Kalėdinių dovanų idėjos meilei: sekėjų pasidalijimai

Dar vienos Kalėdos, dar viena puiki proga nustebinti mylimus žmones įsimintinomis dovanomis. Bene daugeliui, kuriuos saisto romantiniai santykiai, dovanų ieškojimas kelia didžiausią stresą – savo atrinktomis dovanomis norime ne tik pradžiuginti, bet ir išreikšti meilę. Kasmet sugalvoti, ką įdomaus ir prasmingo dovanoti, darosi vis sunkiau, todėl surėmusios savo ir begėdžių pečius paruošėme jums kalėdinių dovanų partneriui (-ei) idėjų sąrašą.

Tad nieko nelaukiame – pirmyn!

Kalėdinių dovanų idėjos meilei

Atrinkome keletą idėjų, iš kurių nors vieną sau tinkamą išsirinks kiekvienas.

Tai ko jis (ji) nori, bet pats (pati) niekaip nenusiperka

Paprasta, bet labai miela. Galbūt jūsų meilė jau ilgai kalba apie tą norimą kavos aparatą, megztinį ar kompiuterinį žaidimą. Tai yra puiki proga parodyti, kad klausotės partnerio (-ės), jums rūpi jo (jos) pomėgiai. Ir be abejonės, su tokia dovana tikrai „neprašausite“, kadangi žinosite, kad ji yra jūsų mylimo žmogaus norų sąraše!

Išvyka jums abiem

Jeigu nė iš jūsų nežinote, ką kitam padovanoti, visada galite pasidovanoti bendrą dovaną, pavyzdžiui, išvyką dviese! Tai galėtų būti diena SPA, nakvynė prabangiame viešbutyje, kelionė ir taip toliau. Ši dovanos idėja yra gana populiari tarp mūsų begėdžių ir tinka pačioms įvairiausioms progoms, ne tik Kalėdoms.

Prenumerata

Šiame skaitmeniniame amžiuje pamirštame ko nors laukimo jausmą, pavyzdžiui, kiekvieną mėnesį laukti mėgstamo žurnalo. Tad pasidomėkite, kokių įdomių prenumeratų yra: nuo laikraščių ir žurnalų iki įvairių daiktų – gėrimų, maisto, kosmetikos priemonių ir kitų. Tai tarsi suaugusiųjų advento kalendorius – kam galėtų nepatikti? Galite rinktis ir platformų prenumeratą, pavyzdžiui, „Netflix“, „Amazon Prime“, „Disney+“ ir taip toliau. Čia filmų ir serialų pasirinkimas tikrai didelis, tad ką žiūrėti ras ir patys išrankiausi. Svarbiausia – viskas legalu. Tai šiuolaikiška ir praktiška dovana tiems, kurie mėgsta vakarus leisti prie ekrano.

Kalėdinis „Nebegėdos“ rinkinys

Jeigu esate tie, kurie neturi laiko dovanų paieškoms ir gražiam jų įpakavimui, mūsų rinkiniai gali tapti tikru išsigelbėjimu. Įvairiausios prekės malonumui, santykiams puoselėti ir pažinčiai su savo kūnu, supakuotos raudonoje dėžutėje su kalėdiniu atviruku, taps labai įsimintina dovana. Visus rinkinius galite rasti ČIA. 

Jeigu savo rinkinį susipakuoti norite patys, prisidėkite pilną krepšelį įvairių smagių sekso žaisliukų, gražiai supakuokite ir laukite, kol galėsite nustebinti mylimąjį (-ąją). Svarbu prisiminti, kad jei dovanojate sekso žaislą mylimam žmogui, žinokite, kad ta dovana skirta jam, o ne jums. Įsitikinkite, kad žaislą pirkote atsižvelgdami į jo (jos) poreikius ir norus, o ne į tai, kas patiktų jums patiems.

Priežiūros priemonės

Žiema yra laikas, kai mūsų kūnui, odai ir plaukams reikia ypatingo dėmesio. Šaltis, vėjas ir kitos oro sąlygos gali būti iššūkis mūsų grožiui ir sveikatai. Todėl savo rūpestį mylimo žmogaus sveikatai ir savijautai galima parodyti dovanomis. Įvairūs papildai, kremai, veido kaukės, šampūnai – viskas tinka! Tokios dovanos labai praktiškos ir pasitarnaus kasdien, tad kiekvienas bus dėkingas už priminimą rūpintis savimi.

Dovanų kuponas

Turbūt nėra nieko, ką būtų lengviau ir paprasčiau nusipirkti nei dovanų kuponą. Be jokios abejonės, tai yra puikus būdas išvengti galvos skausmo dėl to, ar dovana tikrai patiks žmogui, kuriam ją dovanojate. Tiesiog pasirinkite kategoriją, kuri galėtų jam (jai) patikti (knygos, sekso prekės, ekologiškos prekės, drabužiai, kosmetika, grožio priemonės ir kt.), užsisakykite kuponą internetu, dailiai jį supakuokite, pridėkite ką nors saldaus (arba sūraus!) ir štai – turite puikią, praktišką dovaną.

Įvairesniam seksualiniam gyvenimui gali padovanoti ir „Nebegėdos“ parduotuvės dovanų kuponą. Jį rasi ČIA.

Ką savo meilei dovanoja mūsų sekėjai?

Nusprendėme šį klausimą užduoti ir savo sekėjams – juk visada geriausios idėjos ateina iš pirmų lūpų. Pažiūrėkite, ką pernai dovanojo arba šiemet kalėdinėms dovanoms rinksis begėdžiai.

Sekėjų vardai pakeisti norint išsaugoti privatumą.

Irma: Laikrodį, nes savo senąjį pametė.

Gabija: Padovanojau „Erotica universalis“ knygą, nes ją kartu Vienoj vartėm ir žavėjomės.

Toma: Elektroninę knygą!

Vytautė: Bendra dovana: nauja lova ir čiužinys, nes senoji neleidžia dėl garsų atsipalaiduoti.

Laura: Pernai dovanojau barzdaskutę. Sakė puikiai tarnauja kiaušiniams skust.

Monika: Begėdžių advento kalendorių!

Karolina: Kalėdinėmis dovanomis nesikeičiame, nes gruodį minime ir savas metines.

Diana: Keliausim į Zakopanę.

Austėja: Naujas paltas.

Rimantas: Kolageno ir vyno.

Gintarė: Šiemet dar nežinau. Pernai kaklaraiščio ir nosinaitės komplektą.

Saulė: Barzdaskutę ir bilietus į teatrą.

Rimantė: Mūsų nuotrauką ant drobės.

Kamilė: Droną.

Viktorija: Rankų darbo advento kalendorių su keliais „Nebegėda“ produktais, saldėsiais, meilės laiškais. Buvo apšalęs.

Erika: Nusivedžiau į jo mėgstamą parduotuvę – „Tommy Hilfiger“ ir nupirkau tai, ką pats išsirinko.

Neringa: Šilta žieminė pirštinė porai.

Justas: Šiemet „Nebegėdos“ advento kalendorių, pernai standartiškai – blizgučiai.

Martyna: Kvepalus.

Goda: Mūsų dovana vienas kitam – kalėdinė kelionė į Islandiją.

Kalėdinių dovanų idėjos meileiTaip pat skaityk: Begėdiškos dovanos po egle: pliusai ir minusai

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.