Begėdiškos dovanos po egle: pliusai ir minusai

Kiekvienais metais pirkti kalėdines dovanas yra tiek pat smagu, kiek ir sudėtinga. Visi esame nors kartą jautę tą stresą, kai Kalėdos jau po savaitės, o nei idėjų, nei pačių dovanų nė su žiburiu nerasi. Kad šiemet pavyktų to išvengti, siūlome dovanoti ką nors originalaus – pavyzdžiui, begėdiškas dovanas.

Šiame tekste trumpai apžvelgsime tokių dovanų privalumus bei trūkumus ir patarsime, kaip jas dovanoti, kad gavėjas būtų maloniai nustebintas, o ne išmuštas iš vėžių.

Begėdiškos dovanos Kalėdų proga: taip ar ne?

Rinkti dovanas draugams ir artimiesiems ne visada lengva. Tai, kas atrodo kaip linksma ir drąsi arba gerai apgalvota dovana, gali įžeisti ir priversti jaustis nepatogiai sėdint prie Kalėdų stalo. Todėl atsižvelgiant į situaciją, geriau vengti dovanoti begėdiškas dovanas šeimos nariams arba draugams, su kuriais nesate tokie artimi.

Tačiau partneriui (-ei) ar artimiausiems draugams dovanoti tokią dovaną tikrai galite. Pora, kuri jaučiasi patogiai dėl savo seksualinio gyvenimo ir yra linkusi tyrinėti malonumo kerteles, turėtų priimti tokią dovaną kaip praktišką ir smagią.

Svarbu prisiminti, kad jei dovanojate sekso žaislą mylimam žmogui, žinokite, kad ta dovana skirta jam, o ne jums. Įsitikinkite, kad žaislą pirkote atsižvelgdami į jo poreikius ir norus, o ne į tai, kas patiktų jums patiems.

PARTNERIUI (-EI) SKIRTOS KALĖDINĖS DOVANOS

Dovanodami sekso žaislą artimam draugui (-ei) taip pat būkite atsargūs – jeigu nesate tikri, kad jūsų dovana apsidžiaugs ar supras kaip kritiką ar užuominą, kad seksualinis gyvenimas nėra jau toks geras. Savęs paklauskite: ar su tuo žmogumi atvirai kalbatės apie seksą? Kokia tikimybė, kad tą dovaną žmogus atidarys šeimos akivaizdoje (ir pasijus nejaukiai)?

Jeigu tikrai žinote, kad tokia dovana draugą (-e) nudžiugins, tuomet pirmyn! Dovanoti malonumą yra originali ir labai smagi idėja.

Begėdiškų dovanų pliusai

2019 m. prekių ženklo „Tenga“ atliktame tyrime buvo nustatyta, kad vyrai ir moterys jaučiasi vis patogiau, gavę sekso žaislą iš artimo draugo (-ės). Rezultatai atskleidė, kad 65 % jaunų moterų pirmąjį vibratorių gavo būtent iš draugės. Tai rodo, kad dovanoti begėdiškas dovanas yra įprasta visame pasaulyje ir nėra gėdinga, o kaip tik priimtina.

Dovanodami sekso žaislus artimiems draugams galite padėti jiems geriau pažinti savo kūną, tyrinėti malonumo ribas, sužinoti, kas jiems patinka ir nepatinka sekse. Žinojimas, ko nori iš savo seksualinio gyvenimo, suteikia labai daug pasitikėjimo savimi. Tikrai yra žmonių, kurie atvirai kalba apie seksą ir yra suinteresuoti išbandyti kokį nors sekso žaislą, tačiau vis dar nedrįsta jo užsisakyti. Tad Kalėdos yra labai gera proga išpildyti šį norą!

Labai patogu ir tai, kad jeigu nežinote, ką išrinkti žmogui, visuomet galite dovanoti dovanų kuponą apsipirkti sekso parduotuvėje. Pridėkite kokį nors žaismingą palinkėjimą ir palikite malonumo rinkimąsi pačiam draugui. 

Be viso to, masturbacija su sekso žaislais turi daugybę privalumų: padeda atsipalaiduoti, lengviau užmigti, skatina laimės hormono išsiskyrimą, mažina stresą, skausmą, gerina pasitikėjimą savimi, didina libido ir kita. 

Tad ar verta per šias Kalėdas dovanoti begėdiškas dovanas? Be jokios abejonės.

Begėdiškų dovanų minusai

Jeigu nusprendėte savo aplinkos žmonėms dovanoti sekso žaislus ar kitas drąsias priemones, yra kelios taisyklės, kurių būtina laikytis.

Visų pirma, ši dovana tinka ne visiems – reikėtų įsitikinti, ar, pavyzdžiui, nesuklysite dovanodami savo kolegoms. Jeigu kolegos jums nėra labai artimi, sekso žaislas gali pasirodyti kaip ne pats geriausias pasirinkimas. Geriau rinktis ką nors ne tokio provokuojamo, pavyzdžiui, pokalbių kortas ar begėdiškas kojines.

KOLEGOMS TINKAMOS KALĖDINĖS DOVANOS

Visų antra, tokią dovaną reikia labai gerai įpakuoti ir šnipštelėti, kad ji nebūtų atidaryta viešai, pavyzdžiui, draugų ar šeimos būryje. Tai labai asmeniška dovana, ypač, jeigu tai pirmasis dovaną gaunančiojo vibratorius. Tad jeigu nusprendėte dovanoti kažkam begėdišką dovaną, pasirūpinkite, kad ji būtų tinkamai įpakuota ir apie ją užsiminkite atviruke, kurį įteiksite kartu su dovana.

Ir galiausiai, dovanodami tokią dovaną nedarykite jokių prielaidų apie kito seksualumą. Vieniems vibratoriai yra didžiausias atradimas, kitiems jie gali tiesiog nepatikti – ir viskas su tuo gerai. Įteikdami dovaną galite pasakyti: „Tai yra kai kas, ką aš esu išbandęs ir norėjau pasiūlyti jums, kad patys pamėgintumėte“. Tokia žinutė atrodys asmeniškesnė, tas, kas gaus dovaną, žinos, kad ir jūs išbandėte panašų produktą, jausis dėl to saugiau ir patogiau.

Taigi, ar mes rekomenduojame per Kalėdas dovanoti begėdiškas dovanas? Taip, taip ir dar kartą taip! Svarbiausia prisiminti visas taisykles, kada ši dovana yra tinkamas pasirinkimas, o kada geriau apie tokios dovanos įteikimą net negalvoti, įvertinti, kuriems žmonėms galima išrinkti pikantiškesnę dovaną, ir pirmyn! Mes visada esame už žaismingas ir karštas Kalėdas.

 

Šaltiniai: https://www.multivu.com/players/English/8528451-tenga-unveils-2019-self-pleasure-report/docs/Full2019Report_1557144644685-1929663640.pdf 

begėdiškos dovanosTaip pat skaityk: 7 idėjos romantiškoms Kalėdoms

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.