kaip pasikeite zmoniu sekso iprociai per pandemija

Tyrimas atskleidžia, kaip pasikeitė seksas pandemijos metu

Nuotrauka: Cottonbro

Kartu su pandemija keičiasi mūsų įpročiai, formuojasi nauja rutina, neišvengiamai kinta ir seksualinis gyvenimas. Socialinis atstumas stipriai veikia vienišų žmonių intymų ir romantinį gyvenimą, o poroms, karantino laikotarpį leidžiančioms kartu, tenka padirbėti ieškant būdų, kaip paįvairinti santykius.

Šią savaitę paskelbti kasmetinės sekso ir intymumo apklausos rezultatai. Tyrimas skirtas analizuoti seksualiai aktyvių milenialsų ir Z kartos atstovų (18–39 m.) seksualinius poreikius, elgesį ir požiūrį į seksą JAV. Artėjant Valentino dienai, norime pasidalyti tyrimo rezultatais, kurie atskleidžia, kaip Covid-19 pandemijos metu pasikeitė seksas ir porų įpročiai.

Seksas pandemijos metu yra dažnesnis ir drąsesnis

  • Nepaisant padidėjusio nerimo, 39 proc. respondentų teigia, kad nuo pandemijos pradžios jų lytinis potraukis tik padidėjo. Tokia pati apklaustųjų dalis teigia, kad pradėjo daugiau masturbuotis.
  • Beveik pusė respondentų patiria daugiau orgazmų. O net 47 proc. teigia, kad patiria du ar daugiau orgazmus per vieną sekso seansą.
  • Atsakiusieji mėgaujasi aštresniais potyriais: 38 proc. sako, kad nuo pandemijos pradžios dažniau leidosi į eksperimentus lovoje.
  • Beveik pusė respondentų (49 proc.) teigia nuo karantino pradžios žiūrėję daugiau pornografijos.
  • Taip pat respondentai nurodė, kad savo intymiame gyvenime dažniau naudojasi sekso žaislais ir kitomis priemonėmis, pavyzdžiui, klitoriniais vibratoriais ar lubrikantais.

Santykiai per atstumą pandemijos metu

  • Daugiau nei ketvirtadalis (29 proc.) respondentų sako, kad nuo pandemijos pradžios yra užmezgę naujus romantiškus santykius.
  • Iš tų, kurie užmezgė romantiškus santykius, 78 proc. teigia laikęsi socialinio atstumo nurodymų.
  • Iš susiradusiųjų naują partnerį (-ę) taip pat 78 proc. prisipažino, kad pandemijos metu vienus santykius ir užbaigė.
  • 69 proc. žmonių, užmezgusių naujus santykius, teigia, kad Covid-19 paspartino reikalus, įskaitant beveik trečdalį (31 proc.), kurie užsiėmė seksu su partneriu (-e) greičiau nei būtų tai darę ne pandemijos atveju.
  • 41 proc. respondentų teigia, kad nuo pandemijos pradžios užmezgė „draugų su privalumais“ santykius.

Karantino metu klausėme ir savo sekėjų, kokią įtaką jų seksualiniams santykiams turėjo ši situacija. Kai kuriuos, deja, karantinas išskyrė. Visgi kai kurių seksualinis gyvenimas tik paaštrėjo. „Seksas per pusryčius, pietus ir vakarienę, ir daug naujų dalykų!“ – sako Guoda. Daugiau pasidalijimų seksualinio gyvenimo pokyčiais rasi čia.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.