Geriausios kalėdinių dovanų idėjos

Aridėjų kalėdinėms dovanoms kada nors gali būti per daug? Tikrai ne! Laikas iki Kalėdų lekia nevaldomu greičiu ir dovanų taip lengvai nesupirksi, kai už lango siaučia koronavirusas – iki švenčių geriau pernelyg nelakstyti po parduotuves. Tad tikriausiai daugumą dovanų teks pirkti internetu, ir jos šiemet atitiks pasaulinę situaciją. Tad kokiomis kalėdinių dovanų idėjomis dalinamės šiemet?

Knyga

Knyga visuomet yra puikus pasirinkimas ieškant dovanos, o dabar, kai didelę dalį laiko turime praleisti namuose, – dar geresnis. Internete ją užsakyti yra lengviau negu lengva, pasirinkimas – didelis, todėl tikrai galima rasti ką nors, kas patiks žmogui, kuriam tą dovaną įteikti planuoji. Galbūt tavo artimajam knyga reikalinga tam, kad jis atsipūstų ir pabėgtų nuo visų darbų – tuomet galima rinktis lengvesnio žanro, pavyzdžiui, romaną. O galbūt tavo šeimos narys ar draugas (-ė) pasiruošęs (-usi) pasikapstyti savyje? Tuomet galima rinktis ką nors asmeniniam tobulėjimui. Fantazijai ribų tikrai nėra.

Sekso žaislas

Tai dovanos, kurios arba labai sužavės, arba gerai prajuokins (o vėliau išbandžius – vis tiek sužavės). Visų pirma, tai gera dovanos idėja antrajai pusei – juk galėsite tokias dovanas išbandyti kartu! Sekso žaislą taip pat galima padovanoti ir geriausiai draugei (ypač tai, kuri šiuo metu vieniša). Išrink kokį nors vibratorių, gražiai supakuok ir pirmyn – pažadame, kad atplėšus dovaną jos šypsena tikrai nedings ilgam. Lygiai taip pat gali pradžiuginti ir savo pažįstamą vyrą, pavyzdžiui, masturbatoriumi – jeigu turi draugą, su kuriuo drąsiai kalbatės apie visus miegamojo dalykus – pirmyn! Jis tokią dovaną tikrai įvertins ir ilgam atsimins.

Tad jeigu savo kalėdinėmis dovanomis mėgsti priblokšti draugus, sekso žaislas bus tai, ko tau reikia. Užsuk į mūsų parduotuvę ir apsižvalgyk!

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai ypač išpopuliarėjo šiemet, kai visame pasaulyje buvo paskelbtas karantinas. Pora arba kartu gyvenanti draugų kompanija tikrai apsidžiaugs gavę naują pramogą vakarui praleisti. O dar smagiau tai, kad dažnai stalo žaidimai priverčia mus pasukti smegenis – tad draugai ne tik pasilinksmins, bet ir pramankštins galvas.

Jeigu nori nustebinti pažįstamą porą, gali rinktis kortų žaidimus su klausimais pokalbiui. Pavyzdžiui, „Nebegėdos“ parduotuvėje esančios kortos yra labai mėgiamos porų, kurioms sunkiau kalbėti intymesnėmis ir gilesnėmis temomis. Tad šalti žiemos vakarai, karštas vynas ir pokalbiai su tokiomis kortelėmis gali būti puiki kombinacija.

Prenumerata filmams / serialams

Dar viena puiki dovana šaltiems žiemos vakarams. Kol kino teatrai neveikia, filmus žiūrime namuose. O kad žiūrėtume legaliai, būtina įsigyti prenumeratą iš kurios nors platformos (pvz., Žmonės Cinema, Netflix ir kt.). Filmų ir serialų pasirinkimas tokiose platformose tikrai didelis, tad ką žiūrėti čia ras ir patys išrankiausi. Svarbiausia – viskas legalu. Tai šiuolaikiška ir labai praktiška dovana tiems, kurie mėgsta vakarus leisti žiūrėdami įdomius filmus.

Chalatas / pižama

Šilta pižama arba minkštas chalatas šaltą sekmadienio rytą… give it to me! Su šia idėja galima ir pasilinksminti, pavyzdžiui, nupirkti vienodas pižamas visai šeimai arba sau ir savo partneriui (-ei). Tuomet tingiais vakarais (arba rytais) galėsite leisti laiką kartu susiderinę. Arba apsirengti jas tą šventinį kalėdinį rytą, vos pižamas išpakuosite. Puikus pirmas žingsnis naujos tradicijos link!

Eco-friendly dovanos

Rinkdamasis (-asi) gamtai „draugiškas“ dovanas taip pat neprašausi, nes anksčiau ar vėliau turėsime atidžiau rūpintis tuo, ką vartojame, ir rasti būdų taršai sumažinti. Tad kodėl nepradėjus nuo dabar?

Į šią kategoriją įeina galybė puikių dovanų. Daugkartinio naudojimo puodeliai, kuriuos galite naudoti net kavinėse, įvairios grožio ir higienos prekės, pirkinių maišeliai, valymo priemonės, moterims – prekės ekologiškoms mėnesinėms. Tai galėtų būti menstruacinės kelnaitės arba vis labiau populiarėjančios menstruacinės taurelės, palengvinančios nemalonią mėnesinių patirtį.

Iš tiesų nustebtum, kiek yra įvairių ekologiškų prekių, tinkamų dovanoti. Tad jeigu nori išbandyti ką nors naujo, drąsiai rinkis tai, kas prisidės prie laimingesnės Žemės.

Priežiūros priemonės

Žiemą savo kūnui, odai, plaukams – tiesiog SAU – turime skirti daugiau dėmesio nei įprastai. Šaltis, vėjas ir kitos oro permainos tikrai nepadeda mums jaustis ir atrodyti taip, kaip norėtume. Todėl savo rūpestį artimųjų sveikatai gali parodyti dovanomis. Įvairūs papildai, kremai, veido kaukės, šampūnai – viskas, apie ką tik gali pagalvoti, kai mąstai apie kūno priežiūrą. Tokios dovanos labai praktiškos ir pasitarnaus kasdien, tad kiekvienas bus dėkingas už priminimą rūpintis savimi. 

Dovana, kurią padarei pats (-i)

Ir galiausiai, kam nepatinka dovanos, kurios padarytos artimiausių žmonių rankomis? Galima padovanoti savo pieštą piešinį ir gražiai jį įrėminti. Galima iškepti skaniausią pyragą arba kalną kalėdinių sausainių, kuriais vaišinsitės Kalėdų rytą. Galbūt moki megzti? Turbūt nesutiktum nė vieno žmogaus, kuris atsisakytų rankomis megztų vilnonių kojinių. Gali parašyti linksmą eilėraštį apie savo draugus, partnerį (-ę) ar šeimą. Arba surinkti daugybę nuotraukų ir suklijuoti jas į nuotraukų albumą. Pasitelk savo fantaziją ir gabumus – rankų darbo dovana visuomet sušildo labiausiai.

Daugiau dovanų idėjų: Dovanos vyrams Kalėdų proga

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.