Nenuobodžios (ir begėdiškos) kalėdinės dovanos tavo antrai pusei

Šventinis šurmulys ir dvejonės dėl kalėdinių dovanų turbūt jau įtraukė mus visus. Na, norisi tuos savo artimiausius ir šiemet kaip nors ypatingai nustebinti. O ypač tuos pačius mylimiausius, su kuriais dalijamės bendra buitimi ir gyvenimu. Tačiau kartais tiesiog svyra rankos ir viskas atrodo pernelyg banalu: Kalėdoms gautos dar vienos kojinės, kuponas masažui ar knyga didelio įspūdžio Tavo meilei nepaliks. Tačiau mes turime minčių – gal kuri nors idėja pagelbės ir Tau?

Bendra dovana… abiems?

Daugybė porų jau seniai pamėgusios klasikų klasika tapusius bendrus rūbus. Jais vilkėdamos poros mėgsta eiti į renginius bei vakarėlius ir taip aplinkai transliuoti savo ryšį ar tam tikrą žinutę. Tad kodėl nepasidovanojus sau ir savo partneriui(ei) Nebegėdos marškinėlių? Jų vis dar turime (tiesa, gana ribotai) kelis variantus su skirtingais užrašais: medic(t)ation, mėnesinės ir nebegėda. Na, o jei neturi antros pusės arba nutiko taip, kad ką tik išsiskyrei (o gal tau tiesiog gerai vienam(ai) ir pats(i) sau esi puiki pora), pasidovanok Kalėdų dovaną sau. Girdėjome, kad marškinėliai prisideda mezgant naujas pažintis ir įdomias diskusijas!

   

Be to, į bendrą dovaną galima pažvelgti ir giliau. Štai panardžius mūsų parduotuvėje tarp klitorio masažuoklių, skirtų moterims, galima nesunkiai rasti ir vibratorių, skirtų poroms. Čia omenyje turime puikiuosius, pirkėjų pripažintus vibratorius EVA II ir LELO TARA. Jie ypatingi tuo, kad juos naudodami aštresnius pojūčius sekso metu gali patirti abu partneriai. Šie ypatingieji mūsų vibratoriai prisitaiko prie kūno taip, kad jų vibracijos stimuliuoja abiejų partnerių lytinius organus. Tokia dovana vienareikšmiškai į intymų gyvenimą įneš naujų pozityvių vibracijų!

 

Pavargusiems ir prastai miegantiems

Mūsų psichologinė būsena turi reikšmingos įtakos ir tarpusavio santykiams. Jei Tavo antroji pusė pastaruoju metu nuolatos skundžiasi, kad ir vėl neišsimiegojo, galbūt, verta partneriui išreikšti savo rūpestį ir meilę? Mūsų parduotuvėje esanti FEMNA ekspertų ir žolininkų sukurta atpalaiduojanti arbata REST EASY yra tai, kas gali padėti esant nuovargiui, miego sutrikimams, sunkiai užmiegant ar kenčiant miego kokybei. Taip yra todėl, kad arbata harmonizuoja, mažina stresą; ji pagaminta tik iš ekologiškų ingredientų – pasiflorų, ramunėlių, levandų, rožių, kraujažolių žiedlapių. Gėlių bei vaisių aromatą skleidžianti arbata tikrai padės nusiraminti po sunkios darbo dienos ir geriau po jos pailsėti. Ji puikiai tiks tiek kaip savarankiška dovana, tiek kaip priedas prie kokio nors kito smagaus daikto. Beje, į kompaniją šiai arbatai stoja ir tepamasis aliejus ramiam miegui SLEEP WELL. Jis – mūsų mėgstamiausias naktinis kompanjonas, kuris gali padėti atsipalaiduoti ir mėgautis gilesniu poilsiu.

 

Nustebink užkietėjusią NEBEGĖDOS gerbėją

Jei tavo partnerė jau kurį laiką seka Nebegėdą, vis pasakoja, ką išgirdo mūsų tinklalaidės SULTYS epizoduose ir išvis apie mus tau jau išūžtas protas, gali būti, tokiu būdu ji bando suteikti užuominų apie savo kalėdinių dovanų norų sąrašą. Mes esame paruošę puikių dovanų rinkinių (visus juos gali pamatyti, panagrinėti ir net kaip nori pakomplektuoti ČIA), kuriuos galima išsirinkti pagal poreikį. Esame tikri, kad, pavyzdžiui, rinkinys DOVANA JAI, į kurį įeina begėdiškas, liežuvio judesius imituojantis vibratorius FRENCHMAN ir fantastiškas lubrikantas, nustebins. Tikra Nebegėdos gerbėja žino, kad sau teikiamas malonumas yra visiškai sveikas (apie tai kalbame mes, kalba ir moksliniai tyrimai) ir normalus reiškinys (beje, apie tai esame išleidę puikų SULTYS epizodą, kurios paklausyti gali ČIA). P.S. Pirkdamas mūsų dovanų rinkinį, jį įsigysi pigiau nei pirkdamas produktus atskirai.

Na, o jei visai nežinai, ką dovanoti (būna ir taip ir čia nėra ko nerimauti) Nebegėdos gerbėjai, situaciją išgelbėti gali dovanų kuponas. Tokį turime ir savo parduotuvėje. Jį gali įsigyti bet kokiai sumai nuo 20 iki 500 eurų. Dovanų kuponas suteikia galimybę žmogui pačiam išsirinkti tai, ko jam reikia labiausiai, juk ne visada galime atspėti, kas labiausiai nudžiugintų mūsų partnerį ar partnerę, tiesa?

Jei ieškai universalios dovanos

Ši idėja puikiai tiks tiek jam, tiek jai (juk apsauga ir komfortas sekso metu yra abiejų reikalas). O tikrai pasitaiko, kad ir aistringiausią naktį gali ištikti dalykų. Daugybė žmonių pasaulyje (štai ir šią akimirką!) stengiasi kaip nors išspręsti nepakankamos lubrikacijos problemą, o kartais… kaip tyčia – ir vėl pritrūksta prezervatyvo. Mes siūlome išeitį: tiek jai, tiek jam tinkantį dovanos rinkinį SKLANDŽIAI NAKČIAI. Į jį sudėjome jūsų pripažintus prezervatyvus LELO HEX ir puikų lubrikantą GENEROUS GEL. LELO HEX itin ploni, tačiau tvirti prezervatyvai leis jaustis užtikrintai, o vandens pagrindo lubrikantas užtikrins, kad nebūtų jokios nemalonios trinties intymiausiais momentais. Padovanoję šį rinkinuką galėsite pamažu brandinti užvedantį klausimą: gal išbandykime dovaną?

Minimalistei tvarumo propaguotojai

Ji nemėgsta pirkti, gauti ir kaupti nepraktiškų, stalčiuose dulkančių daiktų. Jos vonios kambaryje rasi vieną šampūną, į parduotuvę ji žygiuoja nešina daugkartiniu maišeliu ir, greičiausiai, svajoja apie dar tvaresnį gyvenimo būdą. Jai tikrai turėtų patikti menstruacinė taurelė (žinoma, jei nepavėlavome:D). Net jei sunku ar neaišku, kokia būtent taurelė tavo partnerei būtų tinkamiausia, visada gali leisti išsirinkti jai pačiai: padarykite tai kartu (tai galite padaryti pažiūrėję šį informacinį mūsų video) arba padovanok jai Nebegėda parduotuvės dovanų kuponą norimai sumai. Tiesa, taurelę galima komponuoti su menstruacinėmis kelnaitėmis ar daugkartiniais medvilniniais įklotais, kurie džiugins ir tarnaus laaaaaabai ilgai.

   

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.