SULTYS: Apie vyresnių žmonių seksą ir kodėl jis yra geresnis

Šį epizodą remia Vandens ir silikono pagrindo lubrikantas „Überlube“ 27.95,-

Šiameepizode Beata ir Kotryna diskutuoja apie vyresnių žmonių seksą ir jį apipynusius mitus. Ar vyresnio amžiaus žmonės mėgaujasi geresniu seksu ir intensyvesniais orgazmais? Kokią įtaką seksui turi geresnis savęs ir savo poreikių pažinimas? Juk bėgant laikui geriau pažįstame ne tik save, bet ir savo partnerį(-ę) – galbūt vyresniame amžiuje dingsta visos gėdos išsakyti jam(-jai) ko norime iš bendro mūsų seksualinio gyvenimo?

Tu esi jaunas tol, kol mokaisi naujų dalykų. Taip, galima, aišku, sedėti ir galvoti, kad nu jau va, viskas, čia jau ne man. Man jau ten 50 metų, aš jau čia nieko naujo neatrasiu ir nieko nebandysiu. Bet taip pat galima į savo seksualinį gyvenimą įsileisti kažkokių naujų dalykų.

 

Epizode minimas serialas – „Emily in Paris“

Epizode Beatos minimas tyrimas – Harvard Health „Attitudes about sexuality and aging“

 

🎙️Epizodo vedėjos: Beata Tiškevič, Kotryna Bass

🎙️Vaizdas, montažas, garsas: „Fast Focus“

🎙️Makiažas: Deimantė Kazėnaitė

🎙️Studijos dizainas: Monika Miltenytė ir Linas Jurevičius

🎙️Muzikos autorius: Martynas Gailius

Komentarai (2)

  • Julija

    Labuks, merginos🥰 man 47 metai- jaučiuosi vis dar jauna, graži ir patraukli🥰kaip gera Jūsų klausytis🥰 Labai džiugu, kad kalbate apie tokius dalykus, kas daugybę metų buvo tabu. Gal prieš kokius 10-15 metų klausydavausi panašių laidų per rusiškus kanalus ir stebėdavausi žmonių atvirumu. Neįsivaizdavau, jad ir Lietuvoj kada nors bus įmanoma apie tai kalbėti neraudonuojant. Ačiū Jums, kad taip paprastai, taip nuoširdžiai apie viską pasakojat. Tikras atgimimas👍❤️

    reply
  • charlot

    sveikos,truputį juokinga klausyti..truputį davatkiškai ir provincialiai varot, pašnekinkit 50-60 metų aktyvius žmones, manau, kai kurios “pumos” jus apneštų visapusiškai :))50mečiai tikrai nebesame tos kartos, kurie raudonuojame iš gėdos dėl sekso temos, mylimės rečiau, nei jaunystėje, nesportuojame, nesidomime stiliumi ir pan…tikrai neatsiliekame nuo italų, ar prancūzų, kas normaliai aktyviai gyvename, o degraduoja sėkmingai ir jaunimas, ir jaunimui kartais sunkiai sekasi seksas, babkes didžiausias uždirbame dažniausiai jaunystėje, todėl mažiau kalbų, daugiau darbų :)))

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.