SULTYS: Vaikai, pinigai ir buitis lygiavertiškuose santykiuose

Ilgailauktas naujas SULČIŲ sezonas jau čia! Šiame ir ateinančiuose epizoduose sveikinsimės iš naujosios Nebegėdos studijos ir dalinsimės geresnės garso ir vaizdo kokybės turiniu. Naujos pokalbių temos, atsakymai į sekėjų klausimus ir kitos naujienos – kas antrą pirmadienį.

Šiame tinklalaidės epizode Nebegėdos įkūrėjos Beata Tiškevič ir Kotryna Bass kalba apie lygiavertiškus santykius: kaip juos ugdyti, kodėl nereikėtų vadovautis stereotipais apie vyrų ir moterų vaidmenį šeimoje ir kodėl seksas yra geresnis, kai partneriai yra lygiaverčiai. Taip pat diskutavo apie tai, kaip tokiuose santykiuose atsakomybes dalintis po lygiai ir kėlė klausimą – ar skirtingi uždarbiai gali turėti įtakos atsakomybių pasiskirstymui šeimoje?

Aš suvokiu, kad jeigu kalbame apie santykius, kuriuose yra vyras ir moteris, tai jie lygiavertiški yra tuomet, kai partneriai nesivadovauja stereotipais, kuriuos primeta jų lyčiai. Tokiais, kaip: „O, aš vyras, aš kalsiu vinį, ir kalsiu bapkes. O tu – moteris, va čia virtuvė yra tavo karalystė.

Epizodo vedėjos: Beata Tiškevič, Kotryna Bass
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Vaizdo operatorius, montažas, garsas: Mantas Kazlauskas

Makiažas: Karolina Ganusauskaitė

Studijos dizainas: crackstudio.lt

Komentarai (4)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.