Menstruacinė taurelė pradedančiosioms „Lily Cup One“

32.49 su PVM

Liko 10

(18 pirkėjų atsiliepimai)

„Lily Cup One“ yra specialiai sukurta pradedančiosioms, natūraliais takais negimdžiusioms arba lytinių santykių neturėjusioms menstruacinių taurelių vartotojoms, kurios nori savo mėnesines paversti ekologiškomis. Ši taurelė turi itin tvirtą kraštą, kuris padeda ypač lengvai atidaryti taurelę ją įsidėjus, bei papildomą ištraukimo kilpą, kuri visuomet padės lengvai išsiimti taurelę. Taurelę galėsi naudoti net iki 12 valandų be pertraukos. Ji yra universalaus dydžio, pritaikyta naudoti tiek esant lengvam, tiek gausiam kraujavimui bei neturi kenksmingų cheminių medžiagų ar dirginančių pluoštų, tad išlaiko natūralią makšties mikrofloros pusiausvyrą.

„Lily Cup One“ patogu supakuoti į kompaktišką dėklą, kuris puikiai telpa net džinsų kišenėje!

Info

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „Lily Cup One“:

 • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
 • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus apie 10 metų (priklausomai nuo jos priežiūros), todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visa gyvenimą.
 • Mažiau nerimo: Lily Cup One taurelė talpina tiek, kiek talpina 4 tamponai (20ml). Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištušinama iki 12 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reguliariu gausumu reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
 • Sveikata: Pagaminta iš 100% kūnui saugaus medicininės rūšies silikono, hipoalerginė, pagaminta be ftalato ir BPA, jokių cheminių medžiagų, pluoštų ar baliklių
 • Pakuotėje rasi: „Lily Cup One“ menstruacinę taurelę, silikoninį dėklą ir vartotojo vadovą
 • Skersmuo: 39 mm, ilgis: 47 mm

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Kaip naudotis „Lily Cup One“?

Tai visai paprasta, sek šiuos žingsnius, o jei kils klausimų, rašyk mums!

18 atsiliepimų apie Menstruacinė taurelė pradedančiosioms „Lily Cup One“

 1. Avatar

  Kriste

  Išbandžiau kelias taureles negimdžiusioms prieš tai ir į šią daug vilčių nedėjau, bet nusprendžiau išbandyti. Antrą dieną taurele jau be jokių nesklandumų naudojausi. 3 mėnesiai praėjo, mėnesinės tapo ne tokios varginančios ir nepririšančios prie amžino lakstymo į tualetą. Labai rekomenduoju!

  • Beata Tiškevič

   Beata Tiškevič

   Jėga, kaip džiugu girdėti!

 2. Avatar

  Aida

  Kadangi anksčiau nebuvau naudojusi net tamponų, menstruacinę taurelę naudoti buvo kiek nedrąsu, tačiau vis tiek nusprendžiau pabandyti – buvau girdėjusi daug gero apie jas. Net patį pirmą kartą viskas praėjo labai sklandžiai! Tiek taurelę įsidėti, tiek ją išsiimti buvo nesudėtinga. Be to, taurelė labai palengvino kasdienybę, o mėnesinės tapo mažiau skausmingos. Vis negaliu atsidžiaugti šiuo pirkiniu, labai rekomenduoju!

 3. Avatar

  Marija

  Drasiai galiu teigti kad si taurele yra geriausias mano siu metu pirkinys. Isbandzius uzsakiau ir savo mamai bei sesei. Be galo patogu, net nejauciu kad ji viduje. Visoms rekomenduoju isbandyti. Isideti ir issiimti paprasta, o atrodo gerokai estetiskiau nei tamponas ar iklotas. Nulis pratekejimo. Maksimalus patogumas

 4. Avatar

  Rekomenduoju

  Įsigyti šią taurelę buvo pats geriausias mano sprendimas. Jau pamiršau, ką reiškia paketai. Labai rekomenduoju!

 5. Avatar

  Ieva

  Pats geriausias mano sprendimas! Kai pirkau tikrai abejojau ar verta, bet dabar pasiteisino 100proc. Rekomenduoju!!!

 6. Avatar

  Netiko

  Deja, bet susiduriu su sunkumais ją įsidedant, bandžiau daug kartų, o įsidėjus jaučiu nemalonų tempiantį skausmą. Būtų smagu, kad galėčiau pasirinkti iš kito prekinio ženklo.

 7. Avatar

  Justė Jurgutytė

  Labai greit gavau taurelę! Vieną diena užsisakiau, kita jau gavau žinutę, kad prekė paštomate. Vis bijojau įsigyti, bet dabar kai jau turiu ir perėjau pirmą patikrinimą, mėnesines. Galiu pasakyti, kad jau pirmąją dieną džiaugiausi pirkiniu. Antrąją dieną pykau ant savęs, kad tiek ilgai laukiau. Trečiąją mėgavausi mėnesinėmis! AČIŪ nebegėda už Jūsų veiklą.

 8. Avatar

  Inga Urbanavičienė

  Pirkau šią taurelę, deja, man ji perdidelė (perilga), net patrumpinus perilga. Kuri taurelė yra pati mažiausia/trumpiausia? Ačiū

  O šiaip labai patiko 🙂

  • Beata Tiškevič

   Beata Tiškevič

   Inga, ar tikrai kalbate apie Lily Cup One? Tai yra viena trumpiausių mūsų parduotuvėje esančių taurelių. Galbūt jūs kalbate apie Lily Cup?
   Kalbant būtent apie Lily Cup One, už ją mažesnė yra Hello Cup.

 9. Avatar

  Kamilė

  Pirmą menėsį išbandžius labai patiko, ilgis idealus, susirenka tik iki pusės ir įstatyti bei išimti labai lengva, bet po naudojimo man taurelė pritrinė, todėl įsigijau lubrikantą ir OMG va čia tai naujas level’is. Man įstatyti ir išimti užtruko kelias sekundes! Tesiog pasaka kaip patogu ir kaip jauku, jokių pritrinimų daugiau nėra! Rekomenduoju!!!!

 10. Avatar

  Eleonora Gelažnikaitė

  Labai labai patiko. Dabar menstruacijos įgavo visiškai kitą pojūtį. Yra daug pliusų, bet vienas didžiausių tai higiena (jautiesi lyg nebūtų menstruacijų), patogumas (jokių įklotų užsilenkimų ar tamponų siūlų). Menstruacijos tapo daug lengvesnės ir fiziškai, ir psichologiškai. Ankščiau menstruacijų aš taip nelaukdavau, o dabar daug mažiau suku galvą apie tai, nes taurelė padarė tą laiką daug meilesnį.:)) Labai lengvą įsidėti ir išimti, taip pat nėra nemalonių pojūčių tai darant (kaip man būdavo su tamponais).

 11. Avatar

  Agnė

  Taurelė yra nuostabus dalykas ir labai džiaugiausi ją pagaliau nusipirkus, taisyklingai įsidėjus nejutau bent 6 valandas, tačiau yra keletas minusų:
  1. Tikriausiai nepataikiau su taurelės forma, arba dar reikia laiko išmokimui – išsiimant taurelę viduje pasidariau žaizdelę. Nors traukiau ir švelniai, tikriausiai reikėtų išmokti kažkokio specifinio būdo ( pasiskaitinėjus supratau, kad ne man vienai tokia bėda, tai duosiu antrą šansą) :))
  2. Tikriausiai dėl tos pačios priežasties, kad ne visai tiko arba forma, arba dydis, antrą kartą įsidedant taurelę turėjau bent kelis kartus ją perdėti, nes ji viduje tiesiog neišsiskleidė.
  Reziumė: tikrai rekomenduoju taurelę, tačiau siūlyčiau nebijoti pradėti ir nuo didesnio dydžio ar kitokios formos.

 12. Avatar

  Love it!

  Taurelę turiu jau nuo vasaros ir labai džiaugiuosi! Pradžioje buvo sunkumų ją įsidedant, bet po kelių kartų radau sau tinkamiausią būdą įsidėti ir išimti. Dabar neįsivaizduoju savo menstruacijų be taurelės. LABAI PATINKA!

 13. Avatar

  Labai džiugina!

  Šią taurelę naudoju jau beveik metus.
  Visų pirma, labai džiaugiuosi savo pasirinkimu del gamtos saugojimo!
  Taip pat, patinka „laisvė“ nuo wc, patogumas keliaujant, sportuojant ir miegant.
  Tiesa, praktiškai visada mėnesinių pradžioj būna pratekėjimų ir nesu tikra dėl ko – netinkamo įsidėjimo, ar fiziologiniu dalykų (skaičiau Nebegėdoj, kad ir taip gali būti. Nepaisant to, vistiek nesvarstau grįžti prie vienkartinių higienos priemonių 🙂

 14. Avatar

  Rekomenduoju

  Tikrai labai rekomenduoju! Kadangi tai pirma mano išbandyta taurelė, užtruko laiko, kol išmokau įsidėti taip, kad visiškai nepraleistų ir nieko nejausčiau, bet suradus savo naudojimo būdą- pasaka! Menstruacijos lengvos, taurelė visiškai nesijaučia, ją lengva prižiūrėti ir tai labai ekologiška (man tai buvo labai svarbu)! Dabar rekomenduoju visoms draugėms 🙂

 15. Avatar

  Nepatvari

  Įsigijau šią taurelę pirmąkart. Greit įgudau ją naudoti, buvau labai patenkinta, gyvenimas mėnesinių metu tikrai tapo lengvesnis! Tačiau maždaug po trijų mėnesinių suplyšo silikoninis žiedelis, kuris reikalingas ištraukti taurelei.

 16. Avatar

  IN LOVE

  Lily cup one yra pirmoji mano taurelė(ir puikiai tinkanti) bei pirmas pirkinys,suteikiantis tiek laimės. Pradėjus naudoti taurelę nebuvau turėjusi nei lytinių santykių,nei buvau išbandžiusi tamponus,tačiau taurelės įsidėjimas ir išėjimas nesukelė jokių problemų ar baimių,o tik smalsumą(taip,iš pirmo,net ir antro karto viskas nepavyko idealiai,tačiau visko išmokstama su laiku). Pradėjus naudoti taurelę susipažinau su savo kūnų ir kas svarbiausia-susidraugavau su mėnesinėmis. Dabar laukiu jų su nekantrumu,jos tapo daug malonesnės,nes taurelė turi tiesiog begalę privalumų ir suteikia didelę laisvę. Dabar naudoti menstruacinę taurelę rekomenduoju visoms draugėms ir jums merginoms-jeigu svarstote,rekomenduoju neabejoti ir įsigyti!:)

 17. Avatar

  Rekomenduoju

  Puikus pasirinkimas pirmą kartą naudojant. Lengva išimt už žiedelio ar net jei ir nutrūko, mačiau tokį komentarą, galima suimt už taurelės apačios, pati išbandžiau jokių nesklandumų. Kitos žinau, net nukerpa jei gimdos kaklelis trumpas.
  Patarčiau būdų kaip ųsidėt paieškot internete ir naudot lubrikanta tikrai palengvina taurelės įsidėjimą.

 18. Avatar

  Malonus atradimas

  Atidėliojau taurelės įsigijimą, nes neramino visi pasakojimai, kaip ilgai užtrunka, kol prie jos priprantama. Labai džiaugiuosi galiausiai pasiryžusi! Taurelę man pavyko sėkmingai įsidėti iš pirmo karto. Taip taip, iš pirmo! Nepatikėjusi išėmiau ir įdėjau iš naujo 😀 Visos pirmos menėsinės su taurele buvo pilnos malonių atradimų – kaip patogu su ja sportuoti, miegoti ar tiesiog būti, ir kaip pamatai šį savo organizmo procesą naujai!
  Manau, kad tai ne tik patogus ir praktiškas daiktas, bet taip pat kažkas, kas gali padėti merginoms ir moterims geriau susipažinti su savo kūnu 🙂

  Na ir konkrečiai šios taurelės dar labai graži spalva ir patogus dėklas – vieni pliusai!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *