SULTYS gyvai: svajonių pašnekovai

Susitinkam Lapkričio 20d, klube KABLYS, Vilniuje.
Į viršų

Menstruacinė taurelė pradedančiosioms „Lily Cup One“

32.00

Liko 16

(10 pirkėjų atsiliepimai)

„Lily Cup One“ yra specialiai sukurta pradedančiosioms, natūraliais takais negimdžiusioms menstruacinių taurelių vartotojoms.

 

Ši taurelė turi itin tvirtą kraštą, kuris leidžia ypatingai lengvai atidaryti taurelę ją įsidėjus bei papildomą ištraukimo kilpą, kuri padės visuomet lengvai išsiimti taurelę. Taurelę galėsi naudoti net 12 valandų, be pertraukos. Ji yra universalaus dydžio, pritaikyta naudoti tiek lengvo, tiek gausaus kraujavimo metu bei neturi kenksmingų cheminių medžiagų ar dirginančių pluoštų, tad išlaiko tavo natūralią makšties mikrofloros pusiausvyrą.

 

„Lily Cup One“ patogiai susipakuoja į kompatišką dėklą, kuris puikiai telpa net džinsų kišenėje!

Info

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „Lily Cup One“:

Privalumai:

 • Geriausia taurelė pradedančiosioms
 • Absoliuti laisvė: iki 12 valandų visokeriopa apsauga ir dieną, ir naktį
 • Beveik nejaučiamas, ypatingai patogi
 • Itin higieniška
 • Draugška jūsų kūnui: jokių cheminių medžiagų, pluoštų ar baliklių
 • Daugkartinė ir ekologiška

Savybės:

 • Pakuotėje rasi: „Lily Cup One“ menstruacinę taurelę, silikoninį dėklą ir vartotojo vadovą
 • Pagaminta iš 100% kūnui saugaus medicininės rūšies silikono
 • Hipoalerginė, pagaminta be ftalato ir BPA
 • Skersmuo: 39 mm
 • Ilgis: 47 mm
 • Talpa: 20 ml
 • Priklausomai nuo priežiūros, taurelę galima naudoti iki dešimties metų

Kaip naudotis „Lily Cup One“?

Tai visai paprasta, sek šiuos žingsnius, o jei kils klausimų, rašyk mums!

10 atsiliepimų apie Menstruacinė taurelė pradedančiosioms „Lily Cup One“

 1. Avatar

  Kriste

  Išbandžiau kelias taureles negimdžiusioms prieš tai ir į šią daug vilčių nedėjau, bet nusprendžiau išbandyti. Antrą dieną taurele jau be jokių nesklandumų naudojausi. 3 mėnesiai praėjo, mėnesinės tapo ne tokios varginančios ir nepririšančios prie amžino lakstymo į tualetą. Labai rekomenduoju!

  • Beata Tiškevič

   Beata Tiškevič

   Jėga, kaip džiugu girdėti!

 2. Avatar

  Aida

  Kadangi anksčiau nebuvau naudojusi net tamponų, menstruacinę taurelę naudoti buvo kiek nedrąsu, tačiau vis tiek nusprendžiau pabandyti – buvau girdėjusi daug gero apie jas. Net patį pirmą kartą viskas praėjo labai sklandžiai! Tiek taurelę įsidėti, tiek ją išsiimti buvo nesudėtinga. Be to, taurelė labai palengvino kasdienybę, o mėnesinės tapo mažiau skausmingos. Vis negaliu atsidžiaugti šiuo pirkiniu, labai rekomenduoju!

 3. Avatar

  Marija

  Drasiai galiu teigti kad si taurele yra geriausias mano siu metu pirkinys. Isbandzius uzsakiau ir savo mamai bei sesei. Be galo patogu, net nejauciu kad ji viduje. Visoms rekomenduoju isbandyti. Isideti ir issiimti paprasta, o atrodo gerokai estetiskiau nei tamponas ar iklotas. Nulis pratekejimo. Maksimalus patogumas

 4. Avatar

  Rekomenduoju

  Įsigyti šią taurelę buvo pats geriausias mano sprendimas. Jau pamiršau, ką reiškia paketai. Labai rekomenduoju!

 5. Avatar

  Ieva

  Pats geriausias mano sprendimas! Kai pirkau tikrai abejojau ar verta, bet dabar pasiteisino 100proc. Rekomenduoju!!!

 6. Avatar

  Netiko

  Deja, bet susiduriu su sunkumais ją įsidedant, bandžiau daug kartų, o įsidėjus jaučiu nemalonų tempiantį skausmą. Būtų smagu, kad galėčiau pasirinkti iš kito prekinio ženklo.

 7. Avatar

  Justė Jurgutytė

  Labai greit gavau taurelę! Vieną diena užsisakiau, kita jau gavau žinutę, kad prekė paštomate. Vis bijojau įsigyti, bet dabar kai jau turiu ir perėjau pirmą patikrinimą, mėnesines. Galiu pasakyti, kad jau pirmąją dieną džiaugiausi pirkiniu. Antrąją dieną pykau ant savęs, kad tiek ilgai laukiau. Trečiąją mėgavausi mėnesinėmis! AČIŪ nebegėda už Jūsų veiklą.

 8. Avatar

  Inga Urbanavičienė

  Pirkau šią taurelę, deja, man ji perdidelė (perilga), net patrumpinus perilga. Kuri taurelė yra pati mažiausia/trumpiausia? Ačiū

  O šiaip labai patiko 🙂

  • Beata Tiškevič

   Beata Tiškevič

   Inga, ar tikrai kalbate apie Lily Cup One? Tai yra viena trumpiausių mūsų parduotuvėje esančių taurelių. Galbūt jūs kalbate apie Lily Cup?
   Kalbant būtent apie Lily Cup One, už ją mažesnė yra Hello Cup.

 9. Avatar

  Kamilė

  Pirmą menėsį išbandžius labai patiko, ilgis idealus, susirenka tik iki pusės ir įstatyti bei išimti labai lengva, bet po naudojimo man taurelė pritrinė, todėl įsigijau lubrikantą ir OMG va čia tai naujas level’is. Man įstatyti ir išimti užtruko kelias sekundes! Tesiog pasaka kaip patogu ir kaip jauku, jokių pritrinimų daugiau nėra! Rekomenduoju!!!!

 10. Avatar

  Eleonora Gelažnikaitė

  Labai labai patiko. Dabar menstruacijos įgavo visiškai kitą pojūtį. Yra daug pliusų, bet vienas didžiausių tai higiena (jautiesi lyg nebūtų menstruacijų), patogumas (jokių įklotų užsilenkimų ar tamponų siūlų). Menstruacijos tapo daug lengvesnės ir fiziškai, ir psichologiškai. Ankščiau menstruacijų aš taip nelaukdavau, o dabar daug mažiau suku galvą apie tai, nes taurelė padarė tą laiką daug meilesnį.:)) Labai lengvą įsidėti ir išimti, taip pat nėra nemalonių pojūčių tai darant (kaip man būdavo su tamponais).

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *