Į viršų

Prostatos orgazmų nauda

Iliustracijų autorė Gabija Zavadskė

Dėl tam tikrų visuomenėje vyraujančių tabu mes apleidžiame labai svarbių kūno vietų pažinimą ir savo lytinę sveikatą. Pavyzdžiui, esame girdėję jaunų merginų pasidalinimus, kad jos veikiau tą keistą niežulį lytiniuose organuose ir neįprastas išskyras iškęs pačios ir lauks, kol praeis, negu eis pas gydytoją pasitikrinti, ar neturi lytinės infekcijos. Juk gėda. Juk tave dar palaikys k****. O dėl homofobinių nuotaikų visuomenėje vyrai dažnai apleidžia savo nuostabų ir labai reikalingą P tašką. Klaidingai galvodami, kad prostatos stimuliavimas skirtas tik gėjams, jie uždaro galimybes naujiems potyriams. Šiandien apie tai ir pakalbėsime.

Kas yra prostata?

Prostatą turi tik vyrai. Tai yra maždaug kaštono dydžio liauka, esanti prie šlapimo pūslės ir storosios žarnos. Prostata išskiria sekretą, kuris aktyvina spermatozoidus ir didina jų judrumą. Apie prostatą mūsų visuomenėje kalbama tik tuo atveju, kai prisimename jos ligas – vėžį, prostatitą ar pan.

Prostatos orgazmai

Vyrai įvairiuose forumuose rašo, kad prostatos orgazmai yra nuostabi, nepakartojama patirtis, atvėrusi visiškai naujus potyrius jų seksualiniuose gyvenimuose.

Prostatos orgazmas yra pasiekiamas per prostatos stimuliaciją. Masažuoti prostatą galima netiesiogiai – liečiant vietą tarp sėklidžių ir analinės angos arba tiesiogiai, per išangę.

„Ši patirtis skiriasi nuo įprasto orgazmo, patiriamo stimuliuojant varpą; jis gilesnis, intensyvesnis, ilgiau trunkantis ir gali įvykti keletą kartų.“ – dalinasi Quoros lankytojas.

Kaip pasiekti P-taško orgazmą?

P-taško orgazmas vyrams yra kažkas panašaus, kaip G-taško orgazmas moterims. Šiuos taškus geriausia stimuliuoti tuomet, kai asmuo jau yra susijaudinęs, įkaitęs, kai jo kūnas yra atsipalaidavęs ir, žinoma, jis pats su tuo sutinka ir tam yra pasiruošęs. Kai kurie vyrai mėgaujasi vien tik P-taško stimuliacija, o kai kuriems patinka, kai tuo metu yra liečiama ir jų varpa. P-tašką stimuliuoti galima:

1. Pirštu

Sudrėkinkite savo pirštą lubrikantu (prieš tai pasitrumpinkite nagus, žinoma), įkiškite jį į išangę ir pasukite jį bambos kryptimi (pirštu suformuokite tokį „kablį“). Kai vyras yra susijaudinęs, jo prostata turėtų jaustis kaip sunokusi slyva. Būkite švelnūs, klausykitės savo partnerio.

 

2. Prostatos masažuokliu

Tai gali būti puiki pradžia pažinčiai su P-tašku. Kaip jau minėjome prieš tai, įsitikinkite, kad jūsų partneris yra susijaudinęs, jo kūnas įkaitęs ir jis yra tam pasiruošęs. Pastimuliuokite jo varpą, paglostykite vietą tarp varpos ir išangės, išbandykite skirtingus stimuliacijos būdus, sutepkite masažuoklį lubrikantu, pažaiskite juo su varpa, tarpviete, išange. Jeigu partneris yra tam pasiruošęs, lėtai ir švelniai įkiškite masažuoklį į jo analinę angą.

Nebegėdos parduotuvėje parduodamas masažuoklis „LELO LOKI“ turi 6 skirtingus vibravimo modulius, taip pat pagal jūsų partnerio poreikius galima reguliuoti stiprumą. Jis yra pritaikytas tam, kad tuoj pat rastų P-tašką ir yra lengvas naudoti net pradedantiesiems.

Medicininė P orgazmų nauda

Prostatos stimuliavimas atpalaiduoja ir padeda atsikratyti streso, užsilikusio raumenyse ir nervų galūnėlėse.

Reguliarus prostatos masažas veikia kaip prevencinė priemonė prieš prostatos vėžį, lytinių organų skausmą, pagerina kraujotaką, išvalo prostatą ir apsaugo nuo gumulėlių, sukeliančių prostatitą, susidarymo.

Šiek tiek statistikos

Prostatos vėžys yra dažniausia vyrų onkologinė liga Lietuvoje. Per metus nustatoma apie 2000 naujų vėžio atvejų, sergamumas šia liga nuolat didėja. Dažniausiai serga vyresni nei 50 metų vyrai.

PSA nustatymo paslauga teikiama 50–69 metų (imtinai) vyrams ir vyrams nuo 45 metų, jei jų tėvai ar broliai sirgo priešinės liaukos vėžiu.

Čia yra svarbių patarimų, kaip mityba, mankšta ir kiti įpročiai gali padėti prostatos sveikatai.

Nebegėda.lt- viskas apie kūną, seksą ir santykius.

Komentarai (6)

 • Avatar

  Ne

  Jeigu būtų kitokių būdų, ne per išangę, tai gal ir pabandyčiau.

  reply
  • Avatar

   One

   Ar skaitėte tekstą? „Masažuoti prostatą galima netiesiogiai – liečiant vietą tarp sėklidžių ir analinės angos (…)“

   reply
 • Avatar

  Justina

  Esu kalbėjusi su partneriu apie tai, bet jis yra labai kategoriškas šiuo klausimu. Ko gero vaikinams išangės lietimas ne tik asocijuojasi su kažkuo keistu ar šlykščiu, bet ir jų orientacija. Tiesą pasakius turbūt jie mano jog tai daro tik homoseksualūs žmonės. O kai kažkas kiša jiems pirštą į jų išangę jiems gali pasirodyti paprasčiausiai nevyriška ir gal net gėda.

  reply
 • Avatar

  Aurelija

  Nebuvau girdėjusi apie tai! Ačiū už švietimą!

  reply
 • Avatar

  Taip

  Pasiūlė pats. Buvau nustebusi, bet sutikau išbandyti kažką naujo. Jam tikrai labai patiko. Po kurio laiko susigėdo ir nebenorėjo net retsykiais to pakartoti.

  reply
 • Avatar

  Domantė

  Kaip man gaila, kad dėl stigmų vaikinai bijo patirti didesnį malonumą. Ir kas per nesąmonė, kad prostatos stimuliavimas juos paverčia homoseksualiais (??!). Apmaudu, kad lytinis švietimas formuojamas porno ir netgi gal sakyčiau kalėjimo istorijų. Eh

  reply

Komentuok