Viskas, ką turi žinoti apie sekstinimą

Nuotrauka: Unsplash.com

Kai sekstiname ir esame paslėpę veidus, galime drąsiau atskleisti įvairiausius savo troškimus ir fantazijas. Sekstinimui nereikia per didelio pasiruošimo, nejaučiame spaudimo kvepintis ar plauti galvą, tai – vaizduotės žaidimas. Tačiau ir tai yra savotiškas menas, o menas reikalauja pamokų.

Svarbiausia – sutikimas!

Sutikimas seksui visada svarbus nepriklausomai nuo to, kokia jo forma. Stenkis, kad partneris (-ė) suprastų bei išsakytų, kur yra jo ribos, ir nesidrovėk pasidalinti savosiomis. Taigi, nutarti, kad abu trokštate išbandyti sekstinimą, reikėtų iš anksto.

Kitas klausimas turėtų būti užduotas dar prieš užsiimant šia veikla. Juk niekas nenori gauti tampu kietas, kai galvoju apie tave žinutės vidury svarbaus darbo susirinkimo.

Sekso ir santykių edukatorė Anne Hodder Shipp pataria pradėti nuo paprasto negaliu nustoti apie tave galvoti. Tai gražus, pagarbus ir nerizikingas būdas išsiaiškinti, ar partneris (-ė) turi noro ir galimybių pradėti sekstinimo sesiją. Daug patarimų, kaip padėti ir tęsti sekstinimo pokalbį, pateikiama Bustle.

Būk pasiruošęs (-usi)

Jei tu nenorėtum bėgti pasiimti vibratoriaus ar lubrikanto pačiame veiksmo įkarštyje, greičiausiai ir tavo partneriui (-ei) reikia skirti šiek tiek laiko pasiruošti. Erdvės tam tikrai paliks minėti klausimai. Tuo metu susipažink su svarbiausiais priedais, kurie praturtins tavo sekstinimo patirtį. Šiuo atveju geriausia rinktis tokius sekso žaislus, kurie būtų valdomi pulteliu, mobiliąja programėle arba tuos, kurių tiesiog nereikia prilaikyti ranka.

Tai gali būti įvairaus tipo žinutės

Sekstinimas dažnai yra panašus į seksą telefonu, kai du žmonės seksualiai bendrauja masturbuodamiesi. Tik šiuo atveju jaudinančios frazės mus pasiekia žinutėmis. O ir pokalbis neturi vykti vien tik lytinio akto metu, tai gali tapti puikia įžanga seksui. Nusiųsk seksualią žinutę partneriui (-ei) po darbo ar jam (-ai) grįžtant iš sporto klubo ar kitos veiklos, pavyzdžiui:

  • Šiandien tavęs laukia didelis siurprizas.
  • Noriu, kad grįžęs (-usi) tiesiog nusirengtum, atsigultum ir leistum man suteikti tau malonumą.
  • Nuplėšiu nuo tavęs rūbus tą pačią sekundę, kai įžengsi pro duris.

Užduok klausimus

Nepaisant to, ar žmogų gerai pažįsti, ar ne, pirmiausia svarbu ne atakuoti ką šiuo metu vilki? tipo klausimais. Iš pradžių pasiteirauk, kas partnerį (-ę) domina, kokias fantazijas norėtų įgyvendinti, kaip jis (-i) nori būti vadinamas (-a) bei kaip vadinti jo (-os) lytinius organus. Juk užtenka vieno netinkamo žodžio, ir nuotaika bus sugadinta.

Žaisk balsu

Dabar dauguma programėlių leidžia siųsti garso žinutes, todėl tai gali būti itin jaudinantis ir netikėtas papildymas. Jos neturi būti ilgos, kartais užtenka lakoniško o taip! arba kaip aš tavęs noriu… ir vien tavo susijaudinęs balsas bei dejonės uždegs partnerio (-ės) aistrą. Be to, tai yra puikus būdas palengvinti darbą, kad nereikėtų intensyviai masturbuojantis rašyti žinutes.

Būk vaizdingas (-a) ir detalus (-i)

Neprivalai būti ar tapti erotikos rašytoju (-a), kad galėtum užsiimti sekstinimu. Tai net nepatartina. Geriau susitelk ties detalėmis ir nesijaudink, jei imsi kartotis. Tu bandai nupiešti vaizdą, ne parašyti poemą.

Nepamiršk ir vaizdingumo elemento, juk tarp aš sukandu tavo spenelį ir aš tvirtai suimu tavo krūtį, palaižau spenelį ir švelniai sukandu jį dantimis yra didelis skirtumas.

Padrąsink partnertį (-ę) arba leisk jam (-ai) imtis iniciatyvos

Priklausomai nuo to, kuris iš jūsų yra drąsesnis ir entuziastingiau nusiteikęs išbandyti sekstinimą, stenkis atitinkamai bendrauti.

Jei tavo partneris (-ė) yra drovesnis (-ė), padrąsink jį (-ą), suteik grįžtamąjį ryšį, kad patvirtintum, jog viską daro gerai. Švelnus kaip gera arba noriu daugiau tikrai turėtų įkvėpti drąsos.

O jei partnerio (-ės) apetitas sekstinimui yra didesnis, tiesiog gali leistis jo (-os) vedamas (-a) šiame pokalbyje, jei tik pats (-i) jautiesi gerai.

Jei siunti nuotraukas, daryk tai atsargiai

Žinoma, dalindamiesi nuotraukomis kaip priedu prie žinučių galime paaštrinti patirtį. Ir nors susijaudinus yra labai lengva paskęsti tą akimirką, nepamiršk – išsiuntęs (-usi) nuotrauką, jos nebesusigrąžinsi. Tad labai gerai apgalvok šį veiksmą.

Jei su kažkuo daliniesi intymiu turiniu, verčiau naudokis užšifruota platforma ir nuotraukose nerodyk veido. Nepamiršk, kad čia taip pat labai svarbu neperžengti ribų, tad pirmiausia gauk sutikimą, kad žmogus iš tiesų nori sulaukti tavo nuotraukų.

Niekada nebijok pasakyti, jei kažkas ne taip

Vienas iš sekstinimo privalumų – jį daug lengviau nutraukti nei realų seksą ar seksą telefonu. Jei jautiesi sutrikęs dėl tam tikrų veiksmų ar žodžių, paaiškink tai. Pasakyk, kad esi be nuotaikos, bet galbūt pratęstum tai kitą kartą. Partneris (-ė) turi tai suprasti ir gerbti.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.