Prostatos orgazmų nauda

Iliustracijų autorė Gabija Zavadskė

Dėl tam tikrų visuomenėje vyraujančių tabu mes apleidžiame labai svarbių kūno vietų pažinimą ir savo lytinę sveikatą. Pavyzdžiui, esame girdėję jaunų merginų pasidalinimus, kad jos veikiau tą keistą niežulį lytiniuose organuose ir neįprastas išskyras iškęs pačios ir lauks, kol praeis, negu eis pas gydytoją pasitikrinti, ar neturi lytinės infekcijos. Juk gėda. Juk tave dar palaikys k****. O dėl homofobinių nuotaikų visuomenėje vyrai dažnai apleidžia savo nuostabų ir labai reikalingą P tašką. Klaidingai galvodami, kad prostatos stimuliavimas skirtas tik gėjams, jie uždaro galimybes naujiems potyriams. Šiandien apie tai ir pakalbėsime.

Kas yra prostata?

Prostatą turi tik vyrai. Tai yra maždaug kaštono dydžio liauka, esanti prie šlapimo pūslės ir storosios žarnos. Prostata išskiria sekretą, kuris aktyvina spermatozoidus ir didina jų judrumą. Apie prostatą mūsų visuomenėje kalbama tik tuo atveju, kai prisimename jos ligas – vėžį, prostatitą ar pan.

Prostatos orgazmai

Vyrai įvairiuose forumuose rašo, kad prostatos orgazmai yra nuostabi, nepakartojama patirtis, atvėrusi visiškai naujus potyrius jų seksualiniuose gyvenimuose.

Prostatos orgazmas yra pasiekiamas per prostatos stimuliaciją. Masažuoti prostatą galima netiesiogiai – liečiant vietą tarp sėklidžių ir analinės angos arba tiesiogiai, per išangę.

„Ši patirtis skiriasi nuo įprasto orgazmo, patiriamo stimuliuojant varpą; jis gilesnis, intensyvesnis, ilgiau trunkantis ir gali įvykti keletą kartų.“ – dalinasi Quoros lankytojas.

Kaip pasiekti P-taško orgazmą?

P-taško orgazmas vyrams yra kažkas panašaus, kaip G taško orgazmas moterims. Šiuos taškus geriausia stimuliuoti tuomet, kai asmuo jau yra susijaudinęs, įkaitęs, kai jo kūnas yra atsipalaidavęs ir, žinoma, jis pats su tuo sutinka ir tam yra pasiruošęs. Kai kurie vyrai mėgaujasi vien tik P-taško stimuliacija, o kai kuriems patinka, kai tuo metu yra liečiama ir jų varpa. P-tašką stimuliuoti galima:

1. Pirštu

Sudrėkinkite savo pirštą lubrikantu (prieš tai pasitrumpinkite nagus, žinoma), įkiškite jį į išangę ir pasukite jį bambos kryptimi (pirštu suformuokite tokį „kablį“). Kai vyras yra susijaudinęs, jo prostata turėtų jaustis kaip sunokusi slyva. Būkite švelnūs, klausykitės savo partnerio.

 

2. Prostatos masažuokliu

Tai gali būti puiki pradžia pažinčiai su P-tašku. Kaip jau minėjome prieš tai, įsitikinkite, kad jūsų partneris yra susijaudinęs, jo kūnas įkaitęs ir jis yra tam pasiruošęs. Pastimuliuokite jo varpą, paglostykite vietą tarp varpos ir išangės, išbandykite skirtingus stimuliacijos būdus, sutepkite masažuoklį lubrikantu, pažaiskite juo su varpa, tarpviete, išange. Jeigu partneris yra tam pasiruošęs, lėtai ir švelniai įkiškite masažuoklį į jo analinę angą.

Nebegėdos parduotuvėje parduodamas masažuoklis „LELO Billy 2“ turi 8 galingus vibravimo režimus – išskirtinai vibruojantys modeliai siūlo patobulintą neriboto malonumo funkciją. Ergonomiškai prisitaikantis prie jūsų kūno – dėl kūgio formos prostatos masažuoklį lengva naudoti.

Medicininė P orgazmų nauda

Prostatos stimuliavimas atpalaiduoja ir padeda atsikratyti streso, užsilikusio raumenyse ir nervų galūnėlėse.

Reguliarus prostatos masažas veikia kaip prevencinė priemonė prieš prostatos vėžį, lytinių organų skausmą, pagerina kraujotaką, išvalo prostatą ir apsaugo nuo gumulėlių, sukeliančių prostatitą, susidarymo.

Šiek tiek statistikos

Prostatos vėžys yra dažniausia vyrų onkologinė liga Lietuvoje. Per metus nustatoma apie 2000 naujų vėžio atvejų, sergamumas šia liga nuolat didėja. Dažniausiai serga vyresni nei 50 metų vyrai.

PSA nustatymo paslauga teikiama 50–69 metų (imtinai) vyrams ir vyrams nuo 45 metų, jei jų tėvai ar broliai sirgo priešinės liaukos vėžiu.

Čia yra svarbių patarimų, kaip mityba, mankšta ir kiti įpročiai gali padėti prostatos sveikatai.

Komentarai (18)

 • Ne

  Jeigu būtų kitokių būdų, ne per išangę, tai gal ir pabandyčiau.

  reply
  • One

   Ar skaitėte tekstą? “Masažuoti prostatą galima netiesiogiai – liečiant vietą tarp sėklidžių ir analinės angos (…)”

   reply
  • Realybė

   Nes ” o, ne, atrodysiu kaip gėjus*, vsio, kaip baisu”,
   bet tuo pačiu dažnai tie patys vyrai moteris, kurios atsisako analinio sekso (vienoms fiziškai nemalonu, nes pimpalas pradeda asocijuotis su tuo, kas susiformuoja tiesiojoje žarnoje, kitoms tai gali baigtis rimtomis traumomis, kurios gali lemti dalinį nedarbingumą), vadina “pagalvės princesėmis”

   * nemanau, kad prostatos turėjimas padaro tave gėjumi, ar ne 😉

   reply
 • Justina

  Esu kalbėjusi su partneriu apie tai, bet jis yra labai kategoriškas šiuo klausimu. Ko gero vaikinams išangės lietimas ne tik asocijuojasi su kažkuo keistu ar šlykščiu, bet ir jų orientacija. Tiesą pasakius turbūt jie mano jog tai daro tik homoseksualūs žmonės. O kai kažkas kiša jiems pirštą į jų išangę jiems gali pasirodyti paprasčiausiai nevyriška ir gal net gėda.

  reply
 • Aurelija

  Nebuvau girdėjusi apie tai! Ačiū už švietimą!

  reply
 • Taip

  Pasiūlė pats. Buvau nustebusi, bet sutikau išbandyti kažką naujo. Jam tikrai labai patiko. Po kurio laiko susigėdo ir nebenorėjo net retsykiais to pakartoti.

  reply
 • Domantė

  Kaip man gaila, kad dėl stigmų vaikinai bijo patirti didesnį malonumą. Ir kas per nesąmonė, kad prostatos stimuliavimas juos paverčia homoseksualiais (??!). Apmaudu, kad lytinis švietimas formuojamas porno ir netgi gal sakyčiau kalėjimo istorijų. Eh

  reply
  • erl

   dėl prietaru,stigmu)).. masažas gerina savijauta,veikia kaip prevencinė priemonė prieš prstts vezi )..

   reply
 • Mrtynas

  Tuo mėgaujuosi, man patinka.

  reply
 • Egidijus

  Man pačiam labai teigiama patirtis,jaučiuos visada kalno virsuneje. Taciau gaila, kad mano partneris su tuo nesutinka …

  reply
 • Monika

  Kartą masažavau vaikiną, žemiau sėklidžių palietus prašė nesustoti. Kaip vėliau pasikalbėjome, tai buvo maloniausia jo naktis. Atėjau čia gauti daugiau informacijos, ačiū, sužinojau ką norėjau. O apskritai, tai turbūt gėdos klausimas, kiek mylime savo kūnus ir pasitikime partneriais. Mums smagu bandyti ir atrasti. Linkiu ir jums puikių patirčių

  reply
 • Erlandas

  Mes su zmona tai darom ir labai faina

  reply
 • Tomas

  Tai yra vienas nuostabiausių pojūčių vyrui. Kitokio lygio patirtis. Mėgaujuosi tuo kai galiu. Galiu patarti kas norėtų pradėti. Kažkada rašiau į sekso forumą apie tai, bet tik pasityčiojo nes bijo apie tai kalbėti.

  reply
 • Furistas

  Aš norėčiau tai išbandyti,bet mano žmonai tai kažkas baisaus,jinai senamadiškų pažiurų!

  reply
 • erl

  ..tiesiog vyrauja isisenejes netikslus,klaidingas požiūris(nuomone) ..masažas atpalaiduoja,padeda atsikratyti streso))..

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.