Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje. Nori pasikonsultuoti? Rašyk: [email protected]

Nebegėda rinkinys „NAUJA PATIRTIS“

99.98 89.96

Turime

🚚 Prekes pristatome nemokamai per 1-2 d.d.(apsiperkant už 25 € ir daugiau).
📦 Neutralus įpakavimas.
⭐ Kokybės garantija.

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Skirtingi vibratoriai – skirtingos patirtys! Šiame rinkinyje tavęs laukia du viename: inovatyvus klitorinis vibratorius „The Fireman“, kuris nuneš į tikrą orgazmų rojų, ir intensyvus G-taško vibratorius „The Tennis Couch“, kuris skirs daug dėmesio ne tik klitoriui, bet ir tavo G-taškui. Tikras naujų pojūčių vakarėlis!🤩

Sutaupyk! Rinkinyje rasi:
49.99 44.98

Info

1 atsiliepimas apie Nebegėda rinkinys „NAUJA PATIRTIS“

  1. Avatar

    pirmoji patirtis

    Pavadinčiau šį pirkinį – pirmoji patirtis. :)) Kaip kilo idėja įsigyti savo pirmąjį vibratorių? Net negalėčiau atsakyti, ši mintis tiesiog kilo savaime. Žinoma, tam mane įkvėpė Nebegėda komanda, savo Instagram skleidžiama informacija.
    Ne vieną kartą naršiau internetiniame puslapyje, ieškojau kažko, kas man galėtų patikti ir padėtų pažinti savo kūną. Dabar galiu pasakyt, kad tai vienas tų pirkinių, kurie visiškai verti kiekvieno cento.:) išsirinkau šį rinkinį su dviem skirtingais vibratoriais, nes pagalvojau, jog norisi patirti malonumą skirtingais būdais. Klitorinis vibratorius iškart pavergė mano širdį, G taško – visdar bandau su juo susidraugauti pilnai, nes tikiu,kad tai ir neturi atsitikti per vieną dieną. 😀 Vienas iš privalumų man jų dizainas – suuper patogūsir modernūs! nedideli, tačiauu nukelia tave į kosmosą, ir tą akimirką tiesiog mėgaujiesi momentu. Iš mano pusės didelė rekomendacija! Kartais malonumui susitiprinti naudoju vienu metu abudu😀 Manau kiekvienas turi atrasti savo būdą ir tiesiog reikia nebijoti eksperimentuoti.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.