Dovanos vyrams Kalėdų proga

Nuotrauka: Cottonbro

Jau girdime tolimus švenčių aidus ir po truputį pradedame rūpintis kalėdinėmis dovanomis. Galbūt šventės šiais metais bus kiek kitokios. Tačiau nepaisant to, savo mylimus žmones vis tiek norime nustebinti. Žinoma, dovanas ne visada ir ne visiems yra lengva išrinkti. Neretai susiduriame su galvos skausmu, kai bandome išrinkti tobulą dovaną vyrui. Todėl Kalėdų proga „Nebegėda“ paruošė dovanų vyrams gidą. Štai, ką mes rekomenduojame.

Kalėdinė dovana vyrui, ieškančiam dar daugiau malonumo

Yra daugybė priežasčių vyrui dovanoti masturbatorių. Pavyzdžiui, jei daug laiko praleidžiate atskirai ar draugaujate per atstumą. O gal tiesiog jūsų seksualiniai poreikiai skiriasi? Jei vyras intymumo trokšta dažniau, o jo partnerė (-is) rečiau, masturbatorius gali išspręsti šią problemą – jis puikiai papildys žaidimus ir abu partneriai liks patenkinti. Taip pat šis sekso žaislas leis vyrui dažniau pabūti su savimi, geriau pažinti savo kūną ir malonumą.

Rinkis masturbatorių valdomus ranka, su vidiniais grioveliais ir išsikišimais, suteikiantį intensyvų malonumą, kaip „Tenga Flex“. Yra ir tokių, kurie itin patiks naujovių ir technologijų mėgėjams, kaip „MYXIHEL – TR“. Jis valdomas mobiliąja programėle, turi savaiminio šildymo režimą, kuris atkartoja kūno temperatūrą, stimuliuojančius vibracijos režimus ir yra pagamintas iš aukštos kokybės, antialerginės ir netoksiškos medžiagos. Padeda išmokti kontroliuoti ejakuliaciją ir prailginti lytinį aktą. Mėgstantiems oralinį seksą primenančius pojūčius labai patiks „ZEPPELIN“ – tekstūruotas, 7 funkcijų besisukantis ir vibruojantis masturbatorius, suteikiantis į oralinį seksą labai panašias patirtis. Stebėtinai lengvas ir patogiai manevruojamas bet kokiu kampu.

                     

Trokštančiam naujų pojūčių

Viena geriausių dovanų vyrui, ieškančiam lovoje naujų potyrių, – penio žiedas. Elastingi ir vibruojantys penio žiedai garantuoja dar nepatirtą ir intensyvų malonumą. Taip pat jie sustiprina erekciją ir gali padidinti ištvermę sekso metu. Jeigu nori dovanoti malonumą vyrui, rinkis 10 vibracijos režimų turintį penio žiedą „Satisfyer Power Ring“. O jei svarbu, kad penio žiedas suteiktų malonumą abiem partneriams, siūlome apžiūrėti „Tenga Smart Vibe“. Pažadame, šią dovaną tikrai norėsis kuo greičiau išbandyti.

                                         

Siekiančiam artumo

Vyrui, kuris džiaugiasi artumu ir nori kuo geriau pažinti savo partnerę (-į), siūlome padovanoti nedidelę dėžutę, kupiną linksmų ir emocingų vakarų. Žaidimo kortos gali tapti puikia idėja romantiškam pasimatymui, vienu geriausių būdų patobulinti seksualinį gyvenimą ar padėti tiems, kurie santykiuose patiria sunkumų, bet nori išmokti juos spręsti.

Ieškančiam daugiau įvairovės

Ir galiausiai pakalbėkime apie vyrus, kurie drąsiai žvelgia į visas naujoves ir yra pasirengę praplėsti savo malonumo ribas. „Lora DiCarlo universalus vibratorius „Sway“. Vibratoriaus skleidžiama šiluma atpalaiduoja ir padidina kraujotaką, tad stimuliacija tampa malonesnė. Tai yra puikus būdas parodyti, kad tau rūpi tavo vyro malonumas. Prostatos orgazmai yra nepakartojama patirtis atverianti naujus klodus seksualiniame gyvenime. Beje, prostatos masažas ne tik malonus, bet ir naudingas – jis pagerina kraujotaką ir veikia kaip prostatos vėžio prevencinė priemonė. Kartu nepamiršk pridėti ir analiniam seksui skirto lubrikanto!

                                   

Satisfyer fotoSatisfyer Tenga flex fotoTenga flexLelo kit fotoLelo kit

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.