5 keisčiausi dalykai, kuriuos žmonės naudoja vietoj sekso priemonių

Kartais seksualinis gyvenimas kelia nuobodulį, todėl ieškome būdų, kaip jį paįvairinti, kad miegamajame vėl įsipliekstų aistra. Vieni tam renkasi išbandyti naują sekso žaislą, kiti griebiasi kraštutinumų – seksui naudoja daiktus, kuriuos randa savo namuose.

Turbūt daugeliui teko girdėti istorijų, kai žmonės vietoj dildo naudoja ilgavaisį agurką, o vietoj vibratoriaus – mobilųjį telefoną, įjungus vibracijos režimą. Šiandien aptarsime 5 keisčiausius dalykus, kuriuos žmonės yra naudoję vietoj sekso priemonių, ir paaiškinsime, kodėl mylintis jų negalima naudoti.

1. Seilės vietoj lubrikanto 

Lubrikacija yra labai svarbi seksualinio susijaudinimo dalis. Sudrėkusi makštis padeda suprasta, kada galima įsiskverbti, tinkamas drėgmės lygis sumažina bet kokią trintį ar dirginimą, skausmą lytinių santykių metu. 

Jeigu sekso metu makštis yra sausa ar nepakankamai sudrėkusi, galima naudoti paprastą lubrikantą. Seilės tikrai nėra geras lubrikanto pakaitalas.

Kodėl negalima?

Mūsų burnoje yra daug bakterijų. Jeigu seilės naudojamos vietoj lubrikanto, jos gali sutrikdyti makšties mikroflorą ar net sukelti įvairių makšties infekcijų, pavyzdžiui, mielių infekcijų. Taip pat seilėmis per lytinius organus galima lengvai pernešti ligas, tokias kaip žmogaus papilomos virusas (ŽPV), sifilis, chlamidijos ir net gonorėja.

Be to, seilės greitai išdžiūsta, tad tai nėra patikimas būdas palaikyti lubrikaciją sekso metu.

Ką rinktis?

Lubrikantas išspręs visas problemas. Galite rinktis įvairiausių rūšių lubrikantus, pavyzdžiui, vandens, silikono pagrindo arba natūralius.

Vandens pagrindo lubrikantai yra populiariausi dėl puikių savybių. Šiuos lubrikantus galima naudoti su visais sekso žaislais ir prezervatyvais, taip pat jie tinkami norintiems pasimėgauti oraliniu seksu ar įsidėti menstruacinę taurelę. Juos rasi ČIA.

Silikono pagrindo lubrikantai yra labai švelnūs, nepalieka dėmių, nelipnūs, neįsigeria į kūną, todėl sukuria itin gerą slydimo efektą. Dažniausiai silikoniniai lubrikantai yra hipoalerginiai, o nedidelio kiekio užtenka ilgesniam laikui. Puikiai tinkami analiniam seksui. Juos rasi ČIA.

Natūralių lubrikantų sudėtis dažniausiai yra 100 % natūrali. Šiuos lubrikantus galima naudoti su sekso žaislais, dažniausiai ir su prezervatyvais (daugiau informacijos produktų aprašymuose). Natūralūs lubrikantai tikras išsigelbėjimas silikonui alergiškiems žmonėms. Šiuos produktus rasi ČIA

2. Falo formos maisto produktai vietoj dildo

Šleikštulį keliančių istorijų klasika – vietoj saugaus dildo naudoti maisto produktus, primenančius falą. Bananai, agurkai, šaldytos dešrelės – tai tik pradžia ilgo produktų, kuriuos žmonės anonimiškai skelbiasi nors kartą naudoję vietoj sekso žaislo, sąrašo.

Kodėl negalima?

Gal kas nors iš jūsų esate girdėjęs buvusios greitosios medicinos pagalbos slaugytojos iš Čikagos istoriją? Ji pasakojo, kad savo darbe sutiko moterį, naudojusią šaldytus dešrainius ir bananus kaip laikinus sekso žaislus. Atrodo, nieko čia tokio, tiesa? Blogiausia tai, kad atšilę šie maisto produktai ėmė irti ir nedideli jų gabaliukai įstrigo nelaimėlės makštyje.

Be to, kad tai labai nehigieniška, tokie žaidimai gali būti pavojingi sveikatai. Pavyzdžiui, vaisiuose esantis cukrus smarkiai padidina tikimybę užsikrėsti mielių infekcija. 

Ką rinktis?

Geriausia rinktis seną puikų dildo, sukurtą būtent seksualiniam malonumui patirti. Jį naudoti visiškai saugu ir daugybę kartų maloniau nei ilgiau kaip savaitę šaldytuve pamirštą agurką. Sekso žaislai sukurti tam, kad seksas būtų įvairus, malonus ir visiškai saugus.

3. Elektrinis dantų šepetėlis vietoj vibratoriaus

Visiškai ne nauja, bet vis dar labai populiari tendencija vietoj vibratoriaus naudoti elektrinį dantų šepetėlį. Tai dar vienas lengvas būdas pakenkti sveikatai.

Kodėl negalima?

Dantų šepetėlio struktūra ir forma, neatsižvelgiant į tai, kuri dalis naudojama, gali suplėšyti ar sužaloti gležną vulvos sritį, ypač klitorį. Tikimybė susižeisti dar padidėja, jei šepetėlio gamintojai naudoja vieną iš agresyvesnių valymo galvučių.

Norime įspėti, kad jei naudojate savo dantų šepetėlį ir pagal paskirtį, ir kaip vibratorių, į makštį gali patekti papildomų bakterijų. Tai gali sutrikdyti natūralią bakterijų pusiausvyrą makštyje ir padidinti infekcijų, pavyzdžiui, bakterinės vaginozės, riziką.

Be to, ar tikrai po šių žaidimų norėsite tuo pačiu dantų šepetėliu valytis ir dantis?

Ką rinktis?

Vibratorių! Saugų sekso žaislą, sukurtą atsižvelgiant į tiek moterų, tiek į vyrų malonumą. Naudodamiesi vibratoriumi atrasite savo erogenines zonas, pajausite kūno poreikius, suprasite, kas patinka, o kas ne. Tad rinkitės daug saugesnę ir patogesnę priemonę savo malonumui. Ją išsirinkite ČIA.

4. Raktų pakabukas vietoj penio žiedo

Tokią antraštę ne tik nemalonu rašyti, bet atrodo, kad dar ir skauda. Tačiau nustebtumėte sužinoję, kiek daug žmonių internete anonimiškai prisipažino nors kartą naudoję raktų pakabuką vietoj penio žiedo.

Kodėl negalima?

Čia paaiškinimo greičiausiai net nereikia. Apvalioji raktų pakabuko dalis tikrai nepritaikyta atlikti penio žiedo funkcijas. Visų pirma, ji nėra didelė, tad net jeigu ir pavyktų užmauti ant penio, didelė tikimybė, kad nuimti būtų daug sunkiau dėl ilgesnį laiką pristabdytos kraujotakos. Visų antra, pigus, nenušlifuotas metalas gali įdrėksti, nutrinti jautrią varpos odą.

Ką rinktis?

Yra daugybė penio žiedų, sukurtų patogiai ir saugiai mėgautis seksualiniais malonumais. Penio žiedai pailgina erekciją, užlaiko ejakuliaciją bei suteikia didesnį malonumą sekso metu. Šį produktą išsirinkite ČIA.

5. Aštrus padažas vietoj šildomo gelio

Sąrašą užbaigiame su trenksmu – yra žmonių, kurie savo seksualinį gyvenimą nusprendė pakaitinti aštriu padažu. Turbūt nereikia net sakyti, koks prastas šis sprendimas.

Kodėl negalima?

Net jeigu atrodo, kad „nieko čia tokio, šiek tiek užtepsiu ant erogeninių zonų, kad sušiltų, ir iš karto nuvalysiu“. Visgi realybė kitokia – prieskonių likučių ant odos ar vidiniuose lytiniuose organuose vis tiek liks, tad po tokio žaidimo lauks ne tik nemalonus dirginimas, bet ir tikimybė nudeginti itin jautrius audinius. Ypač aštrus maistas gali nudeginti ne tik lytinius organus, bet ir bet kurią kūno vietą, ant kurios patenka.

Ką rinktis?

Patikrintų ir tikrai saugių erogenines zonas šildančių gelių ar masažo aliejų galite įsigyti „Nebegėdos“ parduotuvėje ČIA

Mieliems begėdžiams ir begėdėms palinkėsime – saugokite savo sveikatą. Sekso žaislus rinkitės tik patikimose parduotuvėse ir neeksperimentuokite su buityje rastomis priemonėmis. Už tai, kad malonumas būtų saugus!

5 keisčiausi dalykaiTaip pat skaityk: 10 pasimatymo idėjų

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.