Renkuosi vibratorių internetu: ką turėčiau žinoti?

Nuotrauka: Ugnė Henriko

Kaiperkame kokį nors naują daiktą internetu, visuomet susiduriame su keblumais, kadangi negalime jų tiesiogiai apžiūrėti. Negalime jų paliesti, įvertinti dydžio, svorio ir kitų detalių, kurios kartais turi įtakos produkto įsigijimui ir pritaikymui.

Su tokia pačia problema kartais susiduria ir „Nebegėdos“ pirkėjai, rinkdamiesi vibratorius. Kad ir kokie informatyvūs būtų produktų aprašymai, jie ne visada padeda suprasti, ar jums reikia būtent šio produkto, ar geriau dar paieškoti. Norėdami padėti jums išsirinkti tinkamą vibratorių, šiandienos tekste dalinamės keletu patarimų apie tai, ką reikia žinoti perkant internetu.

Kokio tipo vibratoriaus ieškote?

Pirmiausia nuspręskite, kokio tipo vibratoriaus jūs apskritai norite. 

Universalus vibratorius tinka tiek maloniam vulvos ir klitorio masažui, tiek vidinei stimuliacijai. Toks vibratorius dažniausiai pasirenkamas kaip pirmasis, kadangi padeda atrasti ir klitorinį, ir galbūt G taško orgazmą. Kad stimuliacija būtų tikslingesnė, universalūs vibratoriai dažniausiai turi užapvalintą galvutę, kuri praverčia ieškant G taško. „Nebegėdos“ parduotuvėje pats populiariausias universalus vibratorius yra „The Billionaire“ (beje, iš visų „Nebegėdos“ parduotuvėje esančių vibratorių būtent šį mūsų pirkėjai yra labiausiai pamėgę!).

Klitorinis vibratorius yra skirtas toms, kurios visą dėmesį nori skirti klitoriniam orgazmui. Tokio tipo vibratorių yra daugybė – nuo prabangių masažuoklių iki mažų bullet tipo vibratorių, telpančių į kišenę. Klitorinius vibratorius labai lengva pritaikyti ne tik solo malonumams, bet ir lytinio akto metu poroje. Klitorio stimuliacija sekso metu tikrai užtikrins orgazmą. Patys populiariausi „Nebegėdos“ klitoriniai vibratoriai yra du: klitorinis masažuoklis „Lelo Sona Cruise“ , apgaubiantis ne tik klitorio galvutę, bet ir visą klitorį, ir klitorinis vibratorius „The French Lover“, itin tikroviškai imituojantis oralinį seksą.

G taško vibratoriai sukurti taip, kad itin tiksliai stimuliuotų G tašką. Tai padaryti padeda išskirtinė vibratoriaus forma ir suapvalinta galvutė. Jeigu norite leistis į dar neatrasto malonumo paieškas, G taško vibratorius bus pats geriausias pasirinkimas. Populiariausias „Nebegėdos“ parduotuvės G taško vibratorius – „The Tennis Pro“. Švelnus, spalvingas ir skirtas ypatingo malonumo paieškoms.

„Bullet“ tipo (arba kompaktiški) vibratoriai ypatingi savo dydžiu. Nors visi jie lengvai telpa į rankinę (o kai kurie ir į kišenę), galingos jų vibracijos leidžia mėgautis intensyvia klitorio stimuliacija, kuri suteikia galimybę patirti itin saldų orgazmą. „Bullet“ vibratoriai yra puikus pasirinkimas toms, kurios nedrįsta įsigyti vibratoriaus, o galbūt nežino, nuo ko pradėti. Jie tyliai veikiantys, nedideli ir savo forma dažniausiai neprimena vibratoriaus, todėl yra dažnas puikus pirmojo vibratoriaus pasirinkimas. Begėdžių mėgstamiausias – „ZEE“. Mažas, tačiau tikrai galingas vibratorius turi 3 skirtingus greičius ir puikiausiai telpa į kišenę.

Prabangūs, itin aukštos kokybės vibratoriai dažniausiai yra lydimi elegantiško dizaino ir daugybės skirtingų vibracijų režimų. Tai geriausias pasirinkimas vertinantiems kokybę, unikalumą, estetišką dizainą ir prabangą. Dažniausiai šie vibratoriai gali būti naudojami ir vidinei, ir išorinei stimuliacijai (o kartais stimuliuojamos abi zonos vienu metu). „Nebegėdos“ parduotuvėje daugiausiai dėmesio gauna minkštas klitorinis masažuoklis „The Ballerina“, apdovanojantis itintikroviškais, žmogaus prisilietimą imituojančiais prisilietimais.

Nuotoliniu būdu valdomus vibratorius galima valdyti išmaniąja programėle telefone arba tam skirtu pulteliu. Tokie vibratoriai yra puikus pasirinkimas norintiems paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, nes šio ypatingo žaisliuko valdymą ir visą jūsų malonumo kontrolę gali perimti jūsų partneris (-ė). Šie vibratoriai yra galingi, siūlo daug vibracijos režimų, yra įvairių formų, iš kurių dažniausiai pasitaikanti – kiaušinėlio. Kiaušinėlio formos vibratorių galima naudoti ir Kėgelio pratimams. Būtent toks yra ir vibratorius „Elva“.

 

Nuotraukoje vibratoriaus dydis gali suklaidinti

Dažnai pasitaiko, kad žiūrint vibratoriaus nuotraukas internetinėje svetainėje atrodo, kad jo dydis yra kur kas didesnis, nei iš tikrųjų yra realybėje. Ir tai visiškai normalu – nuotraukoje vibratorius fotografuojamas iš arti, kad pirkėjas galėtų matyti visas detales. Tokiu būdu visai netyčia sukuriama iliuzija, kad nuotraukoje jis kiek didesnis, nei yra iš tikrųjų.

Kad išpakavus vibratorių netektų nusivilti jo dydžiu, rinkdamiesi prekę visuomet atkreipkite dėmesį į vibratoriaus išmatavimus, jeigu jie yra nurodyti. Tokiu būdu būsite tikri, kad su dydžiu tikrai „neprašausite“. Taip pat nebijokite pasikonsultuoti su parduotuvės konsultantais, kurie mielai patars.

Iš ko pagamintas jūsų vibratorius?

Susiradę sau patinkantį vibratorių paskaitykite, iš kokios medžiagos jis pagamintas. „Nebegėdos“ parduotuvėje visi vibratoriai pagaminti iš silikono arba ABS plastiko – būtent šias medžiagas patartina rinktis. 

Tačiau kitose sekso prekių parduotuvėse siūlomi ir kitokie sekso žaislai, pavyzdžiui, pagaminti iš gumos. Tai bene pigiausia medžiaga, naudojama sekso žaislams gaminti. Pagrindinis jų minusas – nešvarumai ir bakterijos, kurioms itin patinka „nutūpti“ ant guminio sekso žaislo. Net ir su geromis valymo priemonėmis tuos nešvarumus sudėtinga pašalinti, kadangi gumoje yra mažų porų, kuriose bakterijos lengvai „įsikuria“ ir visai nebenori iš ten išlįsti. Tai išties nehigieniška, juk sekso žaislai naudojami įkaitinant pačias jautriausias ir pažeidžiamiausias kūno vietas.

Todėl rūpindamasis (-asi) savo sveikata geriau rinkis iš saugesnių medžiagų – silikono arba ABS plastiko – pagamintus vibratorius.

Skirkite laiko aprašymui

Kai renkamės prekes internetu, daugiausia dėmesio nejučiomis skiriame nuotraukai, tačiau renkantis vibratorių to daryti nereikėtų. Aprašyme slypi visa informacija – vibratoriaus tipas, vibracijų režimai, ar jis kraunamas USB laidu ar reikalingos baterijos, ar vibratorius atsparus vandeniui ir kita. Tai, kad vibratorius vizualiai patraukus ir iš pirmo žvilgsnio atrodo tinkamas, ne visada reiškia, kad toks ir yra – ne veltui sakoma, kad nereikėtų apie knygą spręsti iš jos viršelio. Todėl būtinai atkreipk dėmesį į aprašymą, kuris padės išsirinkti tinkamiausią produktą.

Konsultacija

Nors prekę renkiesi internetu, nepamiršk, kad net ir internetinėje erdvėje tavęs laukia pasiruošę konsultantai. Nebijok kreiptis – jie tikrai papasakos apie tave dominantį vibratorių plačiau, galbūt pasiūlys kelis tau tinkamus variantus, iš kurių galėsi išsirinkti sau labiausiai patinkantį. „Nebegėdos“ komanda skiria daug dėmesio pirkėjų klausimams, todėl drąsiai rašyk, jeigu jų turi.

Taip pat išsirinkti vibratorių tau gali padėti testas! „Nebegėdos“ parduotuvėje jį rasi ČIA. Atsakyk į keletą klausimų, kurie atskleis tavo poreikius ir rask sau tinkamiausią variantą.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.