Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje. Nori pasikonsultuoti? Rašyk: [email protected]

Hipoalergeniška menstruacinė taurelė „Hello Cup“

34.90 su PVM

Išvalyti

🚚 Prekes pristatome nemokamai per 1-2 d.d.(apsiperkant už 25 € ir daugiau).
📦 Neutralus įpakavimas.
⭐ Kokybės garantija.

(3 pirkėjų atsiliepimai)

Ši taurelė pagaminta iš medžiagos, kuri yra visiškai perdirbama. „Hello Cup“ yra net 3 skirtingų dydžių, tad tinkamiausią variantą sau ras kiekviena.

 

XS dydis yra skirtas jaunoms merginoms, kurioms ekologija yra prioritetas. Tai puikus pirmosios taurelės pasirinkimas. Aukštis – 57 mm, talpa – 17,5 ml.

S / M dydį rekomenduojame jaunesnėms nei 30 metų, negimdžiusioms moterims. Aukštis – 59 mm, talpa – 21 ml.

L dydį rinkitės, jei esate gimdžiusi, vyresnė nei 35 metų ar itin gausiai kraujuojate. Aukštis – 64 mm, talpa – 28 ml.

 

Ypatybės:

🌸 Pagaminta iš hipoalergiško medicininio tipo plastiko
👍 Tinka ir gausiau kraujuojančioms
✔️ Nešiojama iki 12 valandų

🌸 Tinka moterims, kurias alergizuoja silikonas
👛 Yra specialus maišelis
✔️ Suvyniojama iki tampono dydžio
3️⃣ 3 dydžių – XS skirtas jaunoms merginoms, S / M – negimdžiusioms, L – gimdžiusioms
5️⃣ Galima naudoti iki 5 metų

Ko tikėtis?

 • Patogių mėnesinių: jokio nemalonaus kvapo, jokių nereikalingų šiukšlių ir jokios baimės, kad nepasiėmei su savimi įklotų
 • Su taurele galite: sportuoti, maudytis, bėgioti, šokti, miegoti
 • Ji neiškrenta čiaudint, kosint, juokiantis, šokinėjant, šlapinantis ar tuštinantis

Puikiai tiks:

✔️ Kraujuojančioms ir mažiau, ir daugiau
✔️ Negimdžiusioms (XS ar S / M dydis) ir gimdžiusioms (L dydis)
✔️ Neturėjusioms lytinių santykių
🌿 Ieškančioms ekologiškų sprendimų kasdienybėje
🚗 Nepriklausomoms ir nenuspėjamoms keliautojoms
🌸 Alergiškoms silikonui

Info

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „HELLOCUP“:

 • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
 • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus apie 10 metų (priklausomai nuo jos priežiūros), todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visa gyvenimą.
 • Mažiau nerimo: taurelė „Hello Cup“ talpina maždaug tiek, kiek talpina 3 tamponai (17,5 ml). Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištuštinta iki 12 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
 • Sveikata: „Hello Cup“ pagaminta iš TPE (medicininis plastikas, kuris yra pilnai perdirbamas, tinka silikonui ar lateksui alergiškoms merginoms).
 • Pakuotėje rasi: „Hello Cup“ menstruacinę taurelę, medvilninį dėklą ir vartotojo vadovą.

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Hello Cup menstruacinė taurelė: pirmi įspūdžiai

Papildoma informacija

Dydis

XS – alyvinė, S/M – violetinė, L – rožinė

3 atsiliepimai apie Hipoalergeniška menstruacinė taurelė „Hello Cup“

 1. Avatar

  Sprendimas, kurio bijojau, bet dabar juo taip džiaugiuosi

  Ilgai dvejojau dėl menstruacinės taurelės, bet galiausiai prisiruošiau ir užsisakiau, labai greitai gavau. Pirmas ciklas buvo su savo klaidom ir sudėtingumais, tačiau antras ir trečias jau praėjo labai sklandžiai. Tolimesni ciklai manau taip pat sklandžiai eisis, nes taurelė tikrai nuostabus dalykas – paprasta (kai pramoksti, kaip naudotis), išlaisvina, kai nereik lakstyt į tualetą, kas pora valandų, patogu, nes dažniausiai net nesijaučia jos. Visoms, kurios dvejoja – tiesiog užsisakykit ir pagaliau išbandykit, suprasit, dėl ko visos taip rekomenduoja 🙂

 2. Avatar

  Hello Cup

  Tai nėra pirma taurelė, kurią išbandžiau, tačiau būtent ši labai patiko ir jos dėka manau galėsiu nebegrįžti prie tamponų ir paketų. Sunkiausia buvo išsirinkti tinkamą dydį, bet kadangi jau anksčiau teko bandyti kito gamintojo taurelę, skirtą negimdžiusioms moterims ir ji man netiko, šįkart nusprendžiau surizikuoti ir įsigyti XS dydžio „Hello Cup” nors gamintojo puslapyje ir rašoma, kad ji skirta paauglėms (man 26m. ), tačiau įvertinusi savo kūno sudėjimą ir kitus taurelės parametrus nusprendžiau rinktis ją ir pataikiau. Taurelė labai lengvai įsideda, neprabėga ir jos visiškai nesijaučia. Taigi rekomenduoju išbandyti, ypač jei su kitomis taurelėmis vis atrodo, kad nepavyksta įsidėti ar jaučiate kažkokį nepatogumą.

 3. Avatar

  Vienas geriausių sprendimų

  Ilgai norėjau išbandyti menstruacinę taurelę, bet vis nedrįsau, tačiau menstruacijų dienos proga suteikta nuolaida ir beveik atėjusi vasara, atrodė tobulas laikas pagaliau įsigyti Hello Cup. Rinkausi būtent ją, dėl XS dydžio, standesnės medžiagos, kurios dėka taurelė lengviau išsiskleidžia. Iš tiesų, taurelę naudoti visai nesunku ir nebaisu. Įsidėjo labai lengvai, kad net nustebau, jog gali tai pavykti iš pirmo karto, tad laukiau pratekėjimo ar kažko, kas įrodytų, jog visgi kažką padariau ne taip, bet taip neatsitiko! Išsiimti pirmą kartą buvo sudėtingiau, nes buvau labai įsitempusi ir mąsčiau, kaip viskas bus, ar pavyks, o kas, jei nepavyks, tačiau atsipalaidavus, nuvarius tokias mintis problemų nebekilo. Esu labai patenkinta pirkiniu ir džiaugiuosi žengusi žingsnį prie patogesnių, pigesnių ir gamtai draugiškesnių mėnesinių! Rekomenduoju 🙂

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.