Geriausi vibratoriai pradedančiosioms: kurį rinktis?

Ar žinojai, kad didžioji dalis pirkėjų, įsigijusių vibratorių Nebegėdos parduotuvėje, tai darė pirmą kartą? Juk reikia nuo kažko pradėti! O mūsų parduotuvės vadovė Kotryna Bass kruopščiai ir atsargiai atrenka vibratorius, kad kiekvienas užsukęs į Nebegėdą rastų kažką tinkamo sau. Norime padrąsinti ir visas pradedančiąsias, kurios dar dvejoja ir paslapčiomis dirsteli į vibratorių puslapį. Mylėkite save, lepinkite ir nebijokite „paimti“ malonumo į savo rankas.

Kiekvienai prieinama prabanga

„The Billionaire“ pristatomas kaip prašmatniausias rinkoje ir pats populiariausias „Smile Makers“ vibratorius, kuris užtikrins patogumą ir tikrą malonumą pradedančiajai. Švelnus, saugus ir, svarbiausia, universalus „The Millionaire“ tau padės pažinti savo kūną, atrasti erogenines zonas ir suteiks daug saldžių pasitenkinimo akimirkų. „Smile Makers“ – pasako viską. Taip dar nesišypsojote…“ – sako „The Millionaire“ savininkės.

Šššš… Vibratorius veikia itin tyliai, tad neišgirs nei gretimame kambaryje esantis žmogus, nei kaimynai. Šis žaisliukas atsparus vandeniui, o vienos baterijos pakaks net 4 džiaugsmingoms valandoms.

Mažasis smarkuolis

Mūsų begėdės greitai pamilo kompaktiškąjį „The Surfer“. Viena šio „banglentininko“ savininkė pasakoja, kad bene kas kartą eidama į dušą kartu pasiima ir jį, kadangi vibratorius yra atsparus vandeniui.  Perkelk malonumą į dušą, vonią, baseiną… ir plaukti tiesiai į Orgazmavilį.

Šis vibratorius pagamintas iš itin minkšto silikono ir veikia super tyliai. Jo apvali galva su mažais pelekais leis mėgautis tikrai karštais orgazmais. Nors ir nedidelis, jis turi 3 skirtingus greičio režimus. „The Surfer“ puikiai dera ir su vandens pagrindo lubrikantais.

Brangesnis, tačiau išskirtinis

Naujasis „The Ballerina“ vibratorius yra išskirtinis tuo, kad itin tikroviškai imituoja žmogaus prisilietimą. Savo švelniu paviršiumi jis tiesiog apgaubia vulvą ir paliečia visus maloniausius jos taškus. Šis vibratorius geriausiai tiks moterims, kurioms lengviau patirti orgazmą su išorine klitorine stimuliacija.

„The Ballerina“ juda 4 skirtingais greičiais ir turi dar 3 vibracijos režimus ir visa tai atlieka ypatingai tyliai. Poliruotas vibratoriaus silikonas ir unikali forma tobulai telpa į delną ir nuostabiai priglunda prie vulvos, kartu maloniai stimuliuodamas klitorį.

Kelionių partneris

Nors „Je Joue“ yra nedidelis vibratorius, kutenantis G taško nervų galūnėles, jis turi net 7 skirtingus režimus ir taip pat puikiai gali būti naudojamas išorinei stimuliacijai.

Kai tik vėl pradėsime keliauti, turėsime laikytis atstumo, tad „Je Joue“ gali tapti pačiu patikimiausiu ir ištikimiausiu kelionių draugu, beveik neužimančiu vietos lagamine.

Įvairovės pliūpsnis

Kodėl „ARC“ atneš tau visokeriopą pasitenkinimą? Nes šis estetiškai išsiskiriantis gražuolis turi net 10 skirtingų režimų – daugiau nei galima pasvajoti. Jis sulenktas taip, kad tikslingai stimuliuotų G tašką, tačiau „ARC“ puikiai tinka tiek išorinei, tiek klitorinei stimuliacijai.

Vibratorius pagamintas iš itin švelnaus ir malonaus silikono, tačiau kad ir kaip mielai atrodo, jis yra tikrai galingas. Savo universalumu ir režimų įvairove „ARC“ puikiausiai tiks bet kuriai pradedančiai vibratoriaus savininkei.

Dar neradai sau tinkamo? Apsidairyk mūsų parduotuvėje!

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.