Tantra: kas tai?

Tinklalaidėje Julija Šatkauskaitė kalbėjosi su tantros mokytoja Danguole Petrikaite apie tai, kas iš tiesų yra tantra ir kokius rezultatus ji padeda pasiekti gyvenime. Tantrą galima įvardinti kaip įkvepiančią praktiką, padedančią kurti sakralų ryšį tiek su vidininiu savimi, tiek su kitu žmogumi, sujungiant skirtingus pasaulius per sąmoningumą ir sielos gelmes. Ir šis ryšys yra kur kas daugiau nei vien tik kūnų susiliejimas, įprasta masturbacija, ar seksas.

Suprasti, kas yra tantra, gali būti sudėtinga prieš tai nesusidūrus su šiuo patyrimu praktiškai. Tačiau šiandienos SULTYS epizode pokalbio dalyvės griauna aplink šį žodį besisukančius stereotipus ir pasakoja, kodėl tantrą nors kartą reikėtų išbandyti kiekvienam.

Yra toks stereotipas, kad tantra yra seksualinis aktas, kuriame nei vienas iš partnerių neturi patirti orgazmo arba turi susilaikyti, stabdyti save.

Epizodo vedėja: Julija Šatkauskaitė
Pašnekovė: Danguolė Petrikaitė
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Simona Deinytė

Komentarai (2)

  • Martyna

    97% ištekėjusių moterų jaučiasi prievartaujamos?

    reply
  • Dvasinga

    “Yra toks stereotipas, kad tantra yra seksualinis aktas, kuriame nei vienas iš partnerių neturi patirti orgazmo arba turi susilaikyti, stabdyti save” Na, šiaip jau Indijos dvasinėse tradicijose toks ir yra tikslas: neišlieti sėklos, sukauptą seksualinę energiją ir dėmesį nukreipti į aukštesnes sferas, o ne į kūniškumą ir malonumą. Tad patirti orgazmą trukdytų šiai rimtai praktikai. Tad vakarietiška tantra yra apie kūniškumą ir man labai nemalonu, kad tai vadinama “tantra”.

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.