Vienos nakties nuotykis: kaip patirti malonumą?

Viename Norvegijos mokslo ir technologijų universiteto pateiktame straipsnyje nurodyta, kad beveik pusė Vakarų Europos ir JAV gyventojų yra turėję vienos nakties nuotykį (kai kuriose šalyse šie skaičiai gali būti dar didesni). Tiesa, vienos nakties nuotykis, tiksliau – rytas po jo, abiem lytims prasideda su kiek skirtingomis mintimis. Norvegijos universitete dirbantis psichologas pastebi, kad po atsitiktinio sekso moterys yra linkusios labiau gailėtis nei vyrai. Vyrai dažniau gailisi praradę progą pasimėgauti vienos nakties nuotykiu.

Tačiau skaičiai kalba patys už save. Kodėl atsitiktinis seksas taip vilioja?

Vienos nakties nuotykis: kodėl taip norisi jį išbandyti?

Įvairiose medijose dažnai matome tą patį vaizdą: į atsitiktinį seksą šokama su daug entuziazmo, tačiau rytas po tokio nuotykio gali būti ne toks jaukus ir jaudinantis. Tai kodėl tuomet apskritai mus domina vienos nakties nuotykis?

1. Noras patirti greitą pasitenkinimą

Atsitiktinis seksas dažnai vilioja neturinčius partnerių. Visiškai paprasta situacija: sekso norisi, tačiau nėra su kuo. Jeigu pasiseka rasti kitą žmogų, kuris mąsto lygai taip pat, tai kodėl nepabandžius? Nereikės įdėti nei daug laiko, nei pastangų plėtojant santykius – juk tai vienkartinis reikalas, kurio tikslas yra tiesiog seksas ir jo teikiamas malonumas.

2. Vienos nakties nuotykis yra puikus būdas išbandyti kažką naujo

Kai seksualinis gyvenimas netenkina, darosi nuobodu ir norisi išbandyti kažką naujo, mintis apie vienos nakties nuotykį tikrai gali suvilioti. Sąmonės sraute prabėga scenos iš filmų ir serialų, kur atsitiktinis seksas vaizduojamas kaip itin jaudinanti ir nepamirštama patirtis. Natūralu, kad norisi išbandyti kažką, kas leis į seksualinį gyvenimą įpūsti naujos ugnies. O ir daug pasiruošimo tam nereikia: randi žmogų ir mėgaujiesi seksu. Paprastas, tačiau labai jaudinantis nuotykis.

3. Noras pasijusti geidžiamam (-ai)

Viename tyrime buvo atskleista, kad vyrus vienos nakties nuotykis dažniausiai domina dėl visai paprastų priežasčių. Tokį seksą jie suvokia kaip savo seksualinių gebėjimų patvirtinimą iš nepažįstamų žmonių ir galimybę pasigirti prieš draugus. Tuo tarpu moterys atsitiktinio sekso metu jaučiasi labiau geidžiamos. Tiesa, apie tokius nuotykius jos kalba mažiau – šias patirtis mieliau pasilieka sau.

Vienos nakties nuotykis: kaip patirti malonumą?

Mintis apie atsitiktinį seksą tikriausiai jaudina daugelį. Tačiau visą veiksmą įsivaizduojame pernelyg sklandžiai, todėl tikrovė gali šiek tiek nuvilti. Nerangumas, nepažinojimas vienas kito ir nežinojimas, kam kas patinka. O kur dar nejaukumas ryte?.. Ką daryti, kad šis nuotykis atneštų ne tik jaudulį, bet ir malonumą?

1. Nevaržyk savęs

Labai norisi vartoti posakį – „išlaisvink savo vidinį žvėrį“. Skamba juokingai, tačiau vienos nakties nuotykiai yra puiki proga atskleisti tas savo savybes, kurias paprastai slepiame. Juk tikėtina, kad šio žmogaus daugiau nebesutiksime… Tad kam save varžyti?

Išbandyk įvairias pozas, vietas, sekso žaislus, imkis iniciatyvos, eksperimentuok, pasitelk vaidmenų žaidimus. Juk partneris (-ė) nežino, kokia (-s) esi realiame gyvenime (ir tikėtina, kad tikrai nesužinos). Tad leisk atsiskleisti savo vidinei sekso deivei (arba dievaičiui) ir pasilinksmink.

2. Kalbėkitės apie tai, kas jums suteikia malonumą

Jeigu susitikote tik dėl sekso, pasirūpinkite, kad ši patirtis būtų kuo geresnė. O pradėti reikėtų nuo paprasčiausio klausimo vienas kitam: kas tau patinka sekso metu? Kokie judesiai? Kokios pozos? Kaip nori, kad tave liesčiau? Tiek vyrams, tiek moterims svarbu, kad būtų atsižvelgta į jų seksualinį pasitenkinimą. Tad nežaiskite užrištomis akimis ir nespėliokite – geriau iš pat pradžių išklausinėkite vienas kitą, ko norite iš šio vienkartinio nuotykio. 

3. Nepamirškite naudoti apsaugos priemones

Galbūt šis patarimas nėra skirtas malonumui įplieksti, tačiau vienos nakties nuotykis ir prezervatyvas turėtų būti neatskiriami dalykai. Jeigu jūsų atsitiktinio sekso partneris (-ė) yra pirmą kartą sutiktas žmogus, tikrai bus sunku įvertinti jo (-os) seksualinę patirtį. Kad viskas vyktų saugiai, naudokite prezervatyvus, taip pat išbandykite įvairių skonių plėveles oraliniam seksui. Jos ne tik suteiks seksui naujų skonių, bet ir apsaugos nuo galimų pavojų sekso metu.

4. Pasirūpinkite sekso žaislais

Heteroseksualiuose santykiuose moterys kur kas rečiau patiria orgazmą, tačiau tai pasiekti vis tiek įmanoma. Esame paruošę daugybę tekstų, kuriuose dalijamės praktiniais patarimais orgazmui patirti. Vienas jų – sekso žaislų įtraukimas į miegamojo žaidimus. Šis patarimas puikiai tinka ir vienos nakties nuotykiams, kai partneriai nepažįsta vienas kito. 

Jeigu žinai, kad šiąnakt nori atsitiktinio sekso, su savimi pasiimk vibratorių ir lubrikantą. Vibratorius užtikrins, kad tą naktį abiejų kūnus drebins orgazmai, o lubrikantas leis mėgautis šia patirtimi kur kas sklandžiau. Susikurkite sau tokią naktį, kokios dar labai ilgai nepamiršite.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.