Masažuoklis „BTHRILLED PREMIUM“

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Švelni, iš silikono pagaminta masažuoklio galvutė yra itin lanksti, tad puikiai prisitaiko prie kūno linkių. Patogi rankena leis nukreipti stimuliaciją tinkama linkme, o galingos vibracijos padės pasiekti fantastišką malonumą ir orgazmą. Komplekte yra ir dangtelis saugioms kelionėms bei apsaugai nuo susidėvėjimo. Ilgis: 21 cm, skersmuo: 3,4 cm .

71.35  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Itin tylus

7 skirtingi vibracijų režimai

Kraunamas USB laidu

Atsparus vandeniui

Pagamintas iš kūnui saugaus silikono ir ABS plastiko

Skirtas išorinei stimuliacijai

Info

Produkto kodas: 4897106300136 Kategorijos: , , ,

Aprašymas

VIBRATORIUS – NAUDINGA

Tyrimai parodė, kad moterys, naudojančios vibratorius, 1) patiria orgazmą (nesvarbu, su vibratoriumi ar be jo) bei 2) jų organizme pastebėtas mažesnis streso lygis nei tų moterų, kurios vibratoriumi nesinaudojo.

Sekso edukatorė bei tyrėja iš Indianos universiteto dr. Debby Herbenick teigia, kad vibratorių naudojimas turi akivaizdų ryšį su pagerėjusia tiek vyrų, tiek moterų seksualine funkcija – didesne aistra ir susijaudinimu bei lengviau pasiekiamu orgazmu.

Vibratorius gali padėti atrasti savo erogenines zonas, pajausti savo kūno poreikius, suprasti, kas patinka, o kas ne, todėl nebijokite eksperimentuoti ir džiaukitės sumažėjusiu stresu, geresne savijauta ir naujais kūno pojūčiais. Vibratorius padidina susijaudinimą, padeda lengviau pasiekti orgazmą, o jo metu išsiskyręs oksitocinas sutvirtina partnerių ryšį.

Nori sužinoti daugiau? Skaityk: Vibratoriai – naudingi, ne gėdingi.

1 atsiliepimas apie Masažuoklis „BTHRILLED PREMIUM“

 1. Nurovė stogą!!!

  Kai rinkausi naują vibratorių, turėjau 4 kriterijus:
  📍nebrangus,
  📍kraunamas USB,
  📍nedidelis,
  📍GALINGAS.
  Gavau viską, ko norėjau ir daugiau!!! Jau pirmasis režimas nurovė stogą. Daug kartų išbandžiau ir žinau, kad su šiuo vibratorium orgazmas garantuotas 😉. 3 mygtukų valdymas paprastas ir aiškus. Patogus mano mažai rankai. Smagu, kad turi dangtelį ir maišiuką, galima saugiai ir tvarkingai laikyti bet kur. Superinis daiktas!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Masažuoklis „BTHRILLED PREMIUM“
71.35  su PVM