Nebegėda rinkinys „NAUJA PATIRTIS“

(2 pirkėjų atsiliepimai)
Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 35€
Kokybės garantija

Skirtingi vibratoriai – skirtingos patirtys! Inovatyvus klitorinis vibratorius The Firefighter ir intensyvus G taško vibratorius The Tennis Pro pasirūpins, kad visi tavo malonumo taškai patirtų galingus orgazmus. Gera kaina, perkant šiuos vibratorius kartu. Atsparūs vandeniui.

97.00 su PVM

Turime

Atsiimk nemokamai sandėlyje šiandienAtsiimk nemokamai sandėlyje šiandien (darbo dienomis)
Pristatysime iki: 2021-09-30
GAL NORI?
Sutaupyk! Rinkinyje rasi:

Info

2 atsiliepimai apie Nebegėda rinkinys „NAUJA PATIRTIS“

 1. Avatar

  pirmoji patirtis

  Pavadinčiau šį pirkinį – pirmoji patirtis. :)) Kaip kilo idėja įsigyti savo pirmąjį vibratorių? Net negalėčiau atsakyti, ši mintis tiesiog kilo savaime. Žinoma, tam mane įkvėpė Nebegėda komanda, savo Instagram skleidžiama informacija.
  Ne vieną kartą naršiau internetiniame puslapyje, ieškojau kažko, kas man galėtų patikti ir padėtų pažinti savo kūną. Dabar galiu pasakyt, kad tai vienas tų pirkinių, kurie visiškai verti kiekvieno cento.:) išsirinkau šį rinkinį su dviem skirtingais vibratoriais, nes pagalvojau, jog norisi patirti malonumą skirtingais būdais. Klitorinis vibratorius iškart pavergė mano širdį, G taško – visdar bandau su juo susidraugauti pilnai, nes tikiu,kad tai ir neturi atsitikti per vieną dieną. 😀 Vienas iš privalumų man jų dizainas – suuper patogūsir modernūs! nedideli, tačiauu nukelia tave į kosmosą, ir tą akimirką tiesiog mėgaujiesi momentu. Iš mano pusės didelė rekomendacija! Kartais malonumui susitiprinti naudoju vienu metu abudu😀 Manau kiekvienas turi atrasti savo būdą ir tiesiog reikia nebijoti eksperimentuoti.

 2. Avatar

  Patarimas pirmam vibratoriui

  Aptarnavimas super! Labai greitai atsiuntė užsakymą. Ši patirtis su vibratoriais man buvo pirmoji, todėl pamaniau, kad pirkdama šį rinkinį iš karto išlošiu pasirinkdama du skirtingos paskirties, tačiau su G spot vibratoriumi dar matomai reikės padirbėti ir susidraugauti. Tuo tarpu The Fireman yra leido iš pirmo karto pajustį tą tikrąjį malonumą, todėl manau tai puikus pasirinkimas pirmąjam vibratoriui.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Nebegėda rinkinys „NAUJA PATIRTIS“
97.00 su PVM