5 tikro orgazmo požymiai

Teksto autorė: Sekso koučerė, lytinio gyvenimo gerinimo specialistė ir intymių raumenų trenerė Milda

Orgazmo simuliavimas – gana dažnas tarp moterų paplitęs reiškinys.  Apklausos nedžiugina – apie 60 % moterų yra vaidinusios orgazmą. Apie 10 % moterų tai daro kiekvieno lytinio akto metu. Galima pagalvoti, kad moterims patinka aktorės vaidmuo, bet realybė kita. Jos tai daro dėl kelių pagrindinių priežasčių. Tikrai moterys dėl to nekaltos – tiesiog jos sukasi iš padėties taip, kaip moka.

Kodėl moterys vaidina orgazmą?

1. Nenori nuvilti

Viena iš priežasčių – nenori nuvilti partnerio, kuris stengiasi moterį „patenkinti“. Tad jos tam, kad neužgautų vyriško ego, vaidina Oskaro vertas scenas.

2. Nuobodulys

Kita priežastis – tiesiog nusibosta ilgas lytinis aktas. Arba dar blogiau – mylisi „iš pareigos“. Tad norėdamos, kad viskas greičiau pasibaigtų – suvaidina.

3. Nepasitikėjimas savimi

Dar viena priežastis – moteris jaučiasi nepilnavertė prieš partnerį, jei ji negali patirti malonumo kulminacijos.

4. Stereotipai

Visus šiuos „spektaklius“ veikia nusistovėję stereotipai ir skleidžiama neteisinga informacija apie moters orgazmą. Paminėsiu kelis iš jų:

  • Visos moterys turi patirti vaginalinį orgazmą. Deja, tai nėra tiesa. Moters fiziologija tokia, kad jos organas, atsakingas už malonumą, yra išorėje. Todėl be išorinio klitorio stimuliavimo patirti orgazmą vaginalinio sekso metu šansų labai mažai.
  • Vyras privalo moterį patenkinti. Neprivalo. Kiekvienas žmogus yra pats atsakingas už savo orgazmą, nes tik jis geriausiai pažįsta savo kūną. Todėl seksu mėgaujasi abu su viens kito pagalba.
  • Kiekvienas lytinis aktas turi baigtis orgazmu. Tikrai ne. Lytinio akto tikslas nėra orgazmas. Iš sekso jūs pasiimate malonumo tiek, kiek tuo metu jums norisi, arba tiek, kiek leidžia jūsų fiziologinės savybės.
  • Kol moterys vaidina, vyrai giriasi, kad visos moterys su jais „baigia“. Orgazmo požymius įvardina kaip garsų aimanavimą, nugaros draskymą, pagalvių mėtymą. Vos vienas kitas gali atskirti tikrą orgazmą nuo suvaidinto.

5 tikro orgazmo požymiai

Iš tikrųjų orgazmo požymių yra daug. Jei aimanos trunka labai ilgai, yra vienodo diapazono, tai greičiausiai suvaidintos. Moteris patirdama orgazmą gali neišleisti nė garso, jei žinos, pvz., kad vaikas miega už sienos. Moteris visada patirs orgazmą užmerktomis akimis ir jos veido išraiška bus tokia, kuri toli gražu neprimins šypsenos veide. Orgazmo metu įsitempia raumenys, todėl įleisti nagai į partnerio kūną arba rankos, įsikibusios į patalynę, atsileis tik po orgazmo, o ne jo metu. Savaime suprantama, kad ne nugaros draskymas, o būtent įsikibimas yra vienas iš požymių. Taip pat padažnėjęs kvėpavimas.

Požymiai, kurių neįmanoma suvaidinti, yra padidėjęs pulsas ir gimdos raumenų susitraukinėjimas. Pulsavimo neįmanoma nepajusti, jei varpa ar pirštas yra vaginoje. Tai taip pat pajusite uždėję ranką ant pilvo apačios. Gimdos raumenų susitraukimai vidutiniškai vyksta nuo 3 iki 15 kartų, t. y. apie 0,8 karto per sekundę. Nepajutote raumenų susitraukinėjimo? Vadinasi, nebuvo orgazmo. Dažnai susitraukinėja ne tik gimdos, bet ir viso kūno raumenys.

Orgazmo simuliavimas neigiamai veikia moters emocinę būklę. Ji jaučiasi nepilnavertė, vengia lytinių santykių, vėliau pradeda nekęsti partnerio. Nereikia tikėtis, kad vaidyba laikina ir anksčiau ar vėliau moteris orgazmą pati savaime vis tiek patirs. Tai savęs ir partnerio (-ės) kūno pažinimas, kurio siekti turi abu.

Kaip nustoti vaidinti orgazmą?

Keli paprasti patarimai:

  1. Pasikalbėkite su partneriu (-e), pasidalinkite savo emocijomis ir lūkesčiais. Aptarkite, kas jums patinka, kad kelias link orgazmo būtų kuo trumpesnis.
  2. Skirkite laiko preliudijai, tai svarbu, kad moters kūnas fiziologiškai pasiruoštų malonumo iškrovai.
  3. Stimuliuokite klitorį. Galite tą daryti į partnerio (-ės) kūną, glostant ranka ar klitorio masažuokliu.
  4. Tyrinėkite savo kūną. Raskite jautriausias vietas, sudarykite erogeninių zonų žemėlapį, eksperimentuokite.

Moters orgazmas yra kūryba, ne spektaklis. Vaidindamos jūs atimate iš savęs galimybę patirti tikrą malonumą ir orgazmą.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.