Valentino dienos dovanos jai

Tobulos dovanos JAI Valentino dienos proga

Jauvisai ne už kalnų Valentino diena – bene laukiamiausia įsimylėjėlių šventė, per kurią galime dar kartą pasakyti ir parodyti savo partneriams, kaip stipriai juos mylime ir kiek daug gražių spalvų jie įneša į mūsų gyvenimus.

Vienintelis šios šventės galvos skausmas – dovanos! Ką naujo sugalvoti šiemet? Nesijaudink, šiemet mes sugalvojome už tave – šiame tekste pasiūlysime net keletą smagių dovanų idėjų JAI, kuriomis pavyks parodyti meilę ir rūpestį, nustebinti ir svarbiausia – nudžiuginti.

12 neįtikėtinų pasimatymų

Labai nuoširdi, tačiau paprasta dovana: sugalvok 12 išskirtinių pasimatymo idėjų kiekvienam mėnesiui. Kiekvieną idėją surašyk ant atskiro lapelio, sulankstyk, įdėk į mažą vokelį ir ant jo užrašyk mėnesio pavadinimą, kuriam šis pasimatymas skirtas. Tą patį procesą pakartok su visais 12 lapelių. Vokelius gali perrišti juostele ir štai – kiekvieną mėnesį prižadėjai nepamirštamą pasimatymą savo partnerei. Paprasta, tačiau apgalvota ir nuoširdu!

Vibratorius

Patikiname, kad tokia maloni dovanėlė sukels dvi reakcijas: nuostabą ir džiaugsmą. Jau ne kartą klausėme savo sekėjų, kaip jos reaguotų, jeigu jų partneris (-ė) joms padovanotų sekso žaislą. Ir atsakymai buvo vieningi – „APSIDŽIAUGTUME“.

Dovanodamas (-a) vibratorių savo partnerei parodysi, kad tau rūpi jos malonumas ir nori, kad jos seksualinis gyvenimas būtų smagus, malonus ir karštas. O dar smagiau tai, kad dovaną galėsite išbandyti kartu jau tą patį Valentino dienos vakarą – juk dviese smagiau, tiesa?

JAI skirtas dainų grojaraštis

Idėja tarsi iš 90-ųjų, kai savo partneriams žmonės įrašydavo dainas į kasetes. Šį kartą kasečių neprireiks – viską galima atlikti kurioje nors muzikos klausymosi internetu platformoje (pavyzdžiui, Spotify) arba tiesiog Youtube. Surask keletą dainų, kurios tau primena JĄ, jūsų santykius ir sudėk į vieną didelę dainų „puokštę“. Apgalvota, romantiška ir tikrai labai naudinga. 

Užduočių knyga / planuotė

Dėkingumas dalykams, kuriuos turime, leidžia mėgautis gyvenimo pilnatve. Nebegėdos parduotuvėje turime būtent dėkingumą skatinančią užduočių knygą „Gratitude“, kuri skirta tiems, kurie nori išmokti labiau vertinti dalykus, žmones ir įvykius savo gyvenime bei suprasti, kad grožį galima pamatyti visur – svarbiausia yra mokėti jį pastebėti ir įvertinti. Knygą pildyti galima tarsi dienoraštį.

Tai puiki dovana artimam ir mylimam žmogui, kuriam patinka praktikuoti savirefleksiją, išsikelti sau tikslų, gerinti santykius su savimi, partneriu (-e) ar šeima. Ir kuri mėgsta savo mintis užrašyti ranka! 

What I love about you žurnalas

Skaityti dalykus apie save, dėl kurių partneris (-ė) tave myli, tikriausiai yra geriausia dovana, kokią galima gauti Valentino dienos proga. Čia tikrai galima naudoti posakį „iš širdies į širdį“. Teks įdėti šiek tiek darbo, tačiau iki Valentino dienos dar yra laiko. Juk dėl mylimo žmogaus pasistengti verta, tiesa?

Žurnalui pagaminti tiks įvairios medžiagos: balti ar spalvoti lapai, užrašinė, įklijuojamų nuotraukų albumas ir pan., kuriame surašyk viską, ką dievini: partnerės charakterio bruožus, išvaizdos detales, kaip ji juokiasi, kaip ji klausosi muzikos, kurios tu pats (-i) niekada neklausytum. Prigalvok daugybę smagių dalykų, nutikusių per visą jūsų santykių laikotarpį, ir visa tai surašyk šiame žurnale. Pridėk nuotraukų, piešinių – kiekvienas žmogus, pamatęs kiek darbo įdėta į dovaną, jausis mylimas ir dovaną brangins daug labiau, nei kokį nors materialų daiktą.

Santykių kortų rinkinys poroms „Dviese + Mudu“

Tai itin smagi ir karšta dovana jums abiem – juk per Valentino dieną viskas sukasi būtent apie jus ir jūsų santykius.

Rinkinys, kuriame rasi Nebegėda kurtas kortas „Dviese” ir „Mudu”. Žaidimo kortos „Dviese” – poroms, kurios žino, kad gražūs santykiai yra kuriami bendrų pastangų dėka, o nuoširdūs ir gilūs pokalbiai – raktas į santykių sėkmę. Žaidimo kortos „Mudu” – skirtos partneriams, norintiems daugiau sužinoti apie vienas kito intymų gyvenimą: slapčiausias erotines fantazijas, poreikius miegamajame ir kitas tokio pobūdžio temas.

Dovana, kurios ji visuomet norėjo

Galbūt tavo partnerė jau ilgą laiką svajoja apie kokį nors daiktą, tačiau vis neprisiruošia savęs juo pradžiuginti? Tai tavo proga. Paprasta, tačiau ne mažiau romantiška. Ir visai nesvarbu, kas tai bebūtų – nauja batų pora, ausinukai ar kvepalai.

Dėžutė, pilna nostalgiškų smulkmenų

Dar viena paprasta, tačiau labai romantiška idėja – į dėžutę sudėti dovanėles, kurios tau JĄ primena. Jos mėgstamiausias šokoladukas, jos mėgstamiausio kvapo žvakė arba smilkalai, keletas jūsų nuotraukų, ranka rašytas laiškelis, smagūs lipdukai, jos mėgstamiausia arbata, koks nors papuošalas ir daug kitų dalykų. Taip pat galite įdėti ir kokią nors dovanėlę, kurią galėsite panaudoti kartu. Pavyzdžiui, libido aliejaus ir kortų poroms rinkinį „Mudu“. Šis rinkinys padės užkurti libido ir daugiau apie vienas kitą sužinoti.

Tokią dovaną labai lengva suasmeninti ir pritaikyti būtent tam žmogui, kuriam ją dovanosi. Todėl tai tobula Valentino dienos dovana!

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.