Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje. Nori pasikonsultuoti? Rašyk: [email protected]

Menstruacinė taurelė „Ziggy“ (gali būti naudojama sekso metu)

45.99 su PVM

Turime

🚚 Prekes pristatome nemokamai per 1-2 d.d.(apsiperkant už 25 € ir daugiau).
📦 Neutralus įpakavimas.
⭐ Kokybės garantija.

(4 pirkėjų atsiliepimai)

Tai vienintelė taurelė pasaulyje, kurią galima naudoti sekso metu! Universalaus dydžio „Ziggy“ pritaikyta naudoti tiek lengviau, tiek gausiau kraujuojančioms.

 

Skersmuo – 75 mm, aukštis – 65 mm.

 

Ypatybės:

🌸 Pagaminta iš švelnaus medicininio silikono

💦 Galima naudoti sekso metu
👍 Tinka ir gausiau kraujuojančioms
✔️ Nešiojama iki 12 valandų
✔️ Skirta turinčioms aukštą gimdos kaklelį
👛 Yra silikoninis dėklas
☔ Yra papildoma apsauga nuo pratekėjimo
1️⃣ 1 universalaus dydžio
🔟 Galima naudoti iki 2 metų

Info

Aprašymas

Kaip naudotis „Ziggy Cup“?

Tai visai paprasta, peržiūrėk šį video, o jei kils klausimų, rašyk mums!

Taurelė prateka. Ką daryti?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.

DSC07594
INTIMINA_Ziggy-packaging_2400x2400_171129

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Ko tikėtis?

 • Naudojant šią taurelę galima mylėtis
 • Nepriekaištingos švaros sekso metu
 • Patogių mėnesinių: jokio nemalonaus kvapo, jokių nereikalingų šiukšlių ir jokios baimės, kad nepasiėmei su savimi įklotų
 • Su taurele galite: sportuoti, maudytis, bėgioti, šokti, miegoti
 • Ji neiškrenta čiaudint, kosint, juokiantis, šokinėjant, šlapinantis ar tuštinantis
 • Pakuotėje rasi: „ZIGGY“ menstruacinę taurelę, silikoninį dėklą ir vartotojo vadovą

Puikiai tiks:

🔥 Naudoti sekso metu
✔️ Kraujuojančioms ir mažiau, ir daugiau
✔️ Negimdžiusioms ir gimdžiusioms
🌿 Ieškančioms ekologiškų sprendimų kasdienybėje
🚗 Nepriklausomoms ir nenuspėjamoms keliautojoms

4 atsiliepimai apie Menstruacinė taurelė „Ziggy“ (gali būti naudojama sekso metu)

 1. Avatar

  Taurelė suteikianti laisvę :)

  Tai buvo mano pirmoji taurelė, rinkausi būtent ją dėl galimybės naudoti sekso metu. Tačiau naudoju ir kaip įprastą taurelę visų mėnesinių metu jau apie metus. Tikrai vertas kiekvieno cento pirkinys: neprateka, įsidėti lengva (padeda šiek tiek lubrikanto vandens pagrindu), užtenka dvylikai valandų, išsiimti pradžioje buvo baisu dėl susidariusio vakumo ir baimės susijusios su gimdos spirale (kad ją ištrauks), tačiau kuo toliau tuo geriau pažįstu savo kūną ir visos baimės dingo. Sekso metu partneris jos visai nejaučia, tikrai neiškrenta, teko naudoti labai daug kartų ir dingo tas “negaliu, nes sergu” faktorius ir tapau visai nepriklausoma nuo ciklo, kas labai išlaisvina. Labai rekomenduoju visoms dar nedrįstančioms pabandyti. Įsidedu ir iki vakaro pamirštu, taip lyg mėnesinių net nebūtų. Tikrai vienas geriausių pirkinių sąmoningai, nepriklausomai ir save bei savo kūną pažįstančiai ar norinčiai pažinti moteriai.

 2. Avatar

  Dieviškas komfortas :)

  Neįtikėtinas komfortas 🙂
  Štai ir pasibaigė mano pirmosios mėnesinės su Ziggy. Gal dėl to, kad pirmos dienos pasitaikė ilgojo savaitgalio metu, naudojimosi šia taurele pradžia buvo rami, jauki ir be jokio streso. Jau buvau skaičiusi komentarus, kad būna visokių patyrimų, bet kai turi nevaržomą galimybę kaskart pasitikrinti, jei staiga pasidaro neramu, pratekėjimo pavyko išvengti. Turiu paminėti, kad mano mėnesinės tikrai labai gausios. Įsidėti taurelę tikrai lengva, o kai ji įsitaiso savo vietoje yra visiškai nejuntama. Dieviškas komfortas 🙂 Pirmoji patirtis pranoko lūkesčius ir išsklaidė nerimą. Jau laukiu sekančių mėnesinių, kai dviese galėsime testuoti ir kitus šios taurelės privalumus.
  Ačiū nebegėda

 3. Avatar

  Tikrai fainas daiktas:)

  Senai esu girdėjus apie taureles, tačiau niekaip nesiryžau įsigyti ir išbandyti, truputį žiūrėjau skeptiškai. Beeeeeeeeeeeeeeeet:), susiintrigavo geri atsiliepimai, ir nutariau išbandyti ir aš, juolab kad ji suteikia laisvės atsiriboti nuo menstruacinio laikotarpio,“ to negalėjimo“ intymaus gyvenimo. Tiesa pasakius padariau tik pirminį testą, repeticiją :), dar nepasirodžius menstruacijoms:), ir likau maloniai nustebinta. Išsiėmimas truputį gal sunkesnis, reik įprasti manau, kadangi giliau įdėjus taurelę sunku ją pasiekti kad išimti:)), bet pats jausmas ją įdėjus labai fainai, nieko nesijaučia kad ji aplamai yra, tikrai super, ačiū Jums. Aptarnavimas labai malonus, konkretus ir greitas. Jūs šauni komanda!!!

 4. Avatar

  Praktiškiausias moters pirkinys :)

  Prieš nusiperkant šį produktą, gana ilgai svarsčiau, skaičiau daug atsiliepimų, kol pagaliau pribrendau ir išdrįsau tai padaryti! Pripažinsiu, ne iš pirmo karto pavyko tinkamai įsidėti taurelę, tačiau nenuleidau rankų ir va – turiu puikų rezultatą! Esu nepriklausoma nuo anksčiau naudotų higienos produktų, dingo baimė pamiršti juos pasiimti su savimi. Net nejaučiu, kad tos dienos. Labai gailiuosi, kad nenusipirkau taurelės vasaros pradžioje, nes būtų buvusi daug patogesnė ir audringesnė vasarą. 🙂 Tikrai labai rekomenduoju!!!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.