Pokalbių kortos „Drauge“

(6 pirkėjų atsiliepimai)

Pokalbių kortos draugams, kurios pravers ne tik seniai pažįstamų draugų kompanijoms, bet ir naujai susibūrusioms, ieškančioms bendrų temų ir norinčioms išvengti tylos pauzių besikalbant. Leiskis į pažintis su įdomiais žmonėmis!

24.95  su PVM

Turime

Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 40 €
Kokybės garantija
Atsiimk nemokamai sandėlyje šiandienAtsiimk nemokamai sandėlyje šiandien (darbo dienomis)
Pristatysime iki: 2024-04-24
GAL NORI?

YPATYBĖS

Rinkinyje – 70 kortų draugams

Pokalbiams apie svajones, baimes ir pokštus

Leis vienas kitą geriau pažinti ir suartėti

Klausimai pateikiami lietuvių kalba

Sukurtos „Nebegėda“ komandos

Info

Produkto kodas: 4779054260161 Kategorijos: , , , , ,

Aprašymas

Ką sako jau išbandę?

Žaidėme draugų kompanijoje (5-iese) – buvo smagu sužinoti naujų dalykų apie savo draugus, nors ir esame pažįstami ne pirmus metus. Klausimai ir situacijos pateiktos kortelėse – įvairios, todėl įdomu atrasti kitus pokalbių kampus. Rekomenduoju, nors ir atrodo, kad su draugais kalbate atvirai ir apie viską.

Daugiau atsiliepimų

 

Klausimų pavyzdžiai:

 1. Apie kurį (-ią) iš tavo draugų pirmasis įspūdis buvo klaidingas? Papasakok apie tai.
 2. Manau, kad esu geras (-a) draugas (-ė), nes…
 3. Ar pritari teiginiui, kad moterys ir vyrai negali būti tik draugais? Kodėl?
 4. Ką darai, kai supyksti?
 5. Ar moki ilsėtis? Kaip tai darai?

6 atsiliepimai apie Pokalbių kortos „Drauge“

 1. Rekomenduoju

  Žaidėme draugų kompanijoje (5iese) – buvo smagu sužinoti naujų dalykų apie savo draugus, nors ir esame pažįstami ne pirmus metus. Klausimai ir situacijos pateiktos kortelėse – įvairios, todėl įdomu atrasti kitus pokalbių kampus. Rekomenduoju, nors ir atrodo, kad su draugais kalbate atvirai ir apie viską.

 2. patiko

  Patiko tiek man, tiek draugams. Džiaugėmės, jog pasiėmėm vykdami į gamtą, kortelės pravertė, nes atsisakėme telefonų ir skyrėme tiesioginio dėmesio vieni kitiems kartu su kortelių pagalba. Atviri ir įvairūs pokalbiai garantuoti.

 3. jau patinka, nors dar nebandžiau

  Užsisakiau šias kortas artėjantiems rudenio vakarams. Klausimai intriguoja, bus smagu pažaisti ne tik draugų kompanijoje, bet ir su partneriu! 😀

 4. Patiko

  Išbandėme su partneriu šias kortas ir abiems labai patiko. Tikrai gerai ir naudingai praleistas laikas kartu. Kai kurie klausimai nuvedė prie gilesnių diskusijų ir pasidalinimų. Nors esame kartu jau beveik 10 metų, sužinojau kai ką naujo apie jį, o jis apie mane

 5. approved by 4people

  Tikrai gera pagalbinė priemonė, kai atsibosta kasdieniški pokalbiai arba nori kalbėti ne tik apie šių dienų aktualijas. Tikrai padeda užvesti diskusijas, papasakoti linksmas istorijas arba pafantazuoti apie neįmanomas situacijas kartu su draugais.

 6. Rekomenduoju!

  Užsakiau šias kortas draugei gimtadienio proga, vos tik išpakavo pradėjom žaisti ir žaidėm keturiese iki kol perskaitėm visus 70 klausimų. Taip užkabina, tokių įdomių pokalbių temų ir diskusiju užkuria. Labai patiko, žaidžiant puiki proga paatvirauti, pasakyti vieni kitiems gražių dalykų, dar geriau pažinti draugus. Labai rekomenduoju!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Pokalbių kortos „Drauge“
24.95  su PVM