Romantiškos kalėdinės dovanos

Kalėdosir romantika – puikiai tarpusavyje derantys dalykai. Todėl nieko keisto, kad norėdami pradžiuginti savo partnerius per Kalėdas ieškome kažko, kas padėtų atskleisti mūsų jaučiamą meilę ir šilumą. O jaukus Kalėdų rytas, sėdint po eglute, yra labai tinkamas laikas tai padaryti.

Šiandien norime pasidalinti romantiškos kalėdinės dovanos idėjomis, kurios, tikimės, nudžiugins abu.

Pagalbininkai romantiškam ir karštam vakarui

Taip jau nutiko, kad Kalėdos švenčiamos šaltuoju metų laiku – tad natūralu, kad trokštame daugiau šilumos. O kas gali būti šilčiau už kaitinantį ir jaudinantį seksą?

Susikurkite romantišką atmosferą pasitelkdami papildomas priemones. Pavyzdžiui, dar nebandytą gelį papildomam malonumui. Gali rinktis iš daugybės skirtingų! Galbūt norite kažko, kas padėtų sustiprinti orgazmą abiems? Tada jums labiausiai tiks orgazmą stiprinantis gelis poroms „Couples Elixir“, kuris prailgina penio susijaudinimą ir padidina klitorio jautrumą.

Taip pat galite išbandyti sensaciją, su kuria, tikriausiai, nė vienas nesate susidūręs – oralinio sekso balzamą „Oral Sex Balm“. Šis unikalus oralinio sekso balzamas, pasižymintis švelniu vėsinimo efektu, kontrastuoja su natūralia burnos šiluma ir sukuria šilta-šalta efektą. Taip pat šis balzamas padės sumažinti trintį ir pagerins slydimą. Tikrai verta išbandyti kiekvienai porai, trokštančiai naujų oralinio sekso patirčių.

Vibratorius poroms

Vibratorius poroms yra puiki dovana ne tik dėl to, kad suteiks nepamirštamą orgazmą sekso metu tavo partneriui(-ei). Tai dovana, skirta jums abiems! Ji kaip reikiant sudrebins jūsų seksualines patirtis ir įžiebs miegamajame tikrą romantikos liepsną.

Nebegėdos parduotuvėje galite rinktis net iš kelių skirtingų vibratorių poroms, atsižvelgę į savo poreikius. Galite rinktis tokį, kurio nereikia laikyti rankomis, todėl bus lengviau susikoncentruoti į partnerio(-ės) kūną. O galbūt nori įsigyti tokį, kurį galima valdyti nuotoliniu pulteliu? Juk partnerės malonumo kontrolė gali taip jaudinti! Užsuk į Nebegėdos parduotuvę ir apsižvalgyk – partnerio(-ės) šypsena po galingo orgazmo bus geriausias tokios kalėdinės dovanos įvertinimas.

Masažui – masažo aliejus arba masažinė žvakė

Dar vienas itin romantiškas gestas – masažas. Kas sakė, kad būtent masažas negali būti puiki kalėdinė dovana? Jau esame rašę apie tai, kaip suteikti nepamirštamą masažą vyrui ir moteriai, tad galbūt laikas išmoktas žinias pritaikyti Kalėdų vakarą?

Kad viskas vyktų kaip per sviestą, padovanokite savo partneriui (-ei) masažo aliejų. Arba galite rinktis dar įdomesnį variantą – masažo aliejų ir žvakę viename. Ją galėsite panaudoti ir romantiškai, jaukiai atmosferai sukurti, ir malonesnes, slidesnes vienas kito glamones.

Vibratorių rinkinys intymesnėms patirtims

Vibratorių rinkinys porai 129.05,-

Dovana, kurią galite panaudoti namuose kartu, yra dovana, kurią rinktis tikrai verta. Ypač dabar, kai siaučia pandemija ir sunku pasakyti, kada vėl galėsime pradėti vaikščioti į įprastus pasimatymus. Šiuo atveju teks visą veiksmą perkelti į namus, kurį pagyvins vibratorių rinkinys poroms.

Šiame „JE JOUE“ rinkinyje rasite galingą „G-Spot Bullet“ vibratorių ir visame pasaulyje garsų „Mio“ vibratorių, skirtą poroms. Mažą, tačiau galingą „JE JOUE“ galima naudoti tiek vidinei, tiek išorinei stimuliacijai, o penio žiedas „Mio C-Ring“ ypatingas tuo, kad sekso metu suteikia malonumą abiem partneriams.

Padovanok malonumą su dovanų kuponu

Dovanų kuponas apsipirkti „Nebegėdos“ parduotuvėje yra dar viena dovana, kuria tikrai parodysi dėmesį savo partneriui (-ei). Jis tikrai įvertins galimybę išsirinkti sau tinkamiausią produktą iš tokios galybės pasiūlymų: pradedant sekso žaislais, baigiant priežiūros priemonėmis. Juk tai irgi romantiška – galėsite leisti pačiam (-iai) išsirinkti savo svajonių dovaną (ypač jeigu apsipirkti sekso prekių parduotuvėje partneriui (-ei) yra vis dar šiek tiek nedrąsu). Tad pasirūpink savo mylimo žmogaus malonumu pats (-i).

Daugiau dovanų idėjų: Dovanos vyrams Kalėdų proga

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.