Kalėdinės dovanos antrajai pusei

Nuotrauka: Pexels

Kartu su Kalėdomis artėja ir kasmetinė, nervų ląsteles galutinai sunaikinanti dovanų pirkimo karštligė. O dar siaučianti pandemija… Kur visas dovanas supirkti šiemet? Internete? Ką naujo sugalvoti? Kokios kaledinės dovanos antrajai pusei šiuo metu yra „ant bangos“? Klausimų daugiau negu atsakymų, tačiau šiandien norime jums šiek tiek padėti ir pasidalinti keletu smagių ir malonių idėjų kalėdinėms dovanoms!

Pradėkime nuo moteriškosios auditorijos. Dovanos, kurias gali padovanoti JAI:

Menstruacinė taurelė

Suspaudžiamojo tipo menstruacinė taurelė „Lily Cup Compact“ 36.99,-

Visame pasaulyje kasdien vis garsiau kalbama apie ekologiją ir pasekmes Žemei dėl neatsakingo mūsų elgesio. Tad kada geriausia pradėti keisti savo įpročius, jeigu ne dabar? Tai padaryti padės menstruacinė taurelė, kuri bus ne tik puiki dovana gamtai, bet ir pačiai moteriai, kuri visiškai pakeis nemalonią mėnesinių patirtį.

„Nebegėdos“ parduotuvėje turime visokiausių taurelių – turėjusioms lytinių santykių ir neturėjusioms, gimdžiusioms ir ne, taip pat alergiškoms silikonui. Netgi turime taurelę, kurią galima naudoti sekso metu! Šios mėnesinių pagalbininkės leis pamiršti visus tamponus ir įklotus, nes jas galima keisti kas 10–12 valandų (žinoma, priklauso ir nuo kraujavimo gausumo), o kur dar tas išsvajotas laisvės pojūtis, kai nereikia rūpintis, kaip čia spėti pasikeisti tamponą, ir vogčiom darytis, ar neatsirado dėmių.

Jeigu renki dovaną savo draugei ir abejoji, kuri taurelė jai tinkamiausia, drąsiai rašyk mums ir mes tikrai tave pakonsultuosime!

 

Dovanų rinkinys „Nauja patirtis“ 89.96,-

Vibratorius

Nežinia, ar rastume nors vieną moterį, kuri neapsidžiaugtų po kalėdine eglute radusi… vibratorių. Tad su šia dovana tikrai neprašausi. O smagiausia tai, kad dovaną galėsite panaudoti ir kartu.

Gali rinktis iš galybės skirtingų vibratorių. Jį išsirinkti tau turėtų padėti šis tekstas – „Renkuosi vibratorių internetu: ką turėčiau žinoti?“ Jame sužinosi, į ką atkreipti dėmesį renkant tokią dovaną – nuo vibratoriaus paskirties ir dydžio iki vibracijos režimų. Jeigu vis tiek nežinai, kurį imti, gali rinktis rinkinius – juos dažniausiai sudaro du skirtingi vibratoriai, tad su šia dovana „prašauti“ jau beveik neįmanoma.

Gelis jos malonumui

Šaldantis spenelių gelis „Nipple Play Gel“ 14.95,-

Pasiekti dar didesnį malonumą sekso metu padeda ne tik naujos technikos, pozos, ilgesnės įžangos, lubrikantai ar vibratoriai. Iš tiesų galima įsigyti gelių, kurie padeda pasiekti intensyvesnį orgazmą.

Pavyzdžiui, makštį stangrinantis gelis pagerins abiejų partnerių malonumą sekso metu. Šaldančiu spenelių geliu praskaidrinsite savo seksualinę patirtį ir pasimėgausite naujais pojūčiais. Turbūt daugelis net nenutuokia, kokių įdomybių galima nusipirkti miegamojo linksmybėms.

Dovanos, kurias gali padovanoti JAM:

Masturbatorius

Masturbatorius gali pasitarnauti ne tik kaip malonumų šaltinis, bet ir kaip puikus treniruoklis ilgesnei erekcijai išlaikyti. Iš tiesų vyrų masturbacija turi net keletą privalumų: ji padeda sumažinti patiriamo streso lygį ir įtampą, pagerina miego kokybę, koncentraciją ir dėmesį, pagerina nuotaiką ir seksualinio gyvenimo kokybę bei padeda pažinti savo kūną ir sužinoti, kas yra maloniausia.

„Nebegėdos“ parduotuvėje gali rinktis iš kelių skirtingų masturbatorių, kurie kaip reikiant sudrebins partnerio seksualinį gyvenimą.

Masturbatorius vyrams „PULSE SOLO ESSENTIAL“ 99.00,-

Penio žiedas

Vibruojantis penio žiedas „ATOM“ 84.95,-

Penio žiedas yra dažniausiai pasirenkamas sekso žaislas, skirtas vyrui. Iš „Nebegėdos“ parduotuvės penio žiedų asortimento sau tinkamiausią išsirinks kiekvienas. Tik reiktų pasidomėti žiedo funkcijomis: kai kurie žiedai vibruoja ir sekso metu suteikia malonumo abiem partneriams, kiti yra visiškai paprasti, silikoniniai, be jokių vibracijų.

Penio žiedas turi net keletą privalumų. Kaip jau buvo minėta anksčiau, jis gali padėti prailginti lytinį aktą be jokių magiškų užkalbėjimų. Penio žiedas tvirtai apjuosia varpą, ją suspaudžia ir tokiu būdu pristabdo kraujotaką. Atitinkami penio žiedai gali suteikti neįtikėtiną malonumą abiem partneriams iškart. Pavyzdžiui, ant penio užmautas vibruojantis žiedas ne tik suspaus varpą ir tokiu būdu prailgins lytinį aktą, bet ir apdovanos abu partnerius itin maloniomis vibracijomis, kurios užtikrins galingesnį orgazmą.

Antrankiai riešams „FETISH SUBMISSIVE“ 24.90,-

Antrankiai

Gana drastiška dovana, tačiau jokiu būdu nereikia išsigąsti pirmos atėjusios minties, išvydus žodį „antrankiai“. Tai tikrai nereiškia, kad jie skirti tik mėgstantiems BDSM. Tikrai ne! Antrankius galite panaudoti ir seksualiniam gyvenimui paįvairinti.

Juk kartais mintis apriboti partnerio (-ės) judesius siekiant didesnio malonumo gali labai sujaudinti. O dar kontrolės pojūtis… „Nebegėdos“ parduotuvėje rasi antrankius, pagamintus taip, kad ant riešų nepaliktų jokių žymių, įbrėžimų, mėlynių ir kitokių nemalonių dalykų. Saugūs, bet įdomūs žaidimai miegamajame – gal laikas pabandyti?

Daugiau dovanų idėjų: Dovanos vyrams Kalėdų proga

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.