Vestuvių dovanos – ką jaunavedžiams dovanoti šiandien?

Artėjantis vestuvių sezonas kelia šiokį tokį galvos skausmą renkant dovanas jaunavedžiams. Svarstote, ar dovanoti pinigų, ar ieškoti originalios vestuvių dovanos? O jeigu ypatingos dovanos jaunavedžiams net ir nereikia?.. Ar tikrai „vokelis“ yra pati geriausia išeitis, kai jaunieji kelia didelę šventę? 

Pasižiūrėkime, kokios yra pagrindinės vestuvių dovanos šiandien?

Kiek pinigų dovanoti per vestuves?

Paklausus sekėjų, kokios vestuvių dovanos sukasi jų mintyse šiais metais, beveik visi kartojo tą patį – pinigai. Kai kurie sekėjai netgi patys mandagiai pranešė svečiams, kad dovanų per savo šventę norėtų gauti vadinamuosius „vokelius“.

Apie „vokelių“ turinį paklausėme ir vestuvių planuotojos Lijanos Kizelaitės, kuri kasmet organizuoja dešimtis vestuvių. 

Visų pirma, norėčiau pabrėžti, jog vestuvių šventėje yra laukiamas svečias, o ne dovana, telpanti vokelyje. Svečiai nėra įpareigoti atnešti konkrečią sumą. Tokio reglamento nėra. Esu įsitikinusi, kad šventėje yra laukiamas artimas žmogus, draugas, o ne jo pinigai. Mano manymu, suma turi būti tokia, kokią leidžia žmogaus galimybės. Visur turi būti balansas  Kaip pavyzdys, tai galėtų būti suma, kuri padengtų svečio maisto ir gėrimų išlaidas“, – sako vestuvių planuotoja.

Ką dar galima įtraukti į geriausių vestuvinių dovanų sąrašą?

  1. Investicija į ateitį. Galima padovanoti medį, kurį nauja šeima galės pasodinti šalia savo būsto ar kitoje jiems svarbioje vietoje. Šeimos nariai dažnai dovanoja prasmingus daiktus, kurie perduodami iš kartos į kartą. Tai graži tradicija.
  2. Vietoj gėlių – maistas beglobiams gyvūnams. Dar viena nuostabi idėja, kurią į savo dovanų sąrašą vis dažniau įtraukia jaunavedžiai. Po šventės jie patys nuvažiuoja į prieglaudas ir įteikia gautas dovanas.
  3. Dovanų kuponai. Iš tiesų kuponai yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurie nežino, ką įdomaus ar naudingo padovanoti. Tai geriausias būdas leisti jaunavedžiams nusipirkti tai, ko jiems iš tikrųjų reikia.

Tereikia pasitelkti vaizduotę – koks kuponas jiems gali būti naudingas? Galbūt jaunavedžiai mėgsta skaityti? Gal šiuo metu svajoja apie jaukų būstą, todėl jiems praverstų dovanų kuponas baldams įsigyti? O galbūt geriausias dovanų kuponas, kurį gali gauti ką tik susituokusi pora, yra skirtas sekso prekėms? 

Su „Nebegėdos“ dovanų kuponu galima įsigyti visko: vibratorių, masturbatorių, įkvepiančių knygų, higienos priemonių, priemonių jaukesniems namams sukurti ir kitų jaunai porai naudingų dalykų. Kuponas galioja net 12 mėnesių, kurį į elektroninį paštą gausite iš karto po pirkimo.

  1. Vestuvių dovanų rinkiniai. Išsirink iš Nebegėda komandos kurtų rinkinių: kurti su meile, jūsų atsiliepimų pagalba ir remiantis populiariausiais porų produktais.
  2. Pramoga dviem. Skrydis oro balionu, prabangi nakvynė su SPA, kelionė ir daug kitų panašių dalykų, kurie liks jaunavedžiams kaip puikūs prisiminimai. 
  3. Taupyklė su pinigais. Galite sugalvoti, kokiam tikslui skiriate savo dovaną: svajonėms, bendram gyvenimui, medaus mėnesiui – viskam, kas tik šaus į galvą.
  4. Kavos aparatas. Ši dovana puikavosi tarp populiariausių 2020 metų dovanų. O kodėl gi ne? Praktiška! Puikiai tiks besituokiantiems kavos mylėtojams.
  5. Buitinė technika. Skamba kiek senamadiškai, tačiau mikrobangų krosnelė, plaktuvas ir kiti panašūs reikmenys gali praversti naujai susikūrusiai šeimai. Tik prieš nuspręsdami pradžiuginti tokia dovana, pabandykite neišsiduodami pasiteirauti, ko tiksliai jaunavedžiams reikėtų.
  6. Jaunavedžių dovanų sąrašas. Jeigu gavote tokį sąrašą, geriausia juo ir naudotis – kitokios dovanos, nors ir originalios, gali jaunavedžiai ir nenorėti. Dažniausiai sąrašus sudarinėjančios poros stengiasi, kad svečiai nepirktų brangių dovanų, kurių vėliau niekas nenaudos. Tad jeigu gavote „nurodymus“ dovanoms, geriausia jų ir laikytis.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.