Top „Nebegėda“ tekstai 2022

Metams einant į pabaigą daugelis turime įprotį apžvelgti praėjusius metus ir įvertinti, kas šiemet mums sekėsi geriausiai. 2022 metais paruošėme nemažą pluoštą naujų tekstų ir norėjome sužinoti, kurios temos šiemet labiausiai domino begėdžius.

Štai ir pateikiame trumpą top 7 skaitomiausių šių metų tekstų apžvalgą.

Skaitomiausi šių metų tekstai

Šiemet kurdami tekstų planą atsižvelgėme būtent į begėdžių nuomonę: šie siūlė jiems aktualias ir įdomias temas, dalijosi savo patirtimi, kuri nugulė ne viename šių metų tekste. 

Džiaugiamės ir tuo, kad tarp skaitomiausių tekstų yra skirtų ir vyrams, ir moterims – visi šiemet rado sau naudingos informacijos.

Tad nieko nelaukdamos, pristatome 2022-ųjų skaitomiausių tekstų septintuką.

Skausmas sekso metu: priežastys ir išeitys

Gavome daugybę laiškų iš sekėjų, kurios pasakojo apie skausmingus lytinius santykius ir prašė patarimo. Kadangi mes nekonsultuojame su medicina susijusiais klausimais, perdavėme užklausą toms, kurios tikrai žino atsakymą – Mergaičių ir moterų akademijos (MMA) specialistėms.

Šiame tekste jos dalijasi savo žiniomis apie skausmingo sekso priežastis ir būdus, kurie gali padėti tą skausmą nugalėti.

Kaip sustiprinti savo libido

Sumenkęs ar išnykęs seksualinis potraukis yra gana dažna problema, atsirandanti dėl įvairių priežasčių – streso, nuovargio, ligų, hormonų pusiausvyros sutrikimų, vitaminų trūkumo ir kita.

Šiame tekste dalijamės patarimais, kaip susigrąžinti prigesusį seksualinį potraukį.

Po sekso apsiverkiu: ar tai normalu?

Ar ašaros po sekso tau pažįstamas emocijų pliūpsnis? Tuomet šis tekstas skirtas būtent tau. Jį parašėme atsižvelgusios į sekėjos laišką, kuriame ji klausė, ar normalu verkti po sekso.

Galima atsakyti iš karto – taip, normalu. Tačiau detalesnes priežastis, kodėl tai vyksta ir kaip su tuo tvarkytis, gali rasti šiame tekste.

Penio dydis – ar tikrai jis toks svarbus?

Viskas, ką reikia žinoti apie penio dydį, ir diskusija apie tai, ar dydis tikrai toks svarbus.

Atlikti tyrimai parodė, kad net 85 proc. vyrų pervertina vidutinio penio dydį ir yra įsitikinę, kad kitų vyrų kelnėse slepiasi daug didesnis ir įspūdingesnis penis nei jų pačių. Įdomu tai, kad su amžiumi statistika išlieka tokia pati – net ir vyresnio amžiaus vyrai kompleksuoja dėl savo penio dydžio.

Tai ar svarbus tas penio dydis? Perskaityk tekstą ir sužinosi!

5 priežastys, kodėl niekada neturėtum vaidinti orgazmo

Jeigu tau nė karto neteko vaidinti orgazmo – sveikiname, esi viena (-as) iš nedaugelio! 2019 metais Kinky atliktas tyrimas parodė, kad nors kartą gyvenime orgazmą yra suvaidinusios 87 proc. moterų ir 69 proc. vyrų.

Šiame tekste norėjome atkreipti dėmesį į faktą, kad suvaidintas orgazmas neatneša jokios naudos nei tau, nei tavo partneriui (-ei) ir pateikėme 5 priežastis, kurios pagrindžia šį mūsų argumentą.

Ko santykiuose ir lovoje nori vyrai?

Esame girdėję tą šmaikštų klausimą – „tai ko gi nori tos moterys?“, tačiau šiame tekste mums buvo įdomiau sužinoti, ko nori vyrai! Ypač – iš santykių ir lovoje.

Atsakymus paruošėme peržiūrėjusios įvairius tyrimus, anonimines vyrų žinutes internete ir galiausiai – iš mūsų begėdžių vyrų pasidalijimų. Tad jeigu jums įdomu, ko lovoje nori mūsų sekėjai, kviečiame skaityti.

Svarbiausios santykių pamokos: dalijasi sekėjai

Savo skaitomiausių tekstų septynetą užbaigsime su santykių pamokomis. Žvelgdamos į artėjančius 2023-iuosius norime palinkėti daugiau šilumos, aistros ir artumo santykiuose. Kaip tai padaryti, galite sužinoti šiame tekste – jame sekėjai dalijasi svarbiomis pamokomis, kurias jie išmoko būdami santykiuose.

O kokį tekstą tu norėtum perskaityti 2023 metais? Pasidalyk tema komentaruose!

Top Nebegėda tekstai 2022Taip pat skaityk: 7 Nebegėda tekstai apie moteris, kuriuos turi perskaityti visi

Komentarai (1)

  • Jonas

    Jei sudarinėti testus, skirstant moterims ir vyrams. Apie moteris ir apie vyrus, kai atsakinėjantys ar.motera testuose ar vyrams skirtuose, galėtu tiek moterys, tiek vyrai. Tada būtu galima nustatyti, kur ir kaip skiriasi pasaulėžiūra seksualioje temoje. Nuo klausimyno priklausytu ir skaitytojų atvirumas. Kuris būtu žymiai didesnisz nei atvirlaiškiai. Nes atsakymas taip ne, patinka nepatinka, norėtu nenorėtu, sutiktu nesutiktu, būtu kur kas daugiau pasakantys i konkrečius klausimus, nei atvirlaiškiai, kai skaitytojas nėra tikras, ar gali taip atvirauti. O temų ir klausimų temose įvairovė gali liesti labai daug, prostitucijąz paleistuvystę, atviras fantazijas, seksualinį ugdymą, moters , vyro seksualumo išlaisvinimą. Koks visuomenės požiūris į lesbietes, gėjus, biseksualus, transvestitus, poliamoroja, bdsm. Iš čia būtu aišku, kaip visuomenė reaguoja į sekso temos plėtojimą, ar pritaria kad jo būtu daugiau, būtu legalizuojama? Ar paleistyvystė taptu seksualiu reiškiniu, o ne kažkuo smerktinu? Kokias profesijas galėtu užimti plačių seksualinių pažiurų žmonės? Ir t.t. Tokių testų sudarinėjimas nuolat, leistu stebėti ir kaip keičiasi visuomenės požiūris? Ar diegimas seksualumo diegimas į tv eterį, ar naujos laidos, ar atitinkamos programos, ar švietimo diegimas turi įtakos besikeičiančiai visuomenei? Na o savo puslapyje kurdami seksualinio švietimo programą, turite išmokti suvilioti fantazijomis , taip plėstusi seksualinis sąmoningumas. Kol kas man panašiau į darželinukų lygio seksualumo priedangą, parduodant sekso žaisliukus.

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.