Vibratoriai poroms: kuris jums tinkamiausias?

Nuotrauka: Ugnė Henriko

Jaune kartą esame kalbėję apie sekso žaislus ir jų naudą poroms tiek tekstuose, tiek tinklalaidės SULTYS epizoduose. Nors visuomet apie juos atsiliepiame teigiamai ir pabrėžiame, kad porų vibratoriai yra puikūs pagalbininkai norintiems įnešti į savo poros seksualinį gyvenimą šiek tiek naujų vėjų, atsiranda tikrai nemažai žmonių, kurie, jeigu ir nori įsigyti porų vibratorių, vis dar dvejoja. 

Tačiau erotinės prekės iš tiesų gali pagerinti įvairias poros santykių sritis, pavyzdžiui, tarpusavio komunikaciją. Juk jeigu norime pradėti naudoti sekso žaislą, pirmiausia svarbu tai aptarti su partneriu (-e). Tai gali būti puikus būdas pradėti atviriau kalbėtis apie seksualinius poreikius ir įvairiausias fantazijas. Visa tai neabejotinai padidins pasitikėjimą vienas kitu bei pagerins intymius santykius. Įdomu tai, kad 2016 metais Čapmano universiteto atliktas tyrimas parodė, kad poros, kurios savo intymų gyvenimą paįvairino naudodamos vibratorius, buvo labiau patenkintos savo santykiais apskritai, nei tos poros, kurios vibratorių nenaudojo.

Tad šiandien pasistengsime artimiau supažindinti su „Nebegėdos“ parduotuvėje esančiais vibratoriais poroms. Galbūt tai padės sužinoti, kuris iš jų skirtas būtent tau ir tavo partneriui (-ei), ir išsklaidys visas dvejones dėl jo įsigijimo.

Mėgstantiems artumą – EVA II

„Eva II“ yra vienas mėgstamiausių porų vibratorių „Nebegėdos“ parduotuvėje. O mėgiamas jis todėl, kad jo nereikia laikyti rankomis! Kol „Eva II“ laikosi už lytinių lūpų kraštų, galima mėgautis prisilietimais ir visais kitais smagiais dalykais, nuolat negalvojant apie tai, kaip ir kur laikyti tą vibratorių. Be to, „Eva II“ turi 3 skirtingus greičio režimus, tad bus tinkamas tiek mėgstantiems silpnesnes, tiek intensyvesnes vibracijas. Tai tikras pagalbininkas moterims, kurioms sekso metu reikia papildomos klitorio stimuliacijos orgazmui pasiekti.

Ką apie „Eva II“ kalba mūsų pirkėjai?

„Praleidau šiek tiek laiko, kol susipažinau ir pritaikiau šį vibratorių prie savo kūno, bet tai puikus miegamojo papildymas poroms. Labai patenkinta šia vyro „maža“ dovana. O beje, ir vyrui patinka, nes liečia ir varpą.“

Ieškantiems kažko prabangaus ir inovatyvaus – TIANI 2

„Tiani 2“ kiekvienos poros seksualinį gyvenimą pavers daug įdomesniu ir labiau jaudinančiu. Kodėl?

 

Visų pirma, šį žaisliuką galima valdyti ne tik mygtuku, esančiu ant vibratoriaus, bet ir nuotoliniu pulteliu. Neapsakoma laisvė – valdyti vibratoriaus režimus ir intensyvumą, kitaip tariant – ir partnerės malonumą. Naudodamiesi šia funkcija galėsite praskaidrinti savo seksualinį gyvenimą, o kai kurie – net ir išpildyti ilgai kurtas fantazijas.

Be to, „Tiani 2“ turi dvi atšakas, kurias galima keisti priklausomai nuo to, kokios stimuliacijos norisi. Viena skirta įprastam įsiskverbimui, o kiek didesnė kita – G taško paieškoms. Vienu metu bus stimuliuojamas ir G taškas, ir klitoris, todėl ši dviguba stimuliacija, kaip žinome iš senesnių tekstų, tikrai nuves į G taško orgazmą.

Įvairaus malonumo mėgėjams – daugiafunkcinis vibratorius SATISFYER MULTIFUN 

Šis vibratorius iš visų kitų „Nebegėdos“ porų vibratorių išsiskiria savo forma. Spaustukai, vibratorius, penio žiedas – šiam įspūdingam sekso žaislui galima rasti daug apibūdinimų. Taip yra dėl to, kad jį galima naudoti viskam, ką tik sugalvosite: stimuliuoti klitorį, spenelius, G tašką, sėklides, naudojant solo arba poroje. Įspūdinga tai, kad „Satisfyer Multifun“ gali būti naudojamas 14 skirtingų būdų!

Pats vibratorius yra išties galingas, nes turi net 3 variklius – vieną ten, kur išsiskiria atšakos, ir po vieną kiekvienoje atšakoje. Iš viso su jais galima sukurti net 100 skirtingų vibracijų kombinacijų! Tad galime drąsiai teigti, kad kiekvienas ras sau tinkamiausią  vibraciją.

Vibratoriaus populiarumą rodo ir tai, kad jau ne kartą šis puikus sekso žaislas buvo šluote iššluotas iš „Nebegėdos“ parduotuvės lentynos.

Malonumo dėžutė abiejų poreikiams – vibratorių rinkinys porai

Porai renkantis sekso žaislą tikrai gali kilti nesutarimų – juk dviem žmonėms rasti bendrą variantą visada sunkiau. Todėl šis rinkinys gali padėti išspręsti jūsų ginčus, kadangi jame rasi du puikius žaislus: vibruojantį penio žiedą ir vibratorių, skirtą tiek vidinei, tiek išorinei stimuliacijai.

Juos pritaikyti taip pat galite labai įvairiai. Vieną vakarą naudokite penio žiedą, kitą – vibratorių. O jeigu norisi kaip reikiant „pasileisti plaukus“ – naudokite abu vienu metu! Šie sekso žaislai yra galingi ir pritaikyti intensyvesniam malonumui. 

Arba galite išbandyti tokį scenarijų: sekso žaidimus pradėkite su G taško „Bullet“ vibratoriumi. Stimuliuokite klitorį, ieškokite G taško ir darykite viską, kas jaudina labiausiai, – tai bus puiki įžanga pagrindiniam „patiekalui“.

Kai įtampa pasieks lubas ir nebegalėsite tverti, į žaidimus įtraukite penio žiedą, kuris sekso metu stimuliuos jus abu ir pirmyn! Nepamirštama naktis tikrai garantuota. O gal reikėtų sakyti naktys?

Nepamiršk: jeigu kyla klausimų dėl visų šių vibratorių, drąsiai rašyk mums – mūsų komanda padės tau išsirinkti tinkamiausią sekso žaislą.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.