Vibratoriai: mitai ir tiesa

Vibratoriai — apie juos žinome, bet niekad nekalbame. Juos turime, bet niekam nesakome. Vien per 2016 metus pasaulyje vibratorių buvo parduota tiek, kad jei juos visus pastatytume vieną ant kito, jie iškiltų net 82 kilometrus virš atmosferos, o tai aukštis, lygus devyniems Everestams! Statistika teigia, kad vibratorių rinka verta 15 milijardų JAV dolerių, beveik dvigubai daugiau nei prezervatyvų rinka. Sekso prekių lyderio „Lovehoney“ duomenimis, 2016 metais Jungtinėje Karalystėje vienas vibratorius ar kitas sekso žaislas teko vienam žmogui iš dvylikos. Palyginimui – viena katė Jungtinėje Karalystėje atitenka 11 žmonių, tad sekso žaislai yra beveik tokie pat populiarūs kaip ir katinukai. Skirtumas tas, kad informacijos apie juos turime daug mažiau. Nenusiminkite, nes mes pasidomėjome, kokie yra populiariausi klausimai, mitai ir abejonės, supančios vibratorius. Skaitykite ir atraskite vibratorius iš naujo!

Vibratoriai nėra tik vienišų žmonių užsiėmimas

Žmonės, net ir tie, kurie yra santykiuose, naudoja vibratorius tiek vieni, tiek su partneriu. O kodėl gi nenaudoti? Vibratorius padidina susijaudinimą, padeda lengviau pasiekti orgazmą, o jo metu išsiskyręs oksitocinas sutvirtina partnerių ryšį. Įdomu tai, kad 2016 metais Chapman universiteto atliktas tyrimas parodė, kad poros, kurios į savo intymų gyvenimą įsileido vibratorius, buvo daug labiau patenkintos savo santykiais apskritai, nei tos poros, kurios vibratorių nenaudojo. Rinkoje yra prekiaujama net specialiais vibratoriais, skirtais poroms.

P.S. Tyrimai atskleidė, kad keturios iš penkių moterų vibratorius naudoja būdamos santykiuose su partneriu.

Vibratoriai gali padėti spręsti su seksualine disfunkcija siejamas problemas

Be to, kad vibratoriai padaro intymų gyvenimą DAR geresnį, jie taip pat gali padėti žmonėms, turintiems seksualinės disfunkcijos sutrikimų, pavyzdžiui, anorgazmiją (negebėjimas patirti orgazmo), kuri dažniausiai pasireiškia moterims. Tyrimai atskleidė, kad vibratoriai bei atpalaiduojantys žaislai, pavyzdžiui, plunksnos ar masažiniai aliejai, padeda moterims atsipalaiduoti ir patirti orgazmą. Sekso žaislai gali padėti ir vyrams, kuriems kyla erekcijos problemų.

Vibratoriai – sveika!

Tyrimai parodė, kad moterys, naudojančios vibratorius, dažniau apsilanko ginekologo kabinete, patiria orgazmą (nesvarbu, ar su vibratoriumi, ar be jo) bei jų organizme pastebėtas mažesnis streso lygis nei tų moterų, kurios vibratoriumi nesinaudojo. Ar gali būti geriau?

Ar galima įgyti priklausomybę vibratoriui?

Vibratorius negali sukelti priklausomybės, o jei žmogus dažnai užsiima masturbacija su vibratoriumi, tikriausiai jis tiesiog turi polinkį daugiau masturbuotis. Iš kitos pusės, vibratorius gali sukelti gerąją priklausomybę. Įrodyta, kad masturbacija yra sveikas užsiėmimas, nepamirškime ir tų moterų, kurios net negali patirti orgazmo be vibratoriaus.

Vibratorius gali padėti atrasti savo erogenines zonas, padėti pajausti savo kūno poreikius, kas patinka labiau, o kas ne, todėl nebijokite eksperimentuoti ir džiaukitės sumažėjusiu stresu, geresne savijauta ir naujais kūno pojūčiais.

Visgi pasigirsta ir tokių nuomonių, kad naudojant šiuos pikantiškus žaislus seksualinis poreikis sumažėja, o seksas su partneriu nebe taip domina. Tačiau realybė yra šiek tiek kitokia – keli atlikti tyrimai parodė, kad naudojant vibratorius libido kaip tik padidėja. Be to, egzistuoja daug sekso rūšių (analinis, oralinis, vaginalinis ir t.t.), o kiekviena stimuliacija suteikia skirtingą malonumą. Vibratorius yra tik viena dalelė viso pojūčių spektro, tad tikėtina, kad seksas su partneriu taps malonesnis, kai žinosime ir pažinsime savo kūno pojūčius. Kaip sakoma, jei nori šokti poroje, pirma turi išmokti žingsnelius vienas, ar ne?

Ar ir TU norėtum išbandyti vibratorių? Pasirink:

LELO SONA CRUISE – garso bangomis valdomas klitorinis masažuoklis

THE BILLIONAIRE – universalus ir perkamiausias mūsų vibratorius

EVA II – vibratorius poroms

Vibratorius – pavojus sveikatai?

Geros naujienos – vibratoriai nėra pavojingi, žinoma, jei yra naudojami tinkamai. Sekso žaislai kaip tik pagerina kraujo tekėjimą, o tai pažadina libido ir seksualines funkcijas. Kai kurie vibratoriai net yra specialiai sukurti tam, kad pagerintų sveikatą, pavyzdžiui, prostatos masažuoklis. Naudojant jį galima sumažinti prostatos vėžio riziką (vieną iš prostatos masažuoklių galite įsigyti mūsų parduotuvėje). Kėgelio pratimams skirti žaislai padeda palaikyti sveiką vaginos būklę bei apsaugoti nuo šlapimo nelaikymo (parduotuvėje turime ir šį stebuklą!). Sekso žaislai yra panašūs į sporto salės įrangą — norint pasiekti teigiamų rezultatų, turime juos naudoti atsakingai ir pagal instrukcijas.

Vibratoriai sukelia nenatūralius orgazmus

Orgazmas yra natūraliai sukurtas kūno kiekvieną kartą, kai jį patiriame, tad teigti, kad vibratoriai sukelia nenatūralius orgazmus, negalime. Vibratorius yra tik stimulas, kuris padeda mūsų kūnui patirti orgazmą, sukurdamas palankią jam aplinką. Stimuliuoti lytinius organus galime kad ir rankomis, o vibratorius atlieka lygiai tą pačią funkciją, tik judėdamas greičiau.

Ar vibratorius gali pakeisti partnerį?

Daugelis nerimauja, kad pradėję naudoti vibratorių, nebenorės intymumo su partneriu, atsiras baimė, kad partneris neatstos vibratoriaus. Tačiau kad ir kaip gerai vibratoriai atkartoja žmogaus fiziologiją, šis sekso žaislas niekada negalės atkartoti to, ką mes patiriame su partneriu. Dalis porų, kurios pirmą kartą panaudoja vibratorius, pripažįsta, kad jie suteikia ne tik daugiau linksmybių, bet ir tai, kad vibratoriai niekada neatstos tikrojo sekso. Taip pat poros teigia, kad vibratoriai kaip tik sustiprina intymų gyvenimą, o ne jį atitolina. Ši baimė yra normali, kadangi kiekvienas iš mūsų norime savo partneriui suteikti didžiausią seksualinį malonumą ir bijome, kad galbūt vibratorius gali tai padaryti geriau nei mes.

Vibratorius intymiame gyvenime žmogų lenkia tik greičiu, bet kito žmogaus kontaktas, aistra, protas ir fizinis prisilietimas, kurio negali atkartoti vibratorius, yra daug labiau jaudinantis nei bet koks sekso žaislas.

Komentarai (2)

 • Jurgita

  Turiu vibratorių, esu gavus jį dovanų. Vibratorių dažniausiai naudoju viena, bet kartais įtraukiam jį ir kartu su partneriu. Be to, mano partnerį labai jaudina, kai aš save patenkinu ne tiesiog masturbuojantis (kas jam irgi patinka), bet orgazmui pasiekti panaudoju vibratorių. Nematau vibratoriuose nieko gėdingo, blogo, ar neigiamo, iš mano patirties tai vien pliusai. Beje, planuoju įsigyti klitorio masažuoklį iš jūsų parduotuvės ir nekantrauju jį išbandyti (Beata gerai išreklamavo) 🙂

  reply
 • Vyras

  Aš kaip tik nupirkau saviškei vibratorių, kad tiek viena pati galėtų “pasidžiaugti” tiek kartu užsiimant seksu jį panaudoti.
  Manau tai super paįvairinimas, nematau nieko blogo jei ji ir viena naudoja savo malonumui ir kaip minėjo komentatorė Jurgita – mane kaip ir jos partnerį labai užveda partnerės stebėjimas, kaip ji juo mėgaujasi – jei reikia padedu aavo prisilietimu prie vulvoa. 🙂
  Į sveikatą.

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.