Tinderio frazės: kaip nebanaliai pradėti pokalbį? Dalijasi sekėjai

Pradėti pokalbį su visiškai nepažįstamu žmogumi gali būti sunku – tai ypač trukdo šiame technologijų amžiuje, kai didelė dalis pažinčių užsimezga socialinėje erdvėje. Pažinčių programėlėse paprastai kalbamės ne su vienu, o su keliais skirtingais žmonėmis, visus juos stengdamiesi sudominti. Ieškant pažinčių internete, reikia mokėti tinkamai pradėti pokalbį, kad jis įtrauktų, intriguotų ir galėtumėte bendrauti toliau, tad banalios tinderio frazės nepadės.

Ką daryti, jeigu nežinai, apie ką kalbėti pirmą kartą parašius visiškai nepažįstamam žmogui? Šiame tekste pasidalysime keliais savo ir „Nebegėdos“ sekėjų patarimais.

Kodėl pirma frazė yra svarbi?

Atsakymas visai paprastas – jeigu pasakysi ką nors įdomaus, tikėtina, kad ne tik paliksi gerą įspūdį, bet ir išsiskirsi iš kitų, kurie taip pat rašo tam pačiam žmogui. Turbūt sunku būtų apskaičiuoti procentais, kiek žmonių tinderyje pokalbius pradeda nuo „ką tu?“ ar „labas, kaip sekasi?“. Kai šie klausimai nuolat kartojami, nenuostabu, kad ilgainiui į juos nebekreipiame dėmesio. Kaip ir į paklaususį asmenį.

Įdomi pirma žinutė parodo, kad skyrei laiko peržvelgti sudominusiojo socialinių tinklų profilį. Kai vietoj įprasto „kaip gyvenimas?“ paklausi ko nors apie iš nuotraukų arba aprašymo matomus pomėgius, pokalbis įtrauks labiau.

Populiariausios tinderio frazės: ką siūlo žmonės internete?

Nėra vienos stebuklingos frazės, kuri tiktų absoliučiai visiems, tačiau galime padėti pradėti pokalbį tinkama linkme. Ką pataria žmonės internete, kuriems įdomios tinderio frazės nėra naujiena?

Koks nors klausimas, kuris leidžia pradėti diskusiją

Tinkamas klausimas gali įvelti į ilgą diskusiją, kuri padės geriau pažinti žmogų, su kuriuo bendrauji. Keli tokio tipo klausimai:

  1. Artėja 3 dienų savaitgalis. Ką darysi: keliausi į gamtą, prie jūros ar tinginiausi ir miegosi?
  2. Kada paskutinį kartą padarei ką nors spontaniško ir visiškai netikėto?
  3. Jeigu galėtum pavakarieniauti su vienu žinomu žmogumi, kas tai būtų ir kodėl?
  4. Turi visas galimybes gyventi kitoje šalyje – kurią pasirinktum ir kodėl?

Tokių klausimų galima sugalvoti daugybę, tai tik keli paprasti pavyzdžiai.

Klausimas apie nuotraukas ir aprašymą

Jeigu žmogaus, su kuriuo bendrauji pažinčių programėlėje, profilyje yra daug nuotraukų, jos gali būti puikus ice breaker’is. Matai daug nuotraukų iš kelionių – paklausk, kokia aplankyta šalis paliko didžiausią įspūdį. Nuotraukose gyvūnėliai? Laukia labai miela ir smagi diskusija apie juos!

Taip pat aprašymo skiltyje žmonės dažnai pasidalija savo pomėgiais, mėgstama muzika – visą šią informaciją galima naudoti pirmosioms frazėms.

Juokingos frazės

Kai nežinai, ką pasakyti, visada galima pasitelkti humorą. Žinoma, lėkšti ir įžeidžiantys juokeliai čia tikrai nesuveiks, tačiau smagus tonas, šmaikštus pastebėjimas apie nuotrauką ar aprašymą, gal net trumpas anekdotas gali sukelti šypseną žmogui, su kuriuo bendrauji. 

Komplimentai

Užbūrė pamatytos merginos akys ar iš kojų išvertė vaikino šypsena? Jeigu nežinai, kaip pradėti pokalbį, pradėk būtent taip – komplimentais! Pagirk išvaizdą, gražias nuotraukas, puikų muzikinį skonį, įdomų aprašymą ar bet ką kita, kas žmogaus profilyje labiausiai patraukia akį.

Atvirumas

Kartais net ir atvirumas, pavyzdžiui, prisipažinimas, kad nežinai, ką parašyti ar ko paklausti tinderyje, gali sužadinti žmogaus smalsumą. Viena mergina internete pasidalijo žinute, kurią tinderyje parašė vienas vaikinas: „Man prastai sekasi su tomis tinderio frazėmis, todėl atsisakysiu tendencijos vyrams imtis iniciatyvos ir leisiu tau žengti pirmą žingsnį įdomaus pokalbio link, jeigu tu nieko prieš.“

Ne frazė, o gifai ir paveikslėliai

Ir galiausiai, jeigu galvoje tuščia ir visiškai nėra idėjų, kaip ir ką pasakyti, judantys ir paprasti paveikslėliai gali patraukti dėmesį daug geriau, nei keli žodžiai. Žmonės dalijasi savo patirtimis, kai įsitraukė į ilgą ir juokingą pokalbį, naudojant vien tik judančius paveikslėlius – gifus. Jeigu iki romantikos tai ir nenuves, tikrai leis pasijuokti.

O kokias tinderio frazes siūlo vartoti mūsų sekėjai?

Dar visai neseniai į mūsų pašto dėžutę įkrito vieno vaikino laiškas: „Sveikos, merginos. Man labai patinka tai, ką jūs darote. Noriu paprašyti jūsų sekėjų patarimo, nes daug moterų jus seka. Ką rašyti merginai, kaip pirmą frazę tinderyje? Kad neskambėtų cringe arba banaliai?“

Mūsų sekėjos iš tiesų atskubėjo į pagalbą – dalijamės keletu atsakymų. Visi vardai pakeisti, siekiant išsaugoti privatumą.

Laura: Fun, random klausimai. Tokie kaip: kokį patiekalą rinktumeisi valgyti visą gyvenimą? Kodėl?

Gintarė: Mane tai kabina kažkas kitokio, ar juokelis, ar pastebėjimas, nes klausimų „kaip sekasi“ gauni bet kiek.

Milda: Koks tavo šios savaitės / mėnesio highlight’as?

Jovilė: Tik ne „labas, kaip sekasi?“ Pripažink, juk iš tikrųjų tau nerūpi.

Austėja: Aš draugauju su vaikinu, kurio žinutė buvo super cheesy. Tiesiog suveikė tuo metu!

Diana: Trys faktai apie mane, parašyk tris apie save ir žiūrim, ar intriguoja bendrauti toliau.

Fausta: Vaikinas pasiūlė pažaisti tiesą / drąsą – puikiai suveikė.

Agnetė: Pasidalinti filmo / knygos / dainos rekomendacija ir paprašyti to paties. Jei sutaps – jau turit kažką bendro.

Rūta: Mažos detalės. Pagirti plaukus, akinius, stilių, muzikos skonį.

Ignė: Geriausia surasti kažką, už ko būtų galima užsikabinti jos profilyje. Ir apie tai parašyti, paklausti.

Toma: Nuoširdus komplimentas. Galbūt nuotraukose atsispindi jos mėgiama veikla.

Simona: Mano būsimas vyras tinderyje man parašė trumpą savo dosjė. Man buvo taip neįprasta.

Patricija: Kažkas individualaus. Dažniausiai atrašau visiems, kas, matau, kažką žino apie mano retus pomėgius.

Rimgailė: Juokingas pick up line! Be vulgarumo, aišku.

O kokią frazę vartoji tu, kai nori ką nors užkalbinti? Pasidalyk komentaruose!

Tinderio frazėsTaip pat skaityk: Dalykai, kurie užknisa sekėjus ilgalaikiuose santykiuose

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.