Menstruacinė taurelė „Ziggy Cup 2“ (gali būti naudojama sekso metu)

(8 pirkėjų atsiliepimai)

„Ziggy“ yra menstruacinė taurelė, su kuria galima mylėtis mėnesinių metu. Šis B dydis tinka tiek lengviau, tiek gausiau kraujuojančioms bei turinčioms aukštesnį gimdos kaklelį. Papildoma apsauga nuo pratekėjimo leis atsipalaiduoti net ir sunkiausiomis mėnesinių dienomis.

61.55  su PVM

Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 40 €
Kokybės garantija
Pristatysime iki: 2024-04-17
GAL NORI?

YPATYBĖS

Išmatavimai: 73 x 67 x 35 mm

Pagaminta iš švelnaus medicininio silikono

Galima naudoti sekso metu

Tinka labiau aukštą gimdos kaklelį turinčioms

Nešiojama iki 8 valandų

Skirta tiek mažiau, tiek gausiau kraujuojančioms

Yra papildoma apsauga nuo pratekėjimo

Galima naudoti iki 2 metų

Info

Aprašymas

Kaip naudotis „Ziggy Cup“?

Tai visai paprasta, peržiūrėk šį video, o jei kils klausimų, rašyk mums!

Taurelė prateka. Ką daryti?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.

O šis atnaujintas taurelės dizainas – neslystanti dalis – palengvis taurelės išėmimą.

ziggy-2-pagalba-isimti
ziggy 2

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 8 valandas (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Ko tikėtis?

 • Naudojant šią taurelę galima mylėtis
 • Nepriekaištingos švaros sekso metu
 • Patogių mėnesinių: jokio nemalonaus kvapo, jokių nereikalingų šiukšlių ir jokios baimės, kad nepasiėmei su savimi įklotų
 • Su taurele galite: sportuoti, maudytis, bėgioti, šokti, miegoti
 • Ji neiškrenta čiaudint, kosint, juokiantis, šokinėjant, šlapinantis ar tuštinantis
 • Pakuotėje rasi: „ZIGGY“ menstruacinę taurelę, maišelį ir vartotojo vadovą

Puikiai tiks:

 • Naudoti sekso metu
 • Kraujuojančioms ir mažiau, ir daugiau
 • Negimdžiusioms ir gimdžiusioms
 • Ieškančioms ekologiškų sprendimų kasdienybėje
 • Nepriklausomoms ir nenuspėjamoms keliautojoms

8 atsiliepimai apie Menstruacinė taurelė „Ziggy Cup 2“ (gali būti naudojama sekso metu)

 1. Taurelė suteikianti laisvę :)

  Tai buvo mano pirmoji taurelė, rinkausi būtent ją dėl galimybės naudoti sekso metu. Tačiau naudoju ir kaip įprastą taurelę visų mėnesinių metu jau apie metus. Tikrai vertas kiekvieno cento pirkinys: neprateka, įsidėti lengva (padeda šiek tiek lubrikanto vandens pagrindu), užtenka dvylikai valandų, išsiimti pradžioje buvo baisu dėl susidariusio vakumo ir baimės susijusios su gimdos spirale (kad ją ištrauks), tačiau kuo toliau tuo geriau pažįstu savo kūną ir visos baimės dingo. Sekso metu partneris jos visai nejaučia, tikrai neiškrenta, teko naudoti labai daug kartų ir dingo tas “negaliu, nes sergu” faktorius ir tapau visai nepriklausoma nuo ciklo, kas labai išlaisvina. Labai rekomenduoju visoms dar nedrįstančioms pabandyti. Įsidedu ir iki vakaro pamirštu, taip lyg mėnesinių net nebūtų. Tikrai vienas geriausių pirkinių sąmoningai, nepriklausomai ir save bei savo kūną pažįstančiai ar norinčiai pažinti moteriai.

 2. Dieviškas komfortas :)

  Neįtikėtinas komfortas 🙂
  Štai ir pasibaigė mano pirmosios mėnesinės su Ziggy. Gal dėl to, kad pirmos dienos pasitaikė ilgojo savaitgalio metu, naudojimosi šia taurele pradžia buvo rami, jauki ir be jokio streso. Jau buvau skaičiusi komentarus, kad būna visokių patyrimų, bet kai turi nevaržomą galimybę kaskart pasitikrinti, jei staiga pasidaro neramu, pratekėjimo pavyko išvengti. Turiu paminėti, kad mano mėnesinės tikrai labai gausios. Įsidėti taurelę tikrai lengva, o kai ji įsitaiso savo vietoje yra visiškai nejuntama. Dieviškas komfortas 🙂 Pirmoji patirtis pranoko lūkesčius ir išsklaidė nerimą. Jau laukiu sekančių mėnesinių, kai dviese galėsime testuoti ir kitus šios taurelės privalumus.
  Ačiū nebegėda

 3. Tikrai fainas daiktas:)

  Senai esu girdėjus apie taureles, tačiau niekaip nesiryžau įsigyti ir išbandyti, truputį žiūrėjau skeptiškai. Beeeeeeeeeeeeeeeet:), susiintrigavo geri atsiliepimai, ir nutariau išbandyti ir aš, juolab kad ji suteikia laisvės atsiriboti nuo menstruacinio laikotarpio,” to negalėjimo” intymaus gyvenimo. Tiesa pasakius padariau tik pirminį testą, repeticiją :), dar nepasirodžius menstruacijoms:), ir likau maloniai nustebinta. Išsiėmimas truputį gal sunkesnis, reik įprasti manau, kadangi giliau įdėjus taurelę sunku ją pasiekti kad išimti:)), bet pats jausmas ją įdėjus labai fainai, nieko nesijaučia kad ji aplamai yra, tikrai super, ačiū Jums. Aptarnavimas labai malonus, konkretus ir greitas. Jūs šauni komanda!!!

 4. Praktiškiausias moters pirkinys :)

  Prieš nusiperkant šį produktą, gana ilgai svarsčiau, skaičiau daug atsiliepimų, kol pagaliau pribrendau ir išdrįsau tai padaryti! Pripažinsiu, ne iš pirmo karto pavyko tinkamai įsidėti taurelę, tačiau nenuleidau rankų ir va – turiu puikų rezultatą! Esu nepriklausoma nuo anksčiau naudotų higienos produktų, dingo baimė pamiršti juos pasiimti su savimi. Net nejaučiu, kad tos dienos. Labai gailiuosi, kad nenusipirkau taurelės vasaros pradžioje, nes būtų buvusi daug patogesnė ir audringesnė vasarą. 🙂 Tikrai labai rekomenduoju!!!

 5. Super pirkinys

  Tai pirmoji mano taurelė, labai džiaugiuosi, kad ją įsigijau. Įsidėti labai paprasta, išimti truputį reikia įgūdžių, bet kai įpranti, viskas labai lengva. Pojūtis įsidėjus fantastiškas – atrodo, kad nėra mėnesinių. Rinkausi ją, kad galėčiau mylėtis mėnesinių metu. Partneris tikrai nejaučia, neprateka. Tik mano mėnesinės pirmom dienom labai gausios, tai pratekėjo tuos kartus, kai perlaikiau, nes paprasčiausiai užmiršti 😀 pirmom dienom keičiu ją kas 3,5-4 valandas, kitom dienom rečiau. Labai rekomenduoju.

 6. justina.jasukaityte

  Prisipažinsiu, visada skeptiškai žiūrėjau į taureles, bet smalsumas nugalėjo ir nusprendžiau išmėginti. Atlikau kruopštų tyrimą: testas nebegėda.lt, skaičiau atsiliepimus, žinoma, sužavėjo šios taurelės galimybės. Iš taurelės nestandartinės formos supratau, kad lengva nebus, bet nusprendžiau surizikuoti. Deja, man taip ir nepavyko su ja susidraugauti. Nepavyko įsidėti tinkamai, viskas prabėgo. Nors atrodo, pažįstu savo kūną, bet tikriausiai nepakankamai, kad galėčiau naudoti šį produktą. Bandymų buvo daugybė, ašarų dar daugiau. 🙂 Beskaitant atsiliepimus dar labiau apėmė neviltis. Galbūt pirmam kartui reikėjo rinktis standartinę taurelę, galbūt mano kūnui ši taurelė netinka arba tiesiog nemoku ja naudotis. 🙂
  Priekaištų šiam produktui neturiu, tiesiog pasidalinu savo patirtimi. Besirenkančioms pirmąją taurelę siūlyčiau galbūt pamėginti standartinę 🙂
  Ačiū nebegėda.lt, aptarnavimas labai operatyvus, viskas super.

 7. vaivalomsargyte

  Pirmoji įsigyta taurelė. Šaunu, kad nesijaučia visiškai, pamiršti ”tas mėnesio dienas” ir ramiai keliauji toliau be baimių. Nors pradžioj nepasitikėjau savo įgūdžiais, nes jų tiesiog nebuvo, tad tekdavo naudoti ne tik taurelę bet it įklotą, bet “practise makes it perfect” ir po kelių kartų jau nerimastavimai dingo 🙂

 8. Nuostabus pirkinys

  Tobulas pirkinys. Pirmoji taurelė kurią esu išmėginus, ir likau labai patenkinta. Tiesa labai ilgai bijojau ir buvau kritiškai nusiteikusi prieš taureles, bet išmėginus tiesiog nustebau. Jausmas toks, kad tomis dienomis gali gyventi nevaržomą gyvenimą ir svarbiausia mylėtis, nes tuo metu niekas neprateka, gali jaustis saugi.Taurelę pavyko labai lengvai iš pirmo karto įsidėti ir išsiimti, reikia tik nebijoti tiek gyliau pastumti. Kadangi mano mėnesinės visai negausios, pilnai išlaiko 12 valandų, tiesa pirmomis dienomis kiek prabėgdavo, nes šlapinantis man taurelė pakrenta, bet pastumus atgal puikiausiai viską išlaiko. Puikus pirkinys labai labai rekomenduoju visoms nedrįstančioms išmėginti, nes taurelės visiškai nesijaučia ir gali būti saugi visą dieną.

 9. Rekomenduoju!

  Aš turbūt kaip ir dauguma, ilgai dvejojau – pirkt nepirkt, nes visgi suma nėra maža. Ir visgi surizikavau, įsigijau šią taurelę. Ką galiu pasakyt? O gi tobulas dalykas! Bijojau, kad jausiu aš ją viduje, tačiau viskas visai kitaip, keista kad jaučiuosi sausa, atrodytų lyg taurelės manyje nė nebūtų. Taip pat išbandėm ją ir su vyru. Mylintis netrukdė nei man, nei jam. Abu jutome tą patį malonumą mylintis, kaip ir įprastomis dienomis be taurelės. Žodžiu, rekomenduoju, manau nenusivilsite ir jūs! 🙂

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Menstruacinė taurelė „Ziggy Cup 2“ (gali būti naudojama sekso metu)
61.55  su PVM