Apie tikras ir „neteisingas“ feministes


Šiame SULTYS epizode nuogo kūno fotografė, įvairių meninių ir socialinių projektų kūrėja Neringa Rekašiūtė kalbino „Nebegėda“ bendraįkūrėją Beatą Tiškevič apie tai, koks feminizmas yra dabar ir koks buvo prieš šešerius metus. Taip pat jos kalbėjosi apie tai, koks požiūris visuomenėje yra į aktyvizmą ir ar jis turi tamsiąją pusę?

Esu įsitikinusi, jog niekur nėra absoliučių tiesų, viskas turi savo šešėlį. Mes turime būti pasiruošę, kad jos kažkam padės, bet kai kam galbūt ir labai pakenks.

Epizodo vedėja: Neringa Rekašiūtė
Epizodo pašnekovė: Beata Tiškevič
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Ugnė Unguraitytė

Komentarai (4)

 • Baudėjas

  Klausant susidaro įspūdis, kad iš nesaugumo ir jautrumo komentarams tiesiog išaugote. Ar tikrai tereikėjo laiko ir labiau subręsti?
  Vėliau, kalbant apie kitas temas užsimenat apie terapiją. Kiek saugumo būti savo kailyje davė laikas, o kiek darbas su savimi?

  reply
 • Ieva

  Mielosios! Aš jus abi be galo myliu!!!!! Ačiū!!!! Labai labai ačiū!!!! Aukit, tobulėkit ir kalbėkite!!!! Kalbinkite kitas moteris!
  Sėkmės jums!

  reply
 • Onė

  Sveikos! Kaip vadinasi Gwen Stefani podcastas?

  reply
 • Egle

  Labai juokinga, bet kol kalbėjote apie feminizmą ir “tinkras” bei “ne”tikras feministes, tvarkiau virtuvę😂 jaučiau jūsų nusivylimą bei praeities nuoskaudas, kurias perleidau per save ir savo patirtis… Turiu pasakyt dar taip stipriai neesu šveitusi! Ačiū už puikų pokalbį ir nepriekaištingą švarą virtuvėje 🤣❤️

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.