AKCIJA: 10% nuolaida VISIEMS vibratoriams. Nori pasikonsultuoti? Rašyk: [email protected]

Beata ir Julia: apie gražias ir kenksmingas moterų draugystes


Kokios moterų draugystės mus augina, o kurios atvirkščiai – mums kenkia? Kaip būti pačiai tokia drauge, kuri skatintų drauges įgyvendinti savo svajones ir labiau mylėti save?

Apie tai šiandienos pokalbis su psichologe seksologe Julia Lepiochina. Kartu su ja aptarėme, kas mums yra moteriškumas ir kuo svarbūs moterų ratai. Taip pat pakalbėjome apie nuolatinį jausmą, kad esi nepakankama ir kaip kėlėme savo savivertę, mokėmės pasitikėjimo savimi.

Paimi, išsitiesi, įkvepi oro, ir nuo šiol tu esi stipri. Viskas okei yra būti silpnai, verkti ir taip toliau, bet nereikia verkti ten, kur nereikia, nereikia atsiprašinėti ten, kur tu nieko nepadarei. Nereikia savęs sumažinti, nereikia būti kaltai, kai tu nesi dėl nieko kalta. Aš visą šį „paketą“ irgi turėjau.

Epizodo vedėja: Beata Tiškevič
Pašnekovė: Julia Lepiochina
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Ugnė Unguraitytė

Beata yra Nebegėdos bendra įkūrėja, tekstų ir tinklalaidžių autorė, prisidedanti ir prie Nebegėdos naujienlaiškių kūrimo.

Komentarai (6)

 • Avatar

  Juste

  Koks geras sulciu irasas! Nuostabu yra tureti rysius su daugeliu zmoniu, neuzsidaryti tik su vienu ypac tik su partneriu, butu idomu dar pletojimas sito podcasto!
  Saunuoles merginos! 🙂

  reply
 • Avatar

  Giedre

  Wow, man pats geriausias podcastas! Labai labai ačiū už tokį atvirą ir įkvepianti pokalbį!

  reply
 • Avatar

  Laura

  Panos, moterys, jūs nuostabios! Ačiū už tai kad kuriat, dalinatės, skiriat tam laiko. Bučiuoju, apkabinu ir siunčiu daug meilės!

  reply
 • Avatar

  Virginija

  Beata, aš 34 metų pradėjau studijuoti teisę, man dabar 54 metai, suspėjau ir padaryti karjerą ir jos atsisakyti 😀 Taip kad dar turi laiko viskam 😉

  reply
 • Avatar

  FĖJA

  Mergičkos, koks jūs esate healing’as! Einu bliuskų pramesti ir laukiu daugiau podcast’ų. Savivertė, psichologija, terapijos, saviugda… veža.

  reply

Komentuok