10 pasimatymo idėjų

Žiema įgauna pagreitį: netrūksta permainingų orų, kartais pasirodančio šaltuko, sniego ir, žinoma, – meilės! Atšalus orams širdį geriausiai šildo laikas su pačiu mylimiausiu žmogumi, tad šiandien dalijamės 10 pasimatymų idėjų, kurios puikiai tiks šaltuoju metų sezonu.

10 pasimatymo idėjų: kaip smagiai praleisti laiką?

Šiame sąraše kiekvienas ras sau tinkamą pasimatymo idėją – nesvarbu, ar tai būtų pirmas jūsų susitikimas, ar dešimties metų vestuvių sukaktis.

Vakarinis pasivaikščiojimas su karštais arbatos puodeliais

Visiškai paprasta idėja, kuriai nereikia jokio išankstinio pasiruošimo. Namuose pasiruoškite arbatos, susipilkite į termosą ir pirmyn į lauką kad ir kur gyventumėte: mieste, miestelyje ar kaime. 

Vakarinis pasivaikščiojimas žiemą sukelia magiškų emocijų. Gatvių žibintų apšviestas blizgantis sniegas, malonus šaltukas, garuojanti arbata. Būkite kartu, kalbėkitės ir pasimankštinkite po ilgos darbo dienos.

Išvykos arba atostogų planavimas

Galbūt atėjo laikas atostogoms dviese šiltuose kraštuose? O gal norėtųsi pailsėti Lietuvos kurorte ir pasimėgauti SPA? Nėra netinkamų idėjų! Užsisakykite skanaus maisto ir gėrimų, sėskite prie kompiuterio ir ieškokite savo poilsio krypties. Toks pasimatymas ne tik leis pasvajoti apie šiltesnius kraštus ir nuotykius, bet ir padės geriau vienas kitą pažinti – sužinosite, kokias vietas abu norite aplankyti, ką atostogų metu mėgstate veikti.

Mūsų patarimas – planavimas bus lengvesnis, jei iš anksto nusistatysite kelionės biudžetą. Nustebsite, kiek daug galima nuveikti su turima pinigų suma! Būkite kūrybingi!

Žiemos pramogos

Pats laikas iš sandėliuko išsitraukti dulkančias pačiūžas, slides ir snieglentes. Čiuožinėkite ant ledo (prieš tai būtinai įsitinkite, kad ledo storis tinkamas mėgautis žiemos pramogomis), lėkite kalnais arba lygumomis. Jeigu už lango yra sniego, tai reiškia, kad dabar geriausias laikas prisiminti savo įgūdžius. Ne tik praleisite laiką kartu, bet ir pasportuosite – kas gali būti geriau?

Masažas vienas kitam

Jeigu už lango šalta, pasirūpinkite šiluma namuose. Niekas taip nesušildys, kaip ilgas, intymus masažas, atliekamas partnerio (-ės).

Esame paruošę tekstų, kuriuose rasi patarimų, kaip atlikti gerą masažą JAI ir JAM, tad čia nesklandumų kilti neturėtų. Pasirūpinkite masažo aliejumi (puikiai tiks „Nebegėdos“ sukurtas aliejus su afrodiziakais), uždekite keletą žvakių ir tyrinėkite vienas kitą lėtais, švelniais judesiais.

Dvigubi pasimatymai

Turite draugų porą, su kuria visuomet smagu leisti laiką? Tuomet suplanuokite dvigubą pasimatymą! Tai puikus būdas pagyvinti pasimatymus, ypač jeigu trūksta idėjų būnant dviese. Dvigubiems pasimatymams puikiai tinka daugelis šiame tekste esančių idėjų.

Romantinių filmų maratonas

Žiema neretai mums asocijuojasi su tinginyste – kai nesinori išlįsti iš po pledo. Bet ir nebūtina! Viena puiki pasimatymo idėja – romantinių filmų maratonas. Juokitės, graudinkitės, leiskite laiką kartu.

Jeigu trūksta idėjų romantiniams filmams, neseniai pasidalijome TOP 10 romantiškiausių visų laikų filmų. Juos rasi ČIA.

Žaidimų vakaras 

Dar viena puiki idėja žiemiškam pasimatymui – įvairūs stalo ir kitokie, pavyzdžiui, kompiuteriniai, žaidimai. Tai puiki proga pasijuokti, nuoširdžiai paplepėti ir pakonkuruoti. Tad traukite iš stalčiaus „Monopolį“, „UNO“ arba „Nebegėdos“ kortas (mūsų pokalbių kortelės irgi gali būti kaip žaidimas!) ir pirmyn. 

Pirmojo pasimatymo atkūrimas

Tai viena sentimentaliausių pasimatymo idėjų ir ypač tinka atšvęsti draugystės sukaktį. Ir iš tiesų šis pasimatymas nereikalauja itin daug pasiruošimo. Atvykite į tą vietą, kurioje vyko jūsų pirmasis pasimatymas, ir stenkitės viską daryti taip pat, kaip ir pirmą kartą: taip pat apsirenkite, valgykite toje pačioje vietoje tą patį maistą. Atkartokite viską, ką tik prisimenate iš pirmojo pasimatymo, kad jis būtų dar sentimentalesnis.

SPA pasimatymas

Per pasimatymus paprastai norime padaryti gerą įspūdį partneriui (-ei). Šis troškimas pasimatymo planuotojui gali kelti didelį stresą ir sumažinti norą apskritai į jį eiti. Siūlome atsipalaiduoti ir savo antrąją pusę pakviesti į SPA! Galėsite mėgautis romantiška aplinka bei procedūromis ir kartu pailsėsite atitrūkę nuo kasdienių rūpesčių.

Kelionių įkvėpta teminė vakarienė

Ši idėja puikiai tinka pasimatymams namuose! Pasirinkite šalį, kurią svajojate aplankyti (arba jau grįžote iš kokios nors kelionės ir parsivežėte daug įspūdžių), ir kartu ruoškite tos šalies maisto kultūros įkvėptą vakarienę.

Štai pasirinkus Italiją, galite pasigaminti naminių makaronų arba picą. Jei norite paskanauti japoniško maisto, gaminkite sušius, o jei kartu ilsėjotės Meksikoje, tai kelionės įspūdžius bus smagu prisiminti valgant tacos, nachos ir kita. Fantazuokite ir mėgaukitės skaniu pasimatymu.

O kokią pasimatymo idėją pasiūlytum tu? Pasidalink komentaruose!

10 pasimatymo idėjųTaip pat skaityk: Pėdų fetišas: kodėl kai kuriuos žmones jaudina pėdos?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.