Ar tu esi Nice Guy?

Ar tu nuolat galvoji, kaip įtikti ir patikti kitiems? Ar, kai tavo draugams negera, tu pirmas skubi į pagalbą, o kai kažkas nutinka tau… jautiesi vienišas? Ar tu pavargai būti mielu, visiems geru berniuku?

Antanas tau turi ką pasakyt šia tema!

Klinikinis psichologas Antanas Grižas konsultuoja žmones asmeniškai, keletą metų gilinasi į vyrų mūsų šalyje psichologinius iššūkius, veda seminarus. Šiame video Antanas kreipiasi į visus NICE GUYS ir kviečia nusiimt pareigą visiems įtikt ir patikt.

Kaip tai padaryt – sužinosite, pažiūrėję video.

Soundtrack: Kicktracks

Investuok į mūsų darbus Patreon platformoje.

Komentarai (6)

 • Ieva

  Laba diena, ar gali būti, kad ne tik vyrai būna nice guy, bet po šio įrašo supratau, kad esu taip pat nice girl…
  visa tai, ką jūs pasakojote, išgyvenau ir aš… ir vis dar išgyvenu!
  Ačiū!!! Bandysiu būti savo vidiniam vaikui gera mama, o ne ieškoti išorėje patvirtinimo!

  reply
  • Eglė

   Aš taip atpažinau save esant nice girl. Visa, kas buvo paminėta, buvo (kai kas vis dar yra) mano elegesio modelis.

   reply
 • Romena

  Labai patiko. Žaismingai ir kartu labai profesionaliai. Šaunu, Antanai, kad giliniesi į vyriškumo temą, tai labai svarbu ir to labai reikia. Vyriškumo psichologija ilgą laiką buvo pamesta arba priklijuota prie kitų psichologijų. Sėkmės kuo didžiausios Tavo projektuose!

  reply
 • Ugnė

  Šaunuoliai !
  Kiekviena karta isijungusi si puslapi maloniai nustembu .
  Kiekvienoje temoje galbut saves ir nerandi, bet pazistama ar drauga pamatai ir tai taip smagu, kad yra kalbama , pagaliau atskleidziame ta sunkia juoda uzuolaida ir mokomes buti tuo kuo esame .
  Aciu jums uz tai.
  Kalbant apie tema , esu mergina , saves gal ir neatradau ziuredama video, bet man taip idomu buvo pasiklausyti, juk VYRAI IRGI JAUCIA 🙂

  reply
 • Erika

  Būtų taaaaip gerai, jei šis video turėtų angliškus subtitrus!! Labai labai geras! Ačiū Antanui ir Nebegėdai!

  reply
 • Roberta

  Siam sidromui lytis nesvarbi. Antano variklis buvo gauti meiles ir sekso, kitu kita motyvacija. Bet uz visko slepiasi “low self esteem” : kai galvoji, kad kito zmogaus poreikiai yra svarbesni, tu esi kitoks – gali nusileisti, daryti kas jiems gerai o tavo poreikiai paskutinej eilej. Juk viduj galvoji, kad nesi lygus su kitais, kitaip tariant nepakankamas. Vieni siekia turtu, nes galvoja, kad papirks kitu susizavejima (juk kai turi babkiu tai visi tave gerbia, is karto tampi svarbiu), dar kiti siekia groziu “buti ipatingais”..
  Oi. kad tuos Antano zodzius, kad “jauciausi ne kaip kiti” buciau isgirdusi savo vaikysteje… Ir as maniau, kad esu ne kaip kiti bendraamziai. Bet is esmes mes jauciames keistuoliais, tik kai kurie labai gerai tai uzmaskuoja, slepia. Su vidine branda ir saves suvokimu atsiranda ir “nebegeda”but kuo esi.
  Aciu Nebegedai ir Antanui:)

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.