Analinis seksas: tabu ar nuostabu? II dalis

Po pirmosios laidos apie analinį seksą iš klausytojų gavome nemažai atsiliepimų, kurie leido pagalvoti, kaip iš tiesų reikėtų kalbėti šia tema. Juk tai, kaip formuluojame savo mintis, kokius žodžius vartojame ir kokią potekstę po jais paslepiame, labai lengvai nuspalvina temą vienokia ar kitokia spalva. Todėl norėjosi atsižvelgti į Jūsų komentarus ir pabandyti šia tema pakalbėti dar kartą – ieškant laisvesnės, atviresnės ir pozityvesnės gaidos. Šioje tinklalaidėje apie analinį seksą kalbamės su seksologe Julija Lepiochina.

Diskutavome apie tai, kuo naudingas gali būti analinis seksas. Taip pat apžvelgėme elgesio formas, požiūrį ir bendrą nusiteikimą, kuris gali sudominti šios sekso rūšies tyrinėtojus. Kuo daugiau mes šnekame ir ištraukiame tabu temas iš tamsumos į šviesą, tuo labiau skatiname domėtis ir perprasti tai, kas iki šiol buvo slepiama po devyniom spynom. Dabar tai tampa normalu, ir žmonės gali priimti savo kūnus. Jeigu mes kažkokios savo kūno dalies nepriimame, – nesvarbu, ar tai kūno dalis ar kažkoks aktas, tada jaučiame gėdą, negalime savęs pilnavertiškai mylėti.

Epizodo vedėja: Julija Šatkauskaitė
Epizodo pašnekovė: Julia Lepiochina
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Ugnė Unguraitytė

Komentarai (2)

  • As

    Gera tema!
    Pirma karta be consent , Nu ar tiksliau is serijos “pala, pala, tik truputi” ikiso na tikrai truputi, ir skausmo buvo, kaip ir isivaizdavau…su kitu partneriu pastebejau kad orgazmas intensyvesnis, Kai pirstais pastimuliuodavo isange, bet jau turejau but netoli orgasmo. Dabar esu single ir maudoju toki pupuli maziuli klitorini masazuokli, bet kadangi forma tikrai kaip pupeles, vienu galu gali klitori, kitu isange pastimuliuot, blemba, super, reiks labiau ta vieta paanalizuot 🙂

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.