Nebegėda rinkinys „NAUJA PATIRTIS“

(3 pirkėjų atsiliepimai)
Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 50 €
Kokybės garantija

Skirtingi vibratoriai – skirtingos patirtys! Inovatyvus klitorinis vibratorius The Firefighter ir intensyvus G taško vibratorius The Tennis Pro pasirūpins, kad visi tavo malonumo taškai patirtų galingus orgazmus. Gera kaina, perkant šiuos vibratorius kartu. Atsparūs vandeniui.

106.30  su PVM

Neturime

GAL NORI?
Sutaupyk! Rinkinyje rasi:
1 × Klitorinis vibratorius „THE FIREFIGHTER“

Neturime

55.95  su PVM
55.95  su PVM

Info

3 atsiliepimai apie Nebegėda rinkinys „NAUJA PATIRTIS“

 1. pirmoji patirtis

  Pavadinčiau šį pirkinį – pirmoji patirtis. :)) Kaip kilo idėja įsigyti savo pirmąjį vibratorių? Net negalėčiau atsakyti, ši mintis tiesiog kilo savaime. Žinoma, tam mane įkvėpė Nebegėda komanda, savo Instagram skleidžiama informacija.
  Ne vieną kartą naršiau internetiniame puslapyje, ieškojau kažko, kas man galėtų patikti ir padėtų pažinti savo kūną. Dabar galiu pasakyt, kad tai vienas tų pirkinių, kurie visiškai verti kiekvieno cento.:) išsirinkau šį rinkinį su dviem skirtingais vibratoriais, nes pagalvojau, jog norisi patirti malonumą skirtingais būdais. Klitorinis vibratorius iškart pavergė mano širdį, G taško – visdar bandau su juo susidraugauti pilnai, nes tikiu,kad tai ir neturi atsitikti per vieną dieną. 😀 Vienas iš privalumų man jų dizainas – suuper patogūsir modernūs! nedideli, tačiauu nukelia tave į kosmosą, ir tą akimirką tiesiog mėgaujiesi momentu. Iš mano pusės didelė rekomendacija! Kartais malonumui susitiprinti naudoju vienu metu abudu😀 Manau kiekvienas turi atrasti savo būdą ir tiesiog reikia nebijoti eksperimentuoti.

 2. Patarimas pirmam vibratoriui

  Aptarnavimas super! Labai greitai atsiuntė užsakymą. Ši patirtis su vibratoriais man buvo pirmoji, todėl pamaniau, kad pirkdama šį rinkinį iš karto išlošiu pasirinkdama du skirtingos paskirties, tačiau su G spot vibratoriumi dar matomai reikės padirbėti ir susidraugauti. Tuo tarpu The Fireman yra leido iš pirmo karto pajustį tą tikrąjį malonumą, todėl manau tai puikus pasirinkimas pirmąjam vibratoriui.

 3. #NebegėdaValdo

  Klitorinis vibratorius mano simpatijas pelnė iš karto, toks švelnus, palyginus su kitais, kuriuos esu bandžiusi! Tiesiog atsipalaiduoji ir leidi jam daryti visą darbą,lėtai, vis kopiant, kopiant… Prie G tašto vibratoriaus reikėjo štiek tiek ilgiau pratintis, eksperimentuoti, kol radau man patinkančias jo pozicijas ir judesius. Oho, į kokias aukštumas jis gali Pakelti! <3 o dar jeigu naudoji juos abu kartu, tai paskui reikia šiek tiek atsigauti po tų „aukštumų“ 😉 Labai labai fainuoliai, nepasigailėjau nei kartelio, kad įsigijau. #NebegėdaValdo

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Nebegėda rinkinys „NAUJA PATIRTIS“
106.30  su PVM