Ar normalu vestis vaiką į persirengimo kambarį sporto klube?
Iliustracija: Rugilė Merkevičiūtė Prieš kurį laiką Nebegėdos pašte sulaukėme tokio skaitytojos klausimo: „O ar normalu, kad mamos atsiveda berniukus, kokių 6-7 metų ar net vyresnius, į moterų rūbinę sporto klube? Net nežinau, kam ten labiau nejauku – ar tam vaikui, ar moterims“. Pabandysime į šį klausimą atsakyti. Tiesa, pamąstymui: įdomu, ar vyrai vedasi savo mažametes […]