguliuoti ekologiškų grikių lukštų užpildo kiekį.

Su šia pagalvėle patogią meditaciją galėsi perkelti kur tik panorėsi – į parką, į sodybą už miesto ar dar kur kitur – speciali rankenėlė pasitarnaus pagalvėlę transportuojant.

Pagalvėlė yra įvilkta į medžiaginį apvalkalą, kurį gali skalbti ar pakeisti.

 

Privalumai:

  • Išorinis ir vidinis užvalkalai;
  • Užtrauktukas, kurį pratraukęs pasieksi pagalvėlės užpildą, jeigu norėsi pakoreguoti jos minkštumą;
  • Pripildyta 100 % ekologiškų grikių lukštais;
  • Turi rankenėlę patogiam nešiojimui.

Info

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

KODĖL REIKIA MEDITUOTI?

Teigiama, kad meditacija į gyvenimą atneša nemažai teigiamų gyvenimo pokyčių. Medituodamas žmogus labiau pradeda jausti savo kūną, pastebi įsitempusias kūno vietas ir lengviau sugeba jas atpalaiduoti. Taip pat nuolatos akylai stebint kūną didėja pakantumas fiziniam skausmui. Dėmesingumas kūno pojūčiams daro didelę įtaką ir seksui – aštresnis protas sugeba pajausti kiekvieną nervą ir sutelkti visą dėmesį į malonumą. Be to, kad kasdienė meditacija gerina atmintį ir santykius su aplinkiniais, mažina streso kiekį ir apskritai padeda jaustis geriau savame kūne, tai taip pat yra ritualas, kuris priverčia sustoti nuolatinio bėgimo reikalaujančiame pasaulyje, pajausti save ir savo kūną.

SPECIFIKACIJOS:

  • 100% medvilnės užvalkalas
  • užpildyta ekologiškais grikių lukštais
  • įmontuota rankenėlė
  • Dydis: 42 x 30 x 18cm
  • Pagaminta ES
  • Svoris: 2,7 kg
A52AFA7B-EEA5-4404-A77A-4EA463B8CB0F

KAM REIKALINGA MEDITACINĖ PAGALVĖLĖ?

Reikėtų stengtis, kad medituojant kūnas būtų tiesus ir atpalaiduotas, o stuburas tarsi pakaba laikytų visą kūną. Pečiai, krūtinė, pilvas, veidas, rankos meditacijos metu turėtų būti visiškai atpalaiduoti. Kitas svarbus dalykas – stabilus pagrindas. Turime sėdėti taip, kad jaustume savo sėdimuosius kaulus. Ši pagalvėlė yra užpildyta organiškais grikių lukštais, kuriuos galima išimti taip paminkštinant pagalvėlę, arba įdėti papildomos medžiagos, kad ji būtų kietesnė. Pagalvėlė prisitaiko prie tavo kūno, tad nejausi maudimo dėl nepatogios sėdėjimo padėties.

Papildoma informacija

Spalva

Tamsiai mėlyna, Juoda

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pusmėnulio formos meditacijos pagalvėlė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *