12 vibratorių, kurie padės tau patirti orgazmą

Apie vibratorių naudą kalbame nuolat ir ne veltui – jie turi daugybę pliusų mūsų seksualiniam gyvenimui ir savijautai apskritai. Didesnis seksualinis malonumas, galimybė dar geriau pažinti savo kūną ir sužinoti, kas mums patinka, didesnis susijaudinimas, mažesnis stresas, geresnė seksualinė sveikata ir daug kitų.

Mes tikime, kad kiekviena moteris turėtų išbandyti sekso žaislą. Kada, jeigu ne dabar? Šiandien pasidalysime net 12 vibratorių, kurie padės patirti orgazmą ir kuriuos galima rasti „Nebegėdos“ parduotuvėje.

12 vibratorių, kurie padės patirti orgazmą

Nors „Nebegėdos“ parduotuvėje turime galybę skirtingų sekso žaislų, šiame tekste pasidalysime TOP 12 perkamiausių ir begėdžių mėgstamiausių vibratorių. Kokie vibratoriai yra geriausi, norint patirti iš kojų verčiantį orgazmą?

Universalus vibratorius „THE BILLIONAIRE“

1. Universalus vibratorius „The Billionaire“ – begėdžių visų laikų mėgstamiausias

Nuo tada, kai „Nebegėda“ parduotuvėje atsirado vibratorių, būtent šis kasmet išsilaikydavo pirmoje vietoje – tai pats perkamiausias vibratorius. „The Billionaire“ siūlome moterims, ieškančioms savo pirmojo vibratoriaus. Kodėl?

Visų pirma, jį galima naudoti ir vidinei, ir išorinei stimuliacijai, tad sukuriamos visos galimybės mėgautis tokiais žaidimais, kurie patinka labiausiai. Antra, jis labai švelnus, tad puikiai tinka pradedančiosioms.

Šis vibratorius – tvirtas žingsnis savo kūno pažinimo link.

2. G taško vibratorius „The Tennis Pro“ – gilesniam malonumui atrasti

Šis vibratorius leidžia malonumo paieškas perkelti į kitą lygį – ten, kur slypi paslaptingasis G taškas. „The Tennis Pro“ būtent tam ir sukurtas: apvali vibratoriaus galvutė leidžia stimuliuoti didesnį plotą (G taškas nėra tik taškas tiesiogine to žodžio prasme – tai didesnė priekinės vaginos sienelės dalis), o išlinkimas padeda pasiekti giliausias malonumo kerteles.

3. Klitorinis masažuoklis „Lelo Sona 2 Travel“ – stimuliacija garso bangomis

Šis masažuoklis yra kompaktiška bestselerio „Lelo Sona 2“ versija, sukurta tiems, kurie malonumo nenori pamiršti ir kelionių metu. Vietoj įprastų vibracijų šis masažuoklis naudoja garso bangas, kurios pasiekia giliausias klitorio dalis ir dovanoja visiškai naujus pojūčius. Aptakus, diskretiškas ir kompaktiškas masažuoklio dizainas leis su juo nesiskirti nei namuose, nei kelionėje.

4. Universalus vibratorius „Heat Wave“ – su šildymo efektu

Pagrindinis vibratoriaus išskirtinumas – šildymo režimas! Atitinkamai nustačius, vibratorius įšyla iki saugios temperatūros, atpalaiduoja dubens dugno raumenis, skatina kraujotaką ir padeda lengviau pasiekti orgazmą.

Be viso to, „Heat Wave“ forma pritaikyta dvigubam malonumui – vienu metu stimuliuojamas ir G taškas, ir klitoris bei lytinės lūpos.

5. Daugiafunkcinis vibratorius „Satisfyer Partner Multifun 2“ – mėgstantiems eksperimentuoti

Šis sekso žaislas labiausiai tinka mėgstantiems eksperimentuoti su savo malonumu. Dėl išskirtinio dizaino šį vibratorių galima panaudoti daugiau nei 11 skirtingų būdų – stimuliuoti spenelius, G tašką, klitorį, lytines lūpas, varpą, sėklides ir kita. Jį itin patogu naudoti porai, norinčiai į seksualinį gyvenimą įnešti daugiau ugnies ir, žinoma, daugiau orgazmų!

6. Prabangus vibratorius „Lelo Soraya 2“ – išskirtiniam malonumui

Toms, kurioms orgazmui pasiekti neužtenka vien tik vidinės stimuliacijos, puikiai tiks prabanga ir aukščiausia kokybe dvelkiantis „Lelo Soraya 2“. Vibratorius turi nedidelę atšaką, kuri, mėgaujantis G taško stimuliacija, taip pat vibracijomis lepina ir klitorį. 

Šis gražuolis skirtas mėgstančioms prabangų malonumą ir toms, kurios nedaro jokių kompromisų savo malonumo sąskaita.

7. Itin tylus vibratorius „The Whisperer“

Itin tylus, riboto leidimo „The Whisperer“. Vibratorius turi apvalią, įdubusią galvutę, kuri apgaubia klitorį ir tiksliai jį stimuliuoja. Mažas, tačiau labai patogus laviruoti vibratorius dovanoja geriausias patirtis – rinkis iš skirtingų greičių ir pulsavimo režimų. Itin tylus ir švelnus, bet tuo pačiu dovanojantis didžiausią malonumą.

ITIN TYLUS VIBRATORIUS „THE WHISPERER“

8. G taško vibratorius „Arc“

Vibratoriaus „Arc” dizainas yra pritaikytas tiksliai G taško stimuliacijai, o patogi rankena leidžia pasiekti net ir giliausius malonumo taškus. Beje, „Arc” gali naudoti tiek vidinei, tiek išorinei stimuliacijai.

G TAŠKO VIBRATORIUS „ARC“

9. Masažuoklis „Le Wand Plug-In“ – prisitaiko prie visų kūno linkių

Klasikinio stiliaus vibruojantis masažuoklis, pasižymintis neprilygstama kokybe ir apdovanojimus pelniusiu dizainu. Masažuoklis turi net 10 skirtingų greičių ir 6 vibracijos režimus. Minkšta rankena ir lankstus masažuoklio „kaklas“ prisitaiko prie kūno linkių ir leidžia pasiekti visas malonumo trokštančias vietas.

Jį galima naudoti ir kaip paprastą masažuoklį, ir kaip sekso žaislą.

10. Klitorinis vibratorius „The Surfer“ – mėgstančioms keliauti

Jeigu ieškote kompaktiško ir nebrangaus orgazmus suteikiančio sekso žaislo, „The Surfer“ yra populiariausias pasirinkimas tarp begėdžių. Jis skirtas tik išorinei stimuliacijai, klitorio, lytinių lūpų, spenelių.

Vibratoriaus išskirtinumas – maži pelekai ant jo paviršiaus, dėl kurių stimuliacija būna dar efektyvesnė ir įdomesnė. Be to, dėl mažo dydžio šis vibratorius yra dažnas begėdžių keliautojų pasirinkimas.

11. Laisvų rankų vibratorius „Eva II“ – mažas, bet galingas

Tai pirmasis pasaulyje laisvų rankų vibratorius! Šis mažas vibratorius yra tikra malonumų bomba – ar tai būtų tavo solo masturbacija, ar seksas su partneriu (-e). Sekso metu šis vibratorius stimuliuoja klitorį ir jo nereikia laikyti rankomis, nes „Eva II“ yra tvirtinama po didžiosiomis lytinėmis lūpomis.

Vibratorius mažas, tačiau labai galingas ir sukurtas jūsų malonumui.

12. Klitorinis vibratorius „The French Lover“ – primena oralinį seksą

Svajojate apie oralinį seksą? Šis vibratorius skirtas būtent jums. Subtilaus dizaino, primena lankstų ir švelnų geriausio meilužio liežuvį, todėl padės pasiekti oralinio sekso metu patiriamą malonumą. Viskas, ko reikia itin tikroviškai patirčiai, – lašelis lubrikanto. 

Kurį iš šių vibratorių rinktumeisi tu? Pasidalyk komentaruose!

12 vibratoriųTaip pat skaityk: 5 keisčiausi dalykai, kuriuos žmonės naudoja vietoj sekso priemonių

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.