Dovanos JAM Valentino dienos proga

Dovanos paieška Valentino dienos proga gali būti dar sudėtingesnė užduotis nei dovanos paieška gimtadieniui ar Kalėdoms. Juk meilės dienos proga svarbiausia užduotis ir yra parodyti meilę, o tai daryti skubame ne tik pirkdami dovanas, bet ir demonstruodami gražius gestus ir išskirtinį dėmesį.

Prieš savaitę jau dalijomės idėjomis, ką Valentino dienos proga padovanoti JAI (tekstą gali rasti ČIA). O šiandien visas dėmesys skiriamas vyrams. Kokia išskirtine dovana JĮ palepinti šiemet?

Sekso žaislas

Jeigu tavo partneris pats neperka sau sekso žaislų, nustebink jį! Padovanok ką nors ypatingo – masturbatorių, penio žiedą, galbūt antrankius BDSM žaidimams. Tokia dovana džiaugsitės abu – partneris jausis maloniai, kad tau rūpi jo seksualinis gyvenimas ir stengiesi judviejų intymų pasaulį paįvairinti, o tu šias dovanas galėsi išbandyti kartu su juo. Juk Valentino dienos naktis tam bus ypač palanki.

Tokią dovaną gali išsirinkti „Nebegėdos“ parduotuvėje.

Ranka rašytas laiškas

Galbūt tokia dovana atrodo kiek cheezy, tačiau kiekvienas žmogus (ypač šiais elektroninių laiškų laikais) apsidžiaugtų gavęs asmeninį, ranka parašytą laišką, kuriame atskleistumei daug gražių minčių apie jūsų santykius. Surašyk visus motyvus, kodėl jį myli / vertini, primink apie geriausius jo būdo bruožus, gražiausias kūno linijas ir vietas (pavyzdžiui, duobutė skruoste arba lūpų linkis). Gali aprašyti įsimintiniausius jūsų pasimatymus, gražiausias akimirkas – viską, kas tik šaus į galvą galvojant apie mylimą žmogų. 

Erotinės fantazijos išpildymas

Dovana, apie kurią tikriausiai svajoja ne vienas vyras. Iš anksto sužinok, apie ką seksualiai fantazuoja tavo partneris: galbūt jis nori išbandyti kažkokią naują, sudėtingesnę sekso pozą? Galbūt išbandyti naują sekso žaislą? O gal jo svajonėse esi tu, persirengusi (-ęs) kokiu nors ypatingu kostiumu? 

Pokalbis – labai svarbi seksualinių fantazijų įgyvendinimo dalis, tad apsitarkite, ar jų įgyvendinimas jums abiem yra priimtinas. Jeigu abu to norite – pirmyn! Ši dovana įsimins ilgam ir galbūt netgi pakeis jūsų poros seksualinį gyvenimą dar geresne linkme. 

Jeigu vis dėlto nori padaryti partneriui staigmeną, išbandykite antrankius – daugelis pamini būtent šį daiktą kalbėdami apie savo seksualines fantazijas, ir nėra tokie ekstremalūs, kad partnerį išgąsdintų.

Dovana hobiui puoselėti

Ką mėgsta veikti tavo partneris? Padovanok ką nors, kas padės tą hobį puoselėti. Sportininkui padovanok čekį apsipirkti sporto reikmenų parduotuvėje. Tikram programavimo meistrui – ką nors kokybiško iš kompiuterinės technikos (geriausia su juo apie tai pasitarti iš anksto). Partneriui, kuris neįsivaizduoja savo gyvenimo be muzikos, padovanok geros kokybės ausines ar mėgstamo atlikėjo / grupės vinilinę plokštelę. 

Pagalvok, ką mėgsta veikti tavo partneris, ir pritaikyk jam dovaną savo nuožiūra. 

SPA namuose

Vis dar gyvename karantino nuotaikomis, todėl į įprastą SPA romantiškam savaitgaliui išvykti nepavyks. Tačiau Valentino dienos proga SPA namuose skamba taip pat ne ką prasčiau. 

Suorganizuok savo partneriui atpalaiduojamų procedūrų seansą. Pradėk nuo maudynių vonioje arba duše, nuprausk jį ir paruošk kitiems ritualams, kurių kulminacija – erotinis masažas. Patarimų, kaip atlikti šį masažą, rasi mūsų tekste (ČIA).

Iš anksto pasiruošk priemonių, kurių gali prireikti: žvakes, masažo aliejų ir visa kita, ką ketini naudoti šiai išskirtinei SPA patirčiai.

Šokis

Valentino diena gali tapti puikia proga padaryti tai, ko nesi dariusi (-ęs) anksčiau, tačiau slapta visada norėjai išbandyti. Pavyzdžiui, sušokti savo partneriui gundantį šokį.

Žinoma, tokia „dovana“ galbūt ne visiems atrodys tinkama, tačiau nebūtina į viską žvelgti pernelyg rimtai. Šokį galite paversti smagia patirtimi jums abiem. Pavyzdžiui, suvaidinkite sceną iš kokio nors filmo. Pasodink savo partnerį ant kėdės, įjunk ritmišką, jaudinančią dainą ir pradėk šokti. Nebijokite juoktis ir juokauti, leisk partneriui pamažu nurengti tavo drabužius, jo taip pat nepalik apsirengusio.

Pritaikyk šią „dovaną“ jūsų poros „charakteriui“: jeigu esate žaismingi, šį viliojantį šokį priimkite kaip smagią pramogą ir kartu pasijuokite. Jeigu tokie aistringi pasirodymai jums nėra naujiena ir mėgstate jais vienas kitą palepinti, drąsiai to imkitės ir atsiduokite pojūčiams. Kaip ir seksualinių fantazijų įgyvendinimas, toks šokis gali pakeisti jūsų poros santykius į atviresnius ir, žinoma, dar karštesnius.

Atributika

Visi turime autoritetų ir mus žavinčių asmenybių sąrašą: menininkų, verslininkų, sportininkų, politikų ir kitų profesijų ar amato žmonių, kurie mus įkvepia ir kuriuos sekame. Tavo partneris tokį žmonių sąrašą taip pat turi ir tikriausiai tu apie tai žinai.

Tad nupirk ką nors, kas apie tai primintų. Pavyzdžiui, mėgstamiausios grupės albumą ar plakatą. Galbūt įkvepiančio žmogaus parašytą knygą. O gal tavo partneriui patiktų konkretaus asmens, kuriuo jis žavisi, mokymai?.. Ar marškinėliai su mėgstamiausio sportininko numeriu?.. Dovana turėtų būti tokia, kuri ne tik įkvėptų sekti autoritetu, bet ir parodytų, kaip gerai pažįsti savo mylimąjį.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.