Itin tylus vibratorius „The Whisperer“

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Itin tylus, riboto leidimo „The Whisperer“. Vibratorius turi apvalią, įdubusią galvutę, kuri apgaubia klitorį ir tiksliai jį stimuliuoja. Mažas, tačiau labai patogus laviruoti vibratorius dovanoja geriausias patirtis – rinkis iš skirtingų greičių ir pulsavimo režimų. Itin tylus ir švelnus, bet tuo pačiu dovanojantis didžiausią malonumą.

29.99  su PVM

Turime

Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 40 €
Kokybės garantija
Atsiimk nemokamai sandėlyje šiandienAtsiimk nemokamai sandėlyje šiandien (darbo dienomis)
Pristatysime iki: 2024-07-22
GAL NORI?

YPATYBĖS

Itin tylus

Galvutė idealiai apgaubia klitorį

Pagamintas iš švelnaus silikono

Telpa delne

Atsparus vandeniui

Įkraunamas USB laidu

3 skirtingi greičiai

2 pulsavimo režimai

Puikus pasirinkimas mėgstančioms keliauti

Kompaktiškas, lengvai manevruojamas

Išmatavimai: 30 x 30 x 100 mm

Riboto leidimo, pagamintas su įmone „Mumsnet“

Info

Aprašymas

Ką apie vibratorių sako jį išbandę?

Šis vibratorius padėjo mums suprasti, kad nors mūsų gyvenimas su dviem mažais vaikais (įskaitant septynių mėnesių vaiką) yra varginantis ir įtemptas, turime rasti laiko atkurti tarpusavio ryšį visais atžvilgiais.

Jau labai seniai nenaudojau jokių sekso žaislų, o kai juos naudojau, jie buvo stori, gremėzdiški, kieti ir triukšmingi, jiems reikėjo daug baterijų ir jie nebuvo atsparūs vandeniui. Šis žaisliukas yra elegantiškas, lengvas ir diskretiškas. Jis atrodo natūraliai, o ne kaip plastiko gabalas, švelnus ir nebauginantis.

Atsiradus trečiam vaikui mūsų seksualinis gyvenimas buvo nustumtas į antrą planą, bet „The Whisperer“ išbandymas leido mums apie tai kalbėti ir būti intymiems.

Ko tikėtis iš vibratoriaus?

  • Daugkartinių orgazmų
  • Patogaus naudojimo
  • Aukštos kokybės
  • Skirtingų greičių ir pulsavimo režimų
  • Itin švelnaus prisilietimo

Puikiai tiks:

KAS PAGAMINO VIBRATORIŲ „THE WHISPERER“?

Šį vibratorių pagamino „Smile Makers“, bendradarbiaudama su populiariausiu UK tėvams skirtu tinklaraščiu „Mumsnet“. „Smile Makers Collection“ tikslas yra padėti atsikratyti visų įsigalėjusių stereotipų apie moters malonumą ir seksualumo suvokimą. Ši įmonė seksualiniam gyvenimui paįvairinti kuria stilingus ir linksmus produktus, kurie būtent dėl šių savybių pirmauja bene visame pasaulyje. Įmonės dizaino pasirinkimai įvertinti dešimtimis apdovanojimų ir premijų.

„Smile Makers“ dirba su aukščiausios klasės specialistais, kurie laikosi griežčiausios saugos ir kokybės standartų tam, kad jus pasiektų patys kokybiškiausi ir kūnui saugūs produktai.

1 atsiliepimas apie Itin tylus vibratorius „The Whisperer“

  1. tikrai nustebino

    Mane nustebino kaip iš tikkrųjų tyliai veikia. Rinkoje yra daug tokių, kurie giriasi esantys tylūs, bet taip nėra. bet šitas tikrai tylus, labai fainas dydis ir padaryta taip, kad būtų malonu. Neturiu priekaištų.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Itin tylus vibratorius „The Whisperer“
29.99  su PVM