Kas yra Remigijus Šimašius, kai nusiima mero kostiumą?

Remigijų Šimašių daugelis iš mūsų pažįsta kaip politiką ir sostinės merą, bet koks yra Remigijus Šimašius, kai jis nusiima mero kostiumą? Remigijus per savo du dešimtmečius trunkančią karjerą įrodė, kad lyderystė yra ne tik nuveikti darbai politikoje, bet ir mokėjimas atsiprašyti ir pripažinti savo ir komandos klaidas. Tad šiandien pasikviečiau Remigijų pasikalbėti, iš kur jis semiasi savo stiprybės ir taip kryptingai eidamas savo politikos keliu išlaiko tokį tvirtą stuburą.

Man atrodo, žmogiškai labai svarbu suvokti kada reikia atsiprašyti. <…> Bet didžiausias iššūkis yra atsiprašyti savo vaikų, kai tu jau žinai, kad padarei kažką nederamai jų atžvilgiu.

Už jaukią vietą pokalbiui dėkojame kino teatrui “Pasaka”!
www.kinopasaka.lt

Epizodo vedėjas Saulius Baradinskas
Epizodo pašnekovas Remigijus Šimašius
Garso inžinierė Kata Bitowt
Muzikos autorius Martynas Gailius
Iliustracijos autorė Rugilė Merkevičiūtė
Vaizdo operatorė/montažas Natalija Syčinskaja-Kolobuckienė

Komentarai (2)

  • Ruta

    Wow! Klausiausi išsižiojus, koks išmintingas, šiltas ir teisingas žmogus!

    reply
  • Urtė

    Pašnekovas įdomus, bet vedėjas dar labai turi kur tobulėti. Visiškai nevystė pradėtų temų, perėjimai labai negražūs. Jei kalbinate apie emocinę sveikatą užduokite aktualesnių klausimų nei “ar seimo nariai turi eiti pas psichoterspeutą?”. Linkiu tobulėti 🙂

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.