SULTYS: Toksiški santykiai ir narcizai

Šiametinklalaidės SULTYS epizode Beata ir Kotryna kalbėjosi apie toksiškus santykius bei narcizus. Kokie ženklai leidžia nuspėti, kad žmogus, su kuriuo bendraujaute, yra narcizas? Kaip atpažinti toksiškus santykius? Kodėl kartais būname su žmonėmis, kurie mus skaudina? Kaip apibūdinti žmones, kurie yra emociškai nepasiekiami?

Ir narcizų tipas, aš vakar kai jį analizavau, galvojau, na, toks apgaulingas! Nes narcizai turi daug ir tokių sexy bruožų. Tai yra tas kažkoks pasitikėjimas savimi, žmogus, kuris vertina save, kuris žino savo vertę. Tai bent jau santykių pradžioje tai atrodo „wow, va čia yra tas žmogus, kuris mane įkvėps, su kuriuo aš galėsiu būti ir mes kartu važiuosime į priekį“. Bet po to – situacija pasikeičia.

Epizode Beatos paminėtas serialas – „Easy“.

 

Epizodo vedėjos: Beata Tiškevič, Kotryna Bass

Vaizdas, montažas, garsas: „Fast Focus“

Makiažas: „ILO face Art“

Apranga: „Undress“

Studijos dizainas: Monika Miltenytė ir Linas Jurevičius

Muzikos autorius: Martynas Gailius

Komentarai (4)

 • Ieva

  Sveikos nuostabios merginos! Šis podcastas man dar labiau patiko už pirmąjį! Jis buvo informatyvesnis, jūsų žodžiai skambėjo nuoširdžiau, reklaminiai skelbimai buvo labai profesionaliai įpakuoti ir netrukdė. Beje jie buvo labai veiksmingi:) aš iš tiesų noriu įsigyti tas santykių korteles:)
  Merginos, jus įkvepiate, siekiate savo tikslų, einate į priekį ir tai suteikia motyvacijos kitiems! Ačiū jums!!!

  reply
 • Indra

  Klausiau, supratau, gavusi žinutę, kad nebūtinai ,,bėgt ir skirtis,, Ypač, turint vaikų, kai po eilinio apsižodžiavimo pamatai vaikų akyse baimę ir išgastį, jog tėvai gali išsiskirti…virš 20 metų besitęsianti priklausomybė (partnerystės) sunkiai išgydoma. Dėkoju už šį podcastą ir tuo pačiu noriu parekomenduoti Julie L. Hall knygą ,,Narcizas tavo gyvenime,,. Būtinai įsigysiu korteles poroms (gal tai bus būdas pasikalbėti, kas šiaip sunkiai įsivaizduojama gyvenant su NAS turinčiu žmogum). Dėkoju, kad esat !!!

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.