Yoni masažas – būdas tapti nepakeičiamu lovoje?

Iliustracijos autorė Gabija Zava

Iš senųjų meilės praktikų, tokių, kaip tantrinis seksas, mus pasiekia įvairios intymų gyvenimą spalvinančios technikos. Viena tokių – paslaptingasis Yoni masažas, apie kurį, greičiausiai, nesate girdėję. Tai – makšties masažas (yoni sanskrito kalba reiškia makštį), kurio tikslas yra moteriai suteikti visišką atsipalaidavimą ir patogumą tam, kad ji atrastų aiškų ryšį su savo kūnu ir seksualumu. Kad šis masažas vyktų, praktiškai visada reikia mokytojo, kuris supažindintų su šia technika ir jos subtilybėmis, pagalbos. Kaip tik tuo užsiima mano pašnekovas Brian „Hunkhands“ Crabtree, sutikęs plačiau papasakoti apie intymius gyvenimus keičiančią praktiką.

Nuo nepatenkintos žmonos iki orgazmų eksperto

Kaip susidomėjote Yoni masažo technika?

Aš asmeniškai pradėjau tuo domėtis, kai išsiskyriau su žmona. Mūsų santykiai buvo pašliję, kartu dirbome toje pačioje kompanijoje, mūsų seksualinis gyvenimas buvo prastas. Po kiek laiko sužinojau, jog ji turi meilužį – kitą tos pačios įmonės darbuotoją. Nenuostabu, kad mūsų istorija baigėsi skyrybomis. Dėl iširusios santuokos labiausiai kaltinau savo neišmanymą ir nemokėjimą patenkinti moters. Vis dar esu įsitikinęs, jog būtent todėl ji ir pradėjo ieškoti malonumo kito vyro glėbyje.

Po skyrybų tvirtai žinojau – prieš leidžiantis į kitus santykius aš būtinai turiu išsiaiškinti kuo daugiau dalykų apie seksą ir iš pagrindų jį suprasti. Pagrindinis tikslas buvo sužinoti kuo daugiau apie moterų orgazmus. Taigi, aš pradėjau savo kelionę tikslo link. Susitikinėdavau su daug merginų, nes nusprendžiau mokytis iš praktikos – tyrinėdavau mūsų lytinius santykius ir supratau – orgazmai, kuomet moteris ejakuliuoja, yra stipriausi ir merginoms palieka didžiausią įspūdį. Kai pradėjau masažo paslaugas teikti laisvu laiku – atsirado daug susidomėjusių ir galiausiai tai tapo mano pagrindiniu užsiėmimu. Ir štai aš čia – atlieku masažus pats ir mokau kitus vaikinus juos atlikti realiame gyvenime arba per vaizdo įrašus, kuriuos pardavinėju. Manau, jog kiekvienas gali įvaldyti šią masažo techniką, nes viskas, ko tam reikia, – smalsumas ir pirštai.

Ar moterys, kaip ir vyrai, gali ejakuliuoti tik patirdamos orgazmą?

Nebūtinai, orgazmas nuo ejakuliacijos skiriasi. Pavyzdžiui, vyrai beveik visada patirdami orgazmą ejakuliuoja – išskiria spermą (sakau beveik, nes yra raumuo, galintis sustabdyti ejakuliaciją, tačiau vyras turi to labai labai norėti, kad tikrai pavyktų). Kalbant apie merginas – dažniausiai tai yra visiškai skirtingi, vienas nuo kito nepriklausantys pojūčiai. Vienoje pusėje turime orgazmus – vaginalinį, G taško arba klitorinį ir kitoje pusėje yra skysčių išskyrimas malonumo metu – moters ejakuliacija (angl. squirt).

Dažniausiai skystis išeina tiesiog stimuliuojant makštį ir nebūtinai tai turi įvykti jaučiant orgazmą. Na, o orgazmas kartu dar ir ejakuliuojant (angl. squirting orgasm) – abiejų vienu metu – ir ejakuliacijos, ir orgazmo patyrimas. Tai labai stiprus malonumas. Nes ejakuliacija suteikia išlaisvinimo jausmą, jog kažką paleidi, tampi tarsi lengvesnis (-ė), o orgazmas suteikia intensyvumo pojūtį dėl jo metu pulsuojančių raumenų, į smegenis išskiriamų tam tikrų malonumą sukeliančių dalelių, kurias išnešioja neuronai.

Svarbiausia nusiteikti teigiamai patirčiai

Ar visoms moterims pavyksta ejakuliuoti?

Ne, ne visos moterys ejakuliuoja, bent jau mano masažų metu. Jeigu matau, jog nepavyks, nes jos jaučiasi per daug įsitempusios, negalvoja apie procesą pozityviai, nenori išmėginti kažko naujo, tai jų ir nespaudžiu. Beveik visada taip jaučiasi lytinių santykių neturėjusios merginos, nes joms nerimą kelia penetracijos baimė – jos jaudinasi netgi dėl pirštų makštyje (o Yoni masažas ir yra atliekamas makštį maloninant pirštais). Taigi, aš jų nespaudžiu, nenoriu, jog patirtų seksualinę traumą, turėtų neigiamų asociacijų ir vėliau galvotų, kad seksas yra susijęs su spaudimu, skausmu ar netgi prievarta. To nereikia. Ir Yoni masažas niekada nėra susijęs su šiais dalykais.

Kiek užtrunkama nuo masažo pradžios iki finalo – ejakuliacijos?

Laiko trukmė nuo masažo pradžios iki ejakuliacijos, priklauso nuo moters atsipalaidavimo ir atvirumo. Dažniausiai mano klientės priklauso vienam iš šių polių: pirmasis, kai moteris gali ejakuliuoti per kelias minutes, jeigu ji galvojo apie tai, buvo susijaudinusi prieš pradedant masažą, yra atvira ir visiškai tam pasiruošusi bei nusiteikusi. O antrajam poliui priskirčiau merginas su traumine patirtimi, kurios yra užsisklendusios savyje ir iki jos pasiekia ejakuliaciją prireikia ne vienos Yoni masažo sesijos. Išsilaisvinimo procesas gali trukti mėnesius ar net metus. Kadangi svarbiausia yra atsipalaiduoti ir nusiteikti malonumui, moteris negali turėti jokių neigiamų minčių apie patirtį, susijusią su seksualumu, kūnu. Apibendrinant, nėra tikslaus laiko visoms, viskas vyksta individualiai moteriai jaučiantis tiek patogiai, kiek tik įmanoma ir kulminaciją kiekviena pasiekia savu laiku.

Ar visos moterys jaučiasi patogiai po ejakuliacijos, nesigėdija?

Moteris turi būti užtikrinta, kad prieš ir po ejakuliacijos jaustųsi maloniai ir neturėtų ko gėdytis. Juk vyrai negalvoja, kad jų išskyros yra keistos, nemalonios ar šlykščios. Taip turėtų būti manoma ir apie moters išskyras iš abiejų partnerių perspektyvos. Daugumai vyrų patinka, kai moteris išskiria skysčių, kai jaučia orgazmą ir tai visiškai natūralu. Be to, tai padidina vaikinų pasitikėjimą savimi, kadangi merginos ejakuliacija – lyg komplimentas vyrui už gerai atliktą darbą.

Ne tik malonu, bet ir naudinga

Kokia yra masažo nauda moteriai?

Fiziškai Yoni masažas priverčia moterį norėti šlapintis (nors ejakuliacija susideda ne vien iš šlapimo). Tai yra teigiamas dalykas, kadangi šlapinimasis arba ejakuliacija po sueities padeda apsisaugoti nuo šlapimo takų infekcijų, kurios kyla dėl bakterijų, sekso metu patekusių į šlaplę ir ja keliaujančių iki pat šlapimo pūslės ir / arba inkstų. Tai yra natūralus būdas apsisaugoti, žinomas dar nuo senovės laikų.

Psichologiškai masažas atpalaiduoja merginas ir, kaip minėjau, suteikia „paleidimo“ jausmą. Merginos išsilaisvina nuo nepasitikėjimo savo kūnu, kitų negatyvių minčių, blogų patirčių vėl atrasdamos ryšį su savo pačių kūnais, tad tai terapinių galių turintis masažas.

Be abejo, naudos yra ir vyrams – visi žinome – kartais, kad ir kaip norėtum ir stengtumeisi, nepavyksta įvykdyti penetracijos lytinio akto metu arba baigiama per greitai ir šioje situacijoje galime prisiminti Yoni masažą. Kadangi jo pagalba moters malonumą galima pasiekti vien tik rankomis, o tai svarbu, nes paliekamas geras įspūdis partnerei ir paties pasitikėjimas savimi nelieka pažeistas. Aš labai noriu parodyti vaikinams, kad jie gali sudrebinti merginos pasaulį, net jei jų penis nedalyvauja procese, o naudojamasi vien tik rankomis.

Taip pat Yoni masažo praktikavimas padės jums pagerinti sekso kokybę ir likti įsimintinam bei geidžiamam tiek nuolatinės partnerės, tiek per vienos nakties nuotykį. Esant monogamiškuose santykiuose seksas yra labai svarbi santykių dalis ir jeigu vaikinas nemoka suteikti malonumo moteriai, ar netgi apie tai negalvoja – ji pakeičia požiūrį į partnerį, sueitys tampa retos, greitos – man pačiam taip nutiko! Tačiau, kad ir kokie ryšiai jus sietų, esu įsitikinęs – mokant atlikti ir praktikuojant Yoni masažą mergina suartėti su jumis norės dar ir dar.

Ko reikia, norintiems įvaldyti Yoni masažo techniką?

Kad ir kaip šauniai viskas skambėtų – išmokti masažo subtilybių užtrunka. Svarbu žinoti, jog jis prasideda nuo savęs pažinimo, atvirumo savo seksualumui ir patirtims. Tik po to galima žengti ir kitą žingsnį – pereiti prie moters masažavimo. Masažuodamas partneris turi labai gerai pajausti moterį, aš tam tikrais momentais netgi užsimerkiu, taip sustiprindamas pirštų pojūčius.

Moterys savo ruožtu masažo metu gali eksperimentuoti – keisti savo rankų padėtį, kvėpavimo dažnį ir tikrinti, kada joms maloniausia, kas įvyksta atlikus vienokius ar kitokius veiksmus. Jos atsipalaidavimas, naujai atrasti pojūčiai vėliau yra perkeliami į įprastas sueitis, nes bus aišku: jeigu darysiu taip, jausiu didesnį malonumą. Seksas – lyg šokis, partneriai turi jausti vienas kito kūnus, būti atsipalaidavę, išlaisvinę savo seksualumą ir džiaugtis akimirka.

Norite kuo geriau išmanyti, kaip patenkinti moterį?
Galbūt padės šis video: „Moters Malonumas | Kaip pasiekti orgazmą?“

Komentarai (2)

  • Julija

    Super, ačiū!

    reply
  • Lilija

    Įdomu ar Lietuvoje kurnors jį daro?

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.