5 tinklalaidės, kurios įkvėps gyventi geriau

Iliustracija: Rugilė Merkevičiūtė

Jeigu kažkurioje srityje norime pasiekti ar sužinoti daugiau, žinoma, turime pradėti labiau ja domėtis. Tam puikiausiai tinka tinklalaidžių klausymas, juk įsidėjęs ausinukus gali protingėti tiesiog vairuodamas ar plaudamas indus. Šiandien nusprendžiau pasidalinti įkvepiančiomis lietuviškomis tinklalaidėmis (kadangi labai daug gero galime rasti visai šalia), kurios padės gyventi geriau.

TVARESNIAM GYVENIMUI

Išpakuota. Vis auga žmonių noras gyventi tvariau ir didėja sąmoningumas apie žalą mūsų planetai. Visgi, norint imti gyventi ekologiškiau, dažnai iškyla pati paprasčiausia problema – nuo ko pradėti? Šioje tinklalaidėje rasite daug atsakymų ir idėjų, kaip kasdien galite gyventi tvariau, atrasite kai ką naujo apie maistą, rūbus, transportą ir gamtai geresnes alternatyvas.

AUGINANTIEMS VAIKUS

Mamos be dramos. Turbūt reikėtų pradėti nuo to, kad šios tinklalaidės pavadinimas jau pasako daug: ji iš tiesų yra apie vaikų auginimą be dramų. Tačiau ne tik. Dr. Austėja Landsbergienė, mokslininkė ir keturių vaikų mama, kalbina įdomias asmenybes ir atsako į jiems kylančius klausimus, remdamasi ne tik praktinėmis istorijomis, bet ir naujausiais tyrimais. Apie svarbiausius klausimus, susijusius su vaikų auginimu ir tai, kaip patirti kuo daugiau lengvumo bei džiaugsmo tėvystėje, klausykite čia.

NORINTIEMS GRIAUTI STANDARTUS

Šiuolaikiniai vyraiLygių galimybių kontrolieriaus tarnybos eksperto Donato Paulausko pokalbiai su šiandienos vyrais apie besikeičiančias jų vertybes, lyčių lygybę bei „vyriškumo“ stereotipų griovimą. Ši tinklalaidė skirta ne tik savęs ieškantiems vyrams, bet apskritai visiems, norintiems daugiau žinoti, iš kur ateina vyriškumo standartai ir kas iš tiesų slepiasi už šių susikurtų mūro sienų.

 AUGIMUI

Greito gyvenimo lėti pokalbiai. Tinklalaidės vedėja Urtė Karalaitė kviečia pokalbiams įvarius pašnekovus, su kuriais po siūlelį išnarsto žmogaus vidų. Taip po truputį, geriau pažinę kitus, išmoksime ir save šiek tiek geriau pažinti. „Tai podkastas apie vidinį žmogų“ – rašoma jos puslapyje.

Laimės dieta. Kas yra toji laimė? Kur jos ieškoti? Ar ji turi receptą? Laimės dieta – tai pokalbiai su įvairiausiais žmonėmis apie jų sėkmes, nesėkmes ir vingiuotus kelius į laimę. Galbūt jie padės atrasti jūsiškį?

O kokių tinklalaidžių klausotės jūs?

Norintiems gyventi geriau, rekomenduojame paklausyti šio pokalbio: Metai terapijoje – ko galima išmokti?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.