Fantastiškas Simonos Burbaitės grojaraštis begėdiškam seksui

Nuotrauka: Karolis Vildžiūnas

Turbūt dauguma iš mūsų atlikdami kokius nors kasdienius darbus neapsieiname be muzikos – klausomės ko nors motyvuojančio, kai sportuojame, pagal muzikos ritmą šokame tvarkydamiesi namus, ruošdamiesi į pasimatymą. Ausinių pamiršimą išėję į miestą turbūt ne vienas prilyginame milžiniškai tragedijai. Juk taip gera žengti gatve ritmo žingsneliu ir mėgautis galvoje vykstančiu koncertu.

Muziką galima panaudoti daugelyje gyvenimiškų situacijų, iš kurių, žinoma, ir kuriant tinkamą atmosferą seksui! Geismo persmelkti tonai, ritmiškumas – visa tai gali užkurti tikrą aistros sūkurį. Tinkamai parinkta muzika gali diktuoti sekso tempą, judesius. Muzika gali sujaudinti, paskatinti užsiimti seksu, jau girdėtos dainos priminti apie anksčiau patirtas nepamirštamas patirtis.

Šiandien dalinamės fantastišku grojaraščiu begėdiškam seksui, kurį paruošė tinklaraštininkė ir knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė. Muzikos ritmu leiskitės į naujų potyrių paieškas ir tegu miegamojo patirtys tampa dar karštesnėmis.

Grojaraštį galite rasti Spotify, paspaudę ČIA. 24 seksualumu pulsuojančios dainos ir beveik 2 valandos malonumo ausims (ir ne tik).

Kas jūsų laukia šiame seksualumu perpildytame grojaraštyje?

Fantastišką muzikos kelionę pradėsime su daugeliui pažįstama Saint Jhn ir Lenny Kravitz daina „Borders“. Aistrą užkurti padės ne tik muzika, bet ir vaizdo klipas.

Grojaraštyje figūruoja ir daugiau Saint Jhn dainų. Dainininkas, reperis ir dainų kūrėjas Lietuvoje labiausiai išpopuliarėjo su savo daina „Roses“. Visuose jo kūriniuose netrūksta ritmiškumo, o tempo kaita klausantis šio grojaraščio paįvairins seksualines patirtis.

Keletas grojaraštyje esančių dainų jau daugeliui žinomos, pavyzdžiui, The Weeknd – „The Hills“. Klausantis šio kūrinio tikriausiai ne vienas buvo nuklydęs į seksualinių fantazijų pasaulį arba vėlų vakarą šokęs lovoje su ausinukais ausyse.

Intensyvų ritmą ir žemus dažnius keis ir melodijos, kurias klausytojai prilygina dainoms, skambančioms erotiniuose filmuose. Viena iš jų: Two Feet – „Love is a Bitch“. Komentarai po šia daina jutubo platformoje taip pat nepalieka abejingų: „If this isn’t the most perfect lap dance song I don’t know what is…… Trust me it is“. O kaip jūs pritaikysite šią dainą – tik jūsų reikalas.

Visas Simonos Burbaitės grojaraštis begėdiškam seksui:

 1. Saint Jhn – „Borders“ ft. Lenny Kravitz
 2. SAINt JHN – „Call Me After You Hear This“
 3. The Weeknd – „Missed You“ (Bonus Track)
 4. Black Sabbath – „Planet Caravan“
 5. Drake – „Fire & Desire“
 6. HONNE – „Woman“
 7. The Weeknd – „The Hills“
 8. NAO – „Apple Cherry“
 9. FKA twigs – „Two Weeks“
 10. Cigarettes After Sex – „Apocalypse“
 11. Marsmobil – „Magnetizing“
 12. Alina Baraz – „Electric“ (feat. Khalid)
 13. Shy Girls – „Why I Love“
 14. Ariel Pink – „Baby“
 15. SEVDALIZA – „HUMAN“
 16. Funkadelic – „Maggot Brain“
 17. Two Feet – „Love is a Bitch“
 18. Adam Naas – „The Love“
 19. Bobby Oroza – „This Love Pt 1“
 20. Bobby Oroza – „Should I Take You Home“
 21. Ari G – „Electric Feel“
 22. TENDER – „Belong“
 23. Her – „Union“
 24. Chris Isaak – „Wicked Game“

Komentarai (1)

 • Monika

  Tikrai sexy! Visai kitoks seksas su sita muzika 💣🔥

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.