Laisvų rankų vibratorius Eva II™

(5 pirkėjų atsiliepimai)

Eva II™ –  pirmasis pasaulyje laisvų rankų vibratorius. Šis mažas vibratorius yra tikra malonumų bomba – ar tai būtų tavo solo masturbacija, ar seksas poroje. Sekso metu šis vibratorius stimuliuoja klitorį ir jo nereikia laikyti rankomis, nes Eva II™ yra tvirtinama po didžiosiomis lytinėmis lūpomis. 

 

Eva II™ – maža ir labai galinga detalė jūsų poros seksui.

149.00  su PVM

Turime

Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 40 €
Kokybės garantija
Atsiimk nemokamai sandėlyje šiandienAtsiimk nemokamai sandėlyje šiandien (darbo dienomis)
Pristatysime iki: 2024-05-29
GAL NORI?

YPATYBĖS

3 skirtingi greičio režimai

Kraunamas USB laidu

Atsparus vandeniui

Nereikia laikyti rankose ar rankomis

Itin tylus

Patogus krovimo dėklas

Info

Aprašymas

Ką rasi pakuotėje?

 • Vibratorių „Eva II“
 • USB kroviklį
 • Garantinę kortelę
 • Naudojimo instrukciją

Puikiai tiks:

KODĖL POROMS VERTĖTŲ NAUDOTI VIBRATORIŲ?

Erotinės prekės gali pagerinti tarpusavio komunikaciją. Jeigu norime pradėti naudoti sekso žaislą, visų pirma tai svarbu aptarti su partneriu. Tai gali būti puikus būdas imti daugiau kalbėtis ne tik apie santykius, bet ir apie tai, kas mus jaudina, kas suteikia didesnį malonumą ir priverčia kūną drebėti. Šis pokalbis padės ne tik sužinoti apie partnerio poreikius, bet ir padidins pasitikėjimą vienas kitu bei pagerins intymius santykius. Įdomu tai, kad 2016 metais Čapmano universiteto atliktas tyrimas parodė, kad poros, kurios į savo intymų gyvenimą įsileido vibratorius, buvo daug labiau patenkintos savo santykiais apskritai, nei tos poros, kurios vibratorių nenaudojo.

Nori sužinoti daugiau? Skaityk: Kaip erotinės prekės gali paįvairinti jūsų poros gyvenimą?

5 atsiliepimai apie Laisvų rankų vibratorius Eva II™

 1. Kamilė

  Labai labai labai labai geras daiktas! Puikus ir naudojant vienai, pvz. vonioje. Bet dar puikesnis naudojant su partneriu, kadangi esu viena iš tų, kurios negali pasiekti orgazmo vien vaginalinio sekso metu. Geriausiai vietoje laikosi merginai esant ant nugaros. Kitose pozose kartas nuo karto reikia atstatyti į vietą, nes būna pajuda į šoną ar vienas sparnelis išsilaisvina. Naudojant lubrikantą ar esant gausesniai natūraliai lubrikacijai, reikia prilaikyti vietoje ranka, nes pradeda slysti žemyn ar lauk.
  Reikėjo šiek tiek laiko ir praktikos, kol radau kaip ir kada man geriausiai tinka naudoti šį vibratorių, bet buvo labai verta. Rekomenduoju!

 2. pasiteisines pirkinys

  geriausias dalykas apie šį vibratorių, kad nereikia laikyt rankomis, kaip daugelio kitų ir gali laisvai liesti partnerį. mums su partneriu labai patiko, nors prieš tai partneris žiūrėjo skeptiskai.

 3. Kamilė

  Puikus draugas miegamajame. Patinka kad galima naudoti ir misionieriaus pozoje ir kaubojės ir kitose pozose. Jei naudojate lubrikantą tai jis nesilaiko, išslysta. Bet tada galima prilaikyti ranka.

 4. Kotryna

  Kol kas dar neatradau/neatradome tinkamos pozos, kad būtų pasiektas maksimalus malonumas :/ Tačiau EVA II yra labai kokybiškas produktas, nuteikiantis pozityviai ir suteikiantis vilčių! Todėl neprandu ūpo ir reikiamą poziciją tikrai atrasim ir bus OOO!! 🙂

 5. geriausia vyro dovana

  Praleidau šiek tiek laiko kol susipažinau ir pritaikiau šį vibratorių prie savo kūno, bet tai puikus miegamojo papildymas poroms. 😉 Labai patenkinta šia vyro “maža” dovana. O beje, ir vyrui patinka, nes liečia ir varpą.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.